Şimdi Ara

SOUNDBAR LG-NB3530A (İNCELEME) (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
267
Cevap
11
Favori
46.798
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Eve geldim kurdum. Gerçekten muazzam ses veriyor. LG UB850V TV ile kablosuz eşleşti. iPhone ile de sorunsuz ancak bilgisayar eşleştirdim ama ses çıkartamadım onu da halledebilirim.

Vatan da LG NB5540'ı da test etme imkanını buldum. Aman aman fark göremedim. İki katı fark vermeye değmez. LG çok iyi iş çıkarmış. 3D Surround film denemedim henüz onda da iyi olduğuna eminim.

Alacaklara öneririm
  • Hocam Blurayi nereden kaça temin ettin paylaşır mısın?
  • Aradığımız cevabın bilenen kısmını bulduk şimdiki en önemli konuya gelelim o halde, lütfen yardımcı olun tavsiyeleriniz benim için çok önemli;

LG 60PA6500 plazma tv kullanıyorum LG NB3530 u Optik kablo ile bağlamayı düşünüyorum.

Media Player tavsiyesi istiyorum. Genellikle 1TB HDD yi USB bağlayarak, Bluray MKV formatında 1080p DTS filmleri takılmadan sorunsuz izlemek istiyorum. 3D çok önemi değil güvenilir bir yerden bu formatları sorunsuz açabilecek bir Media Player alabilir miyim?

LÜTFEN DESTEKLERİNİZİ VE SAMİMİ TAVSİYELERİNİZİ ESİRGEMEYİN 2 AYDIR BÜTÜN BU KONULARIN İÇİNDE BOĞULDUM. İLGİNİZE ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER.
  • quote:

Orijinalden alıntı: LEBRON JAMES HETFIELD

Bass kutusu önde yanan ışığı ile çok hoş şık gerçekten az yer kaplar

Hepsiburada.com'dan siparişimi veriyorum teşekkürler

SOUNDBAR LG-NB3530A (İNCELEME)

Hayırlı olsun.Ben artik subwofersiz yapamiyorum blueraydan tat almaya basladim devamlo blueray film aliyorum 3d moda aliyorum arkama yaslanip birde pizza soyledim mi o cinema salonlarini hice sayiyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Optik ses çıkışı yok doğru mudur ? Bu cihazın Optik Ses çıkışlısını nasıl bulabilirim acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ibosivas58

quote:

Orijinalden alıntı: LEBRON JAMES HETFIELD

Bass kutusu önde yanan ışığı ile çok hoş şık gerçekten az yer kaplar

Hepsiburada.com'dan siparişimi veriyorum teşekkürler

SOUNDBAR LG-NB3530A (İNCELEME)

Hayırlı olsun.Ben artik subwofersiz yapamiyorum blueraydan tat almaya basladim devamlo blueray film aliyorum 3d moda aliyorum arkama yaslanip birde pizza soyledim mi o cinema salonlarini hice sayiyorum

Aynen. Bu cihaza bluray okuyucu bağladım ve hakkaten koca televizyonumda muhteşem zevk veriyor.

• Dün akşam 3D Surround Mod da Inseption açtım. İlk başta rüya içinde depremde evin içinde de aynı depremi hissettim.

Gerçekten Bass çok güçlü. Ancak oynatılan kaynağın kaliteli olması lazım ki sistem hakkını verebilsin.

Tavsiye ederim. Özellikle apartmanda iseniz, sizin beklentilerinizi büyük oranda karşılayacaktır...
  • evrenn27 E kullanıcısına yanıt
    Bu modelde optik çıkış var sanırım

http://www.teknosa.com/urunler/110130445/lg-bd660-3d-blu-ray-dvd-player
  • quote:

Orijinalden alıntı: evrenn27

Optik ses çıkışı yok doğru mudur ? Bu cihazın Optik Ses çıkışlısını nasıl bulabilirim acaba ?

Optik ses girişi bulunuyor, X kaynaktan gelen sesi bize hoparlör yardimi ile duyuruyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Birincisi O senin söylediğin çıkış değil giriştir Hoparlörde ses çıkış bağlantısı yoktur Optical İN vardır. Ayrıca biz NB3530dan değil Bluray playerden bahsediyoruz optik çıkış konusunda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi evrenn27 -- 12 Nisan 2015; 16:38:35 >
  • Merhabalar

Arkadaşlar bende bu cihazdan aldım fakat Subwooferın arkasındaki tuşa bastım ve bağlantıyı kopardım tekrar bağlayamıyorum nasıl yaparım lütfen yardım edin
  • quote:

Orijinalden alıntı: aboyluu

Merhabalar

Arkadaşlar bende bu cihazdan aldım fakat Subwooferın arkasındaki tuşa bastım ve bağlantıyı kopardım tekrar bağlayamıyorum nasıl yaparım lütfen yardım edin

Kullanma kılavuzunda yazıyor hocam. Bakmışsınızdır umarım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • hocam buraya yazdıktan sonra baktım :) ve buldum teşekkür ederimmm
  • Bu cihazı LG UB850V TV'ye kablosuz olarak bağladım.

İki sorum olacak;

1- LG TV'yi kapatıp açarken, cihazın da otomatik olarak açılıp kapanması sağlanabiliyor mu?

2- DTS ses kablosuz da gelir mi? Yoksa illaki optik kablo ile bağlamak mı gerekir?
  • Tv de coax çıkış var. Bağlayabilmenin bir yolu var mı?

• Kutunun içinden çıkan kablo kaliteliymiş altın uçlu
  • Arkadaslar film izlerken, tv izlerken, playstation4 oynarken infoya basınca hep pcm2/0.0 yazısı cıkıyor. Sizde nasıl ve nasıl düzeltmem gerekir?

• arkadaslar merhaba ben lg nb3540 model soundbar aldım kurulumu yaptım gayet sık ve ses tatmin edici fakat söyle bir sorun olustu ps3 ile online fifa keyfi yapayım dedim :( ama sonuç hüsran psp giris yapmadıgını fark ettim ve olayı anlayana kadar modem ps3 arası gittim geldim soundbarı kapattıgımda ise birden olay çözüldu sanırım olay subwoofwer ve hoparlörun wifi olarak baglanması bu uyum ps3 ün ayarını bozuyor ve online giriş yapmıyor bu olayı nasıl çözebilirim bilgisi olan varmı zira almamın en önemli sebebi ses sistemi esliginde fifa oynaktı :( birde soundbarın kumandasında tv yönetme tusları var ve diger marka kodları var ama maalesef sansımdanmı ne bir tek philips yok bunu nasıl çözebilirim fikri olan söylerse sevinirim saygılarımla...
  • Merhabalar,

Bu ürünü almadan önce o kadar çok araştırdım ki size anlatamam... buradaki yorumlara çok ama çok güvendim. yorum yapan arkadaşlara bir sorum olacak.
    bu ürünün Bass 'ını beğendiniz mi ? yoksa ben eksik bir şey mi yaptım ? Sub beni tatmin etmedi ne yazık ki.. ve bunu almadan önce Sub kabininden tahmin ettim. doyurucu koltuk titretme olayı falan yasayamadım. ne yazık ki.
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.