Şimdi Ara

3200+(manch.) DÜNYA REKORU! ve x2 3800+ DENEMESİ..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
1.614
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bugün yine biraz oyun oynadık..dün turionla oynamıştık ama pek ilgimizi çekmemişti ,bugün 2tane işlemcimizle denemeler yaptık.ekran kartımız 3d test leri için uygun olmadığından pi ve mhz denemesi yapabildik..

Bu arada kullandığımız x2 3800+ forumda 2 adet entegresi kırık olup recep tarafından modlanan ve calisir hale getirilen IHS siz işlemciydi. IHS olmamasından dolayı Vapoyu tam olarak oturtmaki için ilave bir alüminyumdan bir koruma yapıp onla test aldık ama işlemci yukle binince sıcaklıkları 26 derecelere kadar cıkıyordu, dolayısıyla voltaj veremedik, yakında IHS takınca bu işlemciden iyi sonuçlar alacağız diye dusunuyorum.

Bu sıcakta overclock yapmak çok zor..:(
    SISTEM BILESENLERI
    dfi ultra d
    2*512mb geil one w
    2*256 hyperx bh6
    asus 7300 gs..
    tagan 2force 530w
    vapo

TEST 1 :3200+ Manchester çekirdek dünya rekoru :

SUPERPI 1M

TEST 2:x2 3800+ Manchester

SUPERPI 1M

CONROE muz yok dolayısıyla CONROE ile kıyas uygun olmayacaktır. Elimizde olanlarla test yaptık.

Memet Can & Recep & ARMACOMPUTER

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tosunermc -- 2 Temmuz 2006; 22:11:01 >

• elde var 3..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hey -- 2 Temmuz 2006; 20:48:25 >
  • tebrik ederim allah banada böle oyunlar nasip eylesin
  • Abi gerçekten harik asonular işlemcierde güzel çıkmış durgun geçen TR oc çalışmalarına bu manda gzüel bi olay..Hep haber haber sıkılmıştık yau...
  • tebrikler arkadaşlar çalışmaların devamı gelicek gibi

merakla beklioruz...

Türkiye'yi bu konuda daha iyi konumlarda temsil etmeniz çok güzl

elinize sağlık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AppleWolf -- 2 Temmuz 2006; 22:26:32 >
  • of, baba tebrikler valla
  • cpu 243 derece gösteriyo
    ben mi yanlış görüyorum yoksa...
  • _turhany_,wwwengin,bkalaz,emir,climanjaro tesekkurler

243 gostermesinin sebebi dfi anakartlarda ki ite programı - dereceleri 255ten geriye gogru gosteriyor

243derece -13 derece olmaktadır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tosunermc -- 2 Temmuz 2006; 22:31:27 >
  • TebriklerRamler benden aldıklarınsa onlar BH-5.Ben söküp bakmıştım BH-5 yazıyordu.
  • seninkilerle sadece deneme yaptık m134, denemelerde geilleri kullandık,
    ama geiller biraz daha sağlam bastılar bu sıcakta ramleri sogutmak başa bela hele istanbul berbat sıcaktı daha yeni yeni esiyor ev, birde vapo bir guzel ısıttı odayı tam hamamdı oda
  • O işlemci ve o ekran kartıyla birde 3dmark 2006 yapsaydınız. Belki dünya rekoru kırardı
  • hepinize teşekkürler arkadaşlar,,elimizden geldiğince bişeyler yapmaya uğraşıyoruz..umarım gerisi ve daha ii leri gelecek en azından bunun için çalışmaya devam edeceğiz..

quote:

Orjinalden alıntı: S@N@Ne!!!

O işlemci ve o ekran kartıyla birde 3dmark 2006 yapsaydınız. Belki dünya rekoru kırardı

dostum o da olacak merak etme! ama bu işlemci ve ekran kartıyla değil ama..
  • DEVAM DEVAM HAVA ŞARTLARINA KAFANIZI TAKMAYIN YARDIRMAYA DEVAM

GÜZEL İŞLER DAHA İYİLERİ DE GELECEKTİR
  • quote:

Orjinalden alıntı: ataruz

DEVAM DEVAM HAVA ŞARTLARINA KAFANIZI TAKMAYIN YARDIRMAYA DEVAM

GÜZEL İŞLER DAHA İYİLERİ DE GELECEKTİR

eywallah..senin eski geil ler de yaman çıktı ha! özlemişindir belki..
  • helalolsun
  • tebrikler ve denemelerde başarılar iyi bir yapılanma içindesiniz sanırım işlemcinin son model olması önemli değil yapılan işin içeriği önemli
  • hey&tosunermc@
    helal olsun çok güzel sonuçlar, sizin bu araştırmalarınız beni şaşırtıyo, nerden buluyosunuz böyle işlemcilerionu geçtim hasarlı işlemciyi çalıştırmayı başarmışınız tebrikler sonuçlar ayrı bi güzel
  • Merhabalar,

3200+ s939 Manchester skorunuz mükemmel, tebrik ederim. Kodunu yazabilir misiniz?
  • CDBHE 0547SPMW
  • quote:

Orjinalden alıntı: tosunermc

_turhany_,wwwengin,bkalaz,emir,climanjaro tesekkurler

243 gostermesinin sebebi dfi anakartlarda ki ite programı - dereceleri 255ten geriye gogru gosteriyor

243derece -13 derece olmaktadır.

-12 olmasın :P 255-243 = 12 :P

Şaka bir yana 3ghz geçerken hiç de zorlanmamışsınız valla ne diyim o soğutma herkese lazım..
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.