Şimdi Ara

Hoparlörsüz kulaklık modeli: Sound Band

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
0
Favori
859
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Hoparlörsüz kulaklık modeli: Sound Band

Popüler bağış sitesi Kickstarter üzerinde başlatılan güncel projelerden Sound Band, üzerinde hoparlör barındırmayan özel teknolojisi sayesinde kemik ve doku üzerinden ses aktarımı sağlayabiliyor. Kablosuz olarak Andorid ve iOS işletim sistemine sahip akıllı cihazlar ile kullanılabilen ve hoparlör olmayan yapısı sayesinde müzik dinlenirken ya da konuşma yapılırken çevrenin de duyulabilmesine imkan veren ürün, gövdesinde yer alan kontrol ünitesinden çağrı cevaplama işlemini de yerine getirebiliyor.

Yapılan geliştirimeler sonucunda 4. versiyona ulaşan ve seri üretime hazır duruma geldiği belirtilen Sound Band, site üzerinde yapılacak 125$ (20$ kargo) bağış ile farklı dış kaplama seçenekleriyle elde edilebiliyor ve geliştiricinin söylediğine göre üst seviye bir ses kalitesi ortaya koyabiliyor.

Projeye başlanırken konan 175,000$ hedefin bitimine 41 gün kala 1,245 bağış ile 150,043$'lık kısmını toplayan Sound Band projesi hakkında hazırlanmış ayrıntılı tanıtım videosunu aşağıdan izleyerek, ürünün çalışma prensibini rahatlıkla görebilirsiniz

Hoparlörsüz kulaklık modeli: Sound Band

• Off acayip iyi bir fikir
  • sesini denemek lazım bas tiz orta ses nasıl acaba

• iyi hoşta o tip ne öyle ?
  • Tasarım olarak bence çok güzel ve kaliteli olmuş. Özellikle spor yaparken, çalışırken ve araba sürerken eminim çok kullanışlı olacaktır. Ses kalitesinde denemek lazım tabiki.

• dışarı ses veriyor mu acaba? gösterdiği plastik kaptaki gibi yayın yapmayalım millete

• Hoparlörsuz kulaklikmi olurmuş...pehhhh

• hmm ses kalitesi nasıldır ki

• Böyle kulaklıklar yüksek frekanslı sesleri verebilir ancak. Yani bass beklemeyin bu kulaklıktan :) Bir aralar Panasonic yapmıştı kemik iletimli kulaklığı. Tasarımı bunun gibi güzel değil ama alternatiflerin çoğalması iyi çeşit olarak.http://www.donanimhaber.com/kulaklik/haberleri/CES-2013--Panasonic-kemik-iletimli-kulaklik-modelini-sergiledi.htm

• Erken öldürmesin bu?

• Bass kalitesi az olacaktır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İyi de çoğu kulaklık alan insanların öncelikle dertlerinden biri de yalıtım.
    Ben zaten sırf dışarıda ki ses bana gelmesin de müziği,ritmi daha iyi duyabileyim istiyorum.
    Onun dışında farklı bir tasarım.

• quote:

Orijinalden alıntı: YordleKing

İyi de çoğu kulaklık alan insanların öncelikle dertlerinden biri de yalıtım.Ben zaten sırf dışarıda ki ses bana gelmesin de müziği,ritmi daha iyi duyabileyim istiyorum.Onun dışında farklı bir tasarım.

Hoparlör olarak bakma buna, aklına bir müzik getirdiğini düşün, içinden ritm tutuyorsun diyelim. Kemiğini titreştirip ses ortaya çıkardığı için isterse dışarda bomba patlasın sen o müziği rahatça dinleyebileceksin.

• o ensede duran şey nedir arkadaş

• başağrıtmasın bu :)

• iyide ben müzik dinlerken dışarıdaki sesleri duymak istemem ki.. ne o öyle karman çorman bir şey olur.. iyi yalıtılmış bir kulkaklık arar müzik dinleyecek adam.

• quote:

Orijinalden alıntı: golgeoyunlari

başağrıtmasın bu :)

+1
  • Ses kalitesi mühimdir kulaklıklarda tasarımdan ziyade.Bakalım ses kalitesi nasıl acaba?
  • Ahaha dışarı ses veriyormu ne demek.hoparlör yokki ses versin.çalışma mantığı titreşim.bassı az olmaz,siz hiç otobüste kafanızı cama dayayıp gitmediniz mi? O zaman ki bass skrillex şarkısında yok.

• Güzel bir ürüne benziyor.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.