Şimdi Ara

Hesap İşletim Ücreti Kesmeyen Banka Öneri

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
0
Favori
5.774
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar iş bankasında hesabım bulunuyor ama geçen 50 lira hesap işletim ücreti kesmişler.

herhangi bir ücret kesmeyen, internet bankacılığında havale eft ücreti en uygun olan bildiğiniz, kullandığınız bankaları tavsiye eder misiniz?

üni. ye gideceğim. ailemin para transfer edebilmesi için banka arıyorum.

(finans bank, bank asya, kuveyt türk bankalarının ücret kesmediğini az önce bi forumda okudum ama 2010 a aitti mesaj. )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi antmusti -- 27 Ağustos 2013; 21:03:13 >

• Yıl 2013 ve Kuveyttürk halâ kesmiyor. Üstelik İnternet üzerinden sadece havale değil, EFT'de ücretsiz. 3 yıldır kullanıyorum hesabımdan bir kuruş çekilmedi...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fuducuk -- 4 Ağustos 2013; 1:18:44 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fuducuk

Yıl 21013 ve Kuveyttürk halâ kesmiyor. Üstelik İnternet üzerinden sadece havale değil, EFT'de ücretsiz. 3 yıldır kullanıyorum hesabımdan bir kuruş çekilmedi...

memnun musun?
  • quote:

Orijinalden alıntı: antmusti

quote:

Orijinalden alıntı: fuducuk

Yıl 21013 ve Kuveyttürk halâ kesmiyor. Üstelik İnternet üzerinden sadece havale değil, EFT'de ücretsiz. 3 yıldır kullanıyorum hesabımdan bir kuruş çekilmedi...

memnun musun?

Para çekmek veya yatırmak için Bankamatik sayısı diğer bankalara oranla az, en büyük sorunum bu. Bunun dışında memnunum. Hatta bir defasında şifremi birkaç kez yanlış girmiştim, hemen ardından beni bankadan birisi aradı ve sisteme girmeye çalışan kişinin ben olup olmadığımı sordu, gâyet hoşuma gitti...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fuducuk -- 4 Ağustos 2013; 1:17:24 >
  • enpara.com, havale-eft ücretsiz, kart ücreti, işletim ücreti yok
  • Eğer öğrenciysen öğrenci belgenle şubeye gidip çektikleri hesap işletim ücretini geri alabilirsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: murtix7

Eğer öğrenciysen öğrenci belgenle şubeye gidip çektikleri hesap işletim ücretini geri alabilirsin

şuanda değilim (üni. ye kayıt olmadım daha)
    bunu istediğim zaman alabilir miyim peki?
  • Aşağı yukarı her banka hesap işletim ücreti alıyor. Sanki yıllık o kadar bizim onlara masrafımız oluyor da hani.. Garanti bankası maaş hesabı olan müşterilinden kesmiyor sözde ama benim hesaptan çatır çutur kestiler, mail attım hayırdır benim hesap maaş hesabı olmaktan çıktı mı ne oldu diye sorunca maaş hesabı kapsamından çımışmış da istersem tüketici mahkemesine başvuraiblirmişim de cartmı da curtmuş... Yarım kuruşumu bile helal etmiyorum ulen!
  • quote:

Orijinalden alıntı: tfnymc

quote:

Eğer öğrenciysen öğrenci belgenle şubeye gidip çektikleri hesap işletim ücretini geri alabilirsin

her bankada geçerli mi bu?

Garanti, yapı kredi, iş bankası bu 3nde geçerli.
    Kayıtlar başlasa da öğrenci belgemi alsamda sömürülmekten kurtulsam artık.

Not: +18 tabiki üniversite ögrencilerine.

• quote:

Orijinalden alıntı: muratonline

enpara.com, havale-eft ücretsiz, kart ücreti, işletim ücreti yok

+1
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Mânâlùx Râpérâ

quote:

quote:

ziraat nasıl acaba? onu önerenler oldu. kaldı ki atm sayısı çok.

o da aynı şekilde ögrencilik süresince ücretsiz.
    şu konuya bakabilir ilgilenen arkadaslar.http://forum.donanimhaber.com/m_44946344/tm.htm

• quote:

Orijinalden alıntı: antmusti

arkadaşlar iş bankasında hesabım bulunuyor ama geçen 50 lira hesap işletim ücreti kesmişler.

herhangi bir ücret kesmeyen, internet bankacılığında havale eft ücreti en uygun olan bildiğiniz, kullandığınız bankaları tavsiye eder misiniz?

