Şimdi Ara

SOUNDBAR LG-NB3530A (İNCELEME) (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
267
Cevap
11
Favori
46.798
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bende yeni aldım bu sistemi herşey güzel usb tv telefon tümünde bağladım denedim sıkıntı yok ama laptop ile Bluetooth bağlantısı yapıp denedim ama ses yok sadece pc den ses geliyor yani yapamıyorum ne yapmam gerekiyor sesi aktarmak için programmı Lazım bilmiyorum. PC için Bağlantı nasıl yapılır acil biri anlatırsa çok sevinirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Soundbar TV'ye bağlı bir şekilde sorunsuz çalışıyor; fakat optik kablo ile bilgisayara bağladığımda ses alamıyorum.

Bilgisayarda Realtek Audio 3.5 mm çıkış üzerinde SPDIF out var, herhangi bir ses çıkarken kablodan ışık geliyor fakat bu sesi soundbar'da duyamıyorum. Driver'lar güncel.

Bu konuyla daha önce karşılaşan var mı ya da bir çözüm önerisi olan?
  • Arkadaslar dun media market sifir kapalı kutu olarak aldigim lg nb 3531 saundbaar daha yuksek model almak için satmak istiyorum ilgilenen arkadaslar pm ile ulasabilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tema59 -- 31 Ağustos 2015; 14:01:55 >
  • SELAMLAR
    SIFIR kutusunda aldıgımdan bu yana sadece 1hafta o da ilk hafta kullandım (bozuk veya sorunlu çıkmasın diye test ettim)
    SATILIKTIR
    almak isteyenler özelden mesaj atabilir
    Kutusu,faturası (faturanın kopyasını veririm maglum 55inch TV de var faturada) açılmamış jelatinleri bile üzerinde
    kumandası halen jelatininde sadece test ettim.
    FAZLALKTAN satılık evde şuan 5+1 var birde 2+1 müzik seti mevcut.

Fiyat olarak 400TL aşagısı olmaz Daha 14-15 ay garantisi devam ediyor.
    minimalist evlerde yani fazlalıklar gözükmesin KABLOSUZ olsun derseniz kaçırmayın.
    SES kalitesi olarak benim 5+1 sony den daha Berrak ve NET.
  • Merhaba. Konuyu baştan sona okudum ama projeksiyon bağlantısı ile ilgili bir mevzu göremedim. Ben de atlamış olabilirim. Projeksiyon ile kullanan oldu mu acaba. Almayı düşündüğüm cihaz LG PA1000 WXGA. Kullanım ise şu şekilde olacak, harici hard diskten film vb. iPad üzerinden de video, müzik. Yorum ve önerilerinizi paylaşırsanız sevinirim.
  • AhmetSelçuk kullanıcısına yanıt
    Hard diskte ki filmleri ne oynatacak? Diyelim bilgisayar. Bilgisayara hdmi ile bağlayıp projeksiyondan görüntü aldınız, ama bilgisayarda optik çıkış yok ise sesi alamazsınız. Sadece Bluetooth ile ses alırsınız ama optik kablonun tadını vermez.

Aynı şekilde ipadi projeksiyona bağlayacak kablonuz var mı, hdmi çıkışlı kablosu 175tl apple'ın. Sesi yine Bluetooth ile aktarabilirsiniz.

Size tavsiyem hdmi girişi bulunan bir Soundbar bakın.

Soundbarlar artıları ve eksileriyle konusundan model tavsiyesi alabilirsiniz.

Soundbarı projeksiyona bağlayıp ses alabileceğinizi düşünmüyorum.

Ha araya Media Player koyarsanız olur. Ama ipadden görüntüyü kablo ya da Apple tv olmadan aktaramazsınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi biuu -- 7 Kasım 2015; 15:19:33 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: PORSCHEM

SELAMLAR
    SIFIR kutusunda aldıgımdan bu yana sadece 1hafta o da ilk hafta kullandım (bozuk veya sorunlu çıkmasın diye test ettim)
    SATILIKTIR
    almak isteyenler özelden mesaj atabilir
    Kutusu,faturası (faturanın kopyasını veririm maglum 55inch TV de var faturada) açılmamış jelatinleri bile üzerinde
    kumandası halen jelatininde sadece test ettim.
    FAZLALKTAN satılık evde şuan 5+1 var birde 2+1 müzik seti mevcut.

Fiyat olarak 400TL aşagısı olmaz Daha 14-15 ay garantisi devam ediyor.
    minimalist evlerde yani fazlalıklar gözükmesin KABLOSUZ olsun derseniz kaçırmayın.
    SES kalitesi olarak benim 5+1 sony den daha Berrak ve NET.

duruyor mu ürün ?
  • urun bluetooth led e baglanabılıyormu ? yoksa optık kablo uzerındenmı baglanıyor?
  • Ürün hem subwofer hemde soundar icin lg televizyon varsa onuda bağlayabilirsin optik kablo daha sağlıklı olur ama

• Selamlar, ürünü LG 58UF830V model televizyonum için almayı düşünüyorum.

Yüksek sesten çok surround özellik ve kaliteli ses beklentim var. Sizce yeterli olur mu?

500-600 TL civarı farklı model öneriniz olabilir mi? (ikinci el dahil)
  • quote:

Orijinalden alıntı: karavol

Selamlar, ürünü LG 58UF830V model televizyonum için almayı düşünüyorum.

Yüksek sesten çok surround özellik ve kaliteli ses beklentim var. Sizce yeterli olur mu?

