Şimdi Ara

Ankastre Set marka tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
8
Cevap
0
Favori
5.166
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Sonunda kiradan kurtulup kendi evime taşınıyorum :)) Yeni ev için ankastre set almak istiyorum. Siemens, Bosch, Electrolux, Profilo, Arçelik, Vestel... vs. marka çok. Markaların fiyat kalite sıralaması nasıldır?

Ayrıca ankastre ile aynı marka bulaşık makineside alacağım. Bütçe toplam 2000tl ve bol taksit olacak :)

• Profilo

Frma 952 fırın
    Oca 652 cam ocak
    Dva 260 davlumbaz

Bu seti bayiden pesin 1400 liraya aldim hic sikayet duymadim tavsiye ederim...
    Fiyatlari biraz artmis ama guzelevim.com sitesinden 12 taksitle buna yakin bir fiyata alabilirsin...Teyzem gecen yil boschun benzer bir firinini bayiden 1600 liraya almisti ben setini 1400`e aldim.Bence bir dusun..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi furlaka -- 5 Ağustos 2013; 1:38:39 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• yeldatuanaya katılıyorum Silverline o seti gerçekten güzel bi set
  • kuvalya kullanıcısına yanıt
    Siemens ya da Silverline da beğendiğiniz modeller var ise, fiyat konusunda yardımcı olabilirim.
  • Arkadaşlar Hoover'ın ankastre ürünleri hakkında bilgisi olan var mı? Şu ara Hoover'ın ankastre kampanyası var ve 3'lü seti 799'a veriyorlar. Arçelik kampnyasında en ucuz 3'lü set 990 TL. Üstelik Hoover'ın tasarımını da çok beğendik, gayet şık duruyorlar. Ama ucuz etin yahnisi olur mu diye çekiniyoruz, servis ağı vs. kuvvetli midir bilmiyorum. Hiç kullanan var mı? Sırf güzel görünüyor ve ucuz diye de sürekli sorun çıkartacak cihazlar almaktan kaçınıyoruz. Acaba bildiğimiz, her an tamir ettirebileceğimiz Arçelik mi alsak Hoover mı çok arada kaldık.

Aşağıdaki linkte seti görebilirsiniz.
    http://www.hepsiburada....UntOb4boCFU5a3godRG0AxQ

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.