(finans bank, bank asya, kuveyt türk bankalarının ücret kesmediğini az önce bi forumda okudum ama 2010 a aitti mesaj. )

Enpara
  • Ziraat vadesiz hesaptan 3 ayda bir 10 tl keser eğer 1 tane otamatik ödeme talimatı vermezsen eft havale kart borcu ödeme 1.5 lira diğer ödemeler ücretsiz. Öğrenci olmayanlar için şartlar bu.
    Enpara yani finans bank ödemelerde havalede eft de kart borcu ödemede masraf almıyorlar hesap işletim ücretide yok kullanımı çok kolay.
    Vakıf bank ben maaş müşterisiyim daha benden kesinti olmadı. İşlem ücreti 2.5 tl.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • up
  • En Para varken başkasına bakmayın arkadaşlar
  • enparayı tavsiye ediyorum.hes işletim ucreti yok eft havale ucreti yok kart ucreti yok(atm) finansbank kurulusu finansbank atmlerini kullanıyorsun kredi kartı yok kredi kartı istersen finansbanka yonlendiriyor.enparada şubeden hiçbir işlem yapılmıyor.sadece atm ve net kullanılabiliyor.kesinlikle tavsiye ediyorum.yaklasık 2 aydır enparalıyım gayet mutluyum kan emicilerden kurtuldum resmen
  • 5-6 aydır Enpara kullanıyorum , Kuveyttürk ile Enpara'nın farkı yok gibi herşeyi aynı , atm işi biraz sıkıntı , Para yatırmak için Finansbank atmsi bulmak şart.Aslında bütün iş bulunduğunuz yere yakın atm'ye bakıyor.Kuveyttürk atmsi yakınsa , Kuveyttürk alın , Finansbank yakınsa Enpara alın.Enpara'da yemek sepetinde %20 indirim var , özellikle yemeksepeti kullanıyorsanız kaçırmayın derim.Benim oturduğum bölgede Kuveyttürk atmsi hiç yok , bu yüzden Enpara aldım.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

ziraat nasıl acaba? onu önerenler oldu. kaldı ki atm sayısı çok.

o da aynı şekilde ögrencilik süresince ücretsiz.
    şu konuya bakabilir ilgilenen arkadaslar.http://forum.donanimhaber.com/m_44946344/tm.htm

ziraat kullanıyorum öğrenciyim fakat hesap işletim ücreti kesiliyor. öğrenci belgemle gittiğimde de öğrenci olsanız da olmasanız da hesap işletim ücreti kesilir dediler?

• http://m.youtube.com/watch?v=Dt_7-JR_dGA&desktop_uri=%2Fwatch%3Fv%3DDt_7-JR_dGA

Kuveyt iyidir kuveyt. Bigun google a kredi kartimdan adsense odemesi yaptim dk gecmedi aradilar ve yurtdisi islemi dogrulamak istediler.

Ayrica musteri hizmeteri cok hizli. Herhangi bi bankada 10-15 dk hatta beklersiniz bunlarda yok oyle bisey.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: turank

http://m.youtube.com/watch?v=Dt_7-JR_dGA&desktop_uri=%2Fwatch%3Fv%3DDt_7-JR_dGA

Kuveyt iyidir kuveyt. Bigun google a kredi kartimdan adsense odemesi yaptim dk gecmedi aradilar ve yurtdisi islemi dogrulamak istediler.

Ayrica musteri hizmeteri cok hizli. Herhangi bi bankada 10-15 dk hatta beklersiniz bunlarda yok oyle bisey.

evet ben de kuveyt türk kullanıyorum zaten ama bankamatik sayısı çok az. kütahyada sadece 1 tane var. bu yüzden alternatifler arıyorum.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.