500-600 TL civarı farklı model öneriniz olabilir mi? (ikinci el dahil)

Dev ekran bir tvye sahipsiniz. Bence soundbar yerine güzel bir sistem kurun. Sinema keyfi yaşayın.

Uzun süre kullanınca daha iyi anladım. Soundbarın ses kalitesine diyecek yok ama en dandik 5.1 in surround hissini veremiyor.

Sonuçta surround sistemi istediği kadar iyileştirilsin gerçeğini taklitten öteye geçemiyor.

Odanın konumu, içeriğin kalitesi de ayrı bir etken.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • biuu kullanıcısına yanıt
    hocam haklısınız yerini tutmaz buna eminim ama salonum itibariyle 5.1 sistem kurmam resmen zulüm olur.

en az yer, kablo ve ideal ücretle en iyiyi yakalamaya çalışıyoruz işte yoksa surround olayı sadece bir hedef, ona ne kadar yakın o kadar iyi.

en önemlisi kaliteli, tok bir ses alabilmek ki bunun için de elimde bulunan finansman 500 TL civarı, o yüzden ikinci el ürünleri de araştırıyorum ama 2. el soundbar yok denecek kadar az maalesef.
  • quote:

hocam haklısınız yerini tutmaz buna eminim ama salonum itibariyle 5.1 sistem kurmam resmen zulüm olur.

en az yer, kablo ve ideal ücretle en iyiyi yakalamaya çalışıyoruz işte yoksa surround olayı sadece bir hedef, ona ne kadar yakın o kadar iyi.

en önemlisi kaliteli, tok bir ses alabilmek ki bunun için de elimde bulunan finansman 500 TL civarı, o yüzden ikinci el ürünleri de araştırıyorum ama 2. el soundbar yok denecek kadar az maalesef.

İlle soundbar olacaksa bu ürünü düşünebilirsiniz. Fiyat performans olarak gayet iyi bir ürün. Kaliteli içeriklerde zevk veriyor. Tek çözemediğim sıkıntı bazı filmlerde konuşma sesleri az geliyor. Sesi açsam efekt sesleri artıyor. Night modunda kullanıyorum artık.

acaba sadece dublaj filmlerde mi yaşıyorsunuz bu sorunu? yoksa orjinal dil seçeneklerinde de oluyor mu?

ve ses kalitesi dts ya da dolby digital mi yoksa ac3 mü?

çünkü dublaj sesin kalitesinden kaynaklanabildiğini okumuştum bu tarz sorunların.
  • quote:

acaba sadece dublaj filmlerde mi yaşıyorsunuz bu sorunu? yoksa orjinal dil seçeneklerinde de oluyor mu?

ve ses kalitesi dts ya da dolby digital mi yoksa ac3 mü?

çünkü dublaj sesin kalitesinden kaynaklanabildiğini okumuştum bu tarz sorunların.

Türkçe dublaj filmlerde konuşma sesleri daha baskın efekler daha düşük oluyor genelde, o sebeple bunlarda sıkıntı yok.

Ben daha çok yify den edinmiştim. İyi bir arşivim var. Bu gurup 2 gb'a harika bir görüntü kalitesi sığdırırken berbat bir ses kalitesi sığdırıyor.

O sebeple yifiyden izlenen filmlerde genel sıkıntı var.

Dolby d. ya da dts yok bunlarda. Gerçi orjinal yifiy(yts) de kalmadı. Kapandı gitti site.

Şuan LG tv ye mkvod kurdum oradan dan izliyorum. Görüntü kalitesi idare eder, konuşma seslerinde sıkıntı yok ama bunlarda da surround yok.

İyi bir kaynaktan indirmediğiniz sürece filmler pek tat vermiyor anlayacağınız.

Ee ttnet'in 50gb lık AKK'sı ile bu kadar oluyor maalesef.

Siz Dts kodekli filmlere ulaşabiliyorsanız sıkıntı yaşamazsınız zaten.

evimde 50 mbps vdsl var ama 200 GB AKK ortak kullanım olduğundan benim için de sıkıntı maalesef.

o yüzden şirket interneti saolsun kovulana kadar remux indirmeye devam:)
  • Bu setin tiz ve midleri iyi ama bass'ları mağazada anlaşılmıyor. Herhangi bir Logitech ürünü ile kıyaslayabilir misiniz?
  • LG LAS355B
    LG NB3530A

Arkadaşlar bu iki modelin müzik dinleme amaçlı bas mid ve tizleri hakkında bilgi verebilir misiniz?

LG NB3530A dinledim. Tizler ve midler çok net geldi. Bass'lar da netti ama biraz sertti ve alt frekansları vuramıyordu.

LG NB3530A nasıl acaba?
  • Ben bugün teknosa da lg 454b yi dinleme fırsatı buldum.Gayet iyiydi sanırım 3530 dan tek farkı usb çıkışı ve surround olmaması.Speakerlar aynı olsa gerek
  • Merhaba arkadaşlar, LG Sorunbar 3740 A yı vatandan bahar temizliği kampanyası ile 499 Tl ye aldım. Ellerinde bulunan ürünlerin bir çoğu teşhir ürünü, fakat benim aldığın cihaz sanırım şansıma geldi, tamamen sıfır ürün.

Cihazı dinledim, karar verdim aldım. Kablosuz ağıma bağladım, sonra güncelledim. Ne olduysa bundan sonra oldu, wifi görüyor, şifre kabul etmiyor. Ettiği durumlarda net aşırı yavai.

Bağlantı sürekli kopuyor. İki gün önce aldım. Yorumları olan arkdaşlar?
  • 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.