Şimdi Ara

SOUNDBAR LG-NB3530A (İNCELEME) (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
266
Cevap
11
Favori
46.798
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: biuu

quote:

Orijinalden alıntı: burakketenci

arkadaşlar normalde tv de film izlerken kullanıyorum sistemi yalnız size bir sorum olacak pc de sadece arada sırada müzik dinlemek için bluetooth la baglamak istiyorum ancak pc de bluetooth yok aparat satın alacam piyasada bluetooth 2.0 3.0 4.0 var bunun ,ç,n en uygun kullnış ve ver,m açısından hangisidir?

Numara ne kadar büyük olursa artan teknoloji ile veri aktarım hızı sa o kadar artar. Fakat 2.0 da olsa söz konusu mp3 olunca çok sıkıntı olacağını düşünmüyorum. Düşük fiyat yüksek versiyon numaralı fiyat performans ürünü denk getirebilirsiniz belki.

hocam aldım cihazı pc ye taktım herşey güzel bağladım ama bi turlu pc den ses sistemine bluetoothla ses veremiyorum

• LG -NB3531 A SOUNDBAR tv ye optik kablo ile bağlı.
    Bende PC ve PS4 tv ye bağlı (hdmi ile) sesi soundbar dan alıyorum.Problem yok yani.
    hatta benim tv LG 42" FULL HD LCD TV olduğundan sanırım tv yi açıp kapatmam ile soundbar da otomatik kapanıp açılıyor.süper özellik.
    Ps4 ve PC de bu ses sistemi ile oyun oynamak harika...Ayrıca iphone telefonumla bluettooth ile bağlanıp telefon cebimde iken istediğim müzik soundbar da çalıyor.bu özelliği de ayrı bir güzel

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ewarrr

LG -NB3531 A SOUNDBAR tv ye optik kablo ile bağlı.
    Bende PC ve PS4 tv ye bağlı (hdmi ile) sesi soundbