Şimdi Ara

En İyi Suikastçı Şampiyon ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
1.098
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Konuda da belirttiğim gibi arkadaşlar sizce en iyi Suikastçı şampiyon Hangisidir ?

Benim fikrim Zed. Nedeni savasın ortasına gölgesiyle dalıp ad carry yi ultisinin vermiş oldugu 3 saniye içinde yerle bir ediyor.

Peki Ya sizce ?

• Kha'Zix Zed'ten daha çok vuruyor ve daha hızlı burstu var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fasmodey

Kha'Zix Zed'ten daha çok vuruyor ve daha hızlı burstu var.

+999 ama zed daha hizli
  • quote:

Orijinalden alıntı: tesla troll

quote:

+999 ama zed daha hizli

3 saniye sonra gerçek damage'i ortaya çıkar Zed'in, Kha ile yapacağın tek şey ADC'ye E+Q+W+AA. Ölmezse gel beni ara.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: tesla troll

quote:

+999 ama zed daha hizli

3 saniye sonra gerçek damage'i ortaya çıkar Zed'in, Kha ile yapacağın tek şey ADC'ye E+Q+W+AA. Ölmezse gel beni ara.

eh o da var kha durmuyor hiç zedde energy cooldown sıkıntı + öldüremezse bitti

• Zed
  • Kha&Zed
  • Talon
  • Kha mid gamede akar, zed her zaman akar fakat late de enerjisi ona sinir koyuyor arti olarak khanin qsu gibi bir skilli yok, rangei daha dusuk. Ultisiyle vurdugu toplam damagei bir q ile vuruyorsun khayla. Tek avantaji ulti actiginda hedef alinamaz olmasi. Gerci o kha da da var :D neyse lafi uzatmiyim kha zedi basbasa kalirlarsa 2.5 snde yer.
  • zedin ultisi kolay counterlanıyo
  • Kha Zix
  • Yeni kha'yı pek beğenmedim ben. Zed daha hızlı ve lanede de nerdeyse ölmek imkansız.

Zed
  • Açılan 100. Konu cevap rengar bence saniyesinde eritir adc yi kimsede bir şey diyemez ancak zedi falan durdurmak gayet kolay.
  • Söylüyorum ölebilirsiniz Bence master yii
  • Kaç defa söyleyecem, playerlik playerlik..... Kha'zixi bu gün açtırıp 3 oyun sonra geri iade ettim. Ulan hayvan gibi burst dmg 2 saniyede dolan q tamam çok güçlü ama çok sıkıcı be usta. Master yi gibi diyecem artık amele gibi yav bıktım verdim. Neyse gel gelelim zed'e. Oynaması ne kadar zor = o kadar zevkli ve profesyonel ellerde opnin'de opsi. Sırf farm olayı yüzünden assasinlern çoğundan oyun boyu üstün + pasifi sağolsun 1v1 lerde o combodan sonra ölmeyecek çok az hero vardır
  • Master Yi. Yeni hali tabii ki.
  • Yediği nerflere rağmen diana aşırı güzel kullanılabilir assassin olarak hem diğer assasınlerden farklı olarak tanky yapabilirsin, ancak zedin ultisinin vereceği o patlama sesi zevki hiç bi şeyde yok :)
  • Zed
  • Pantheon
  • Zed
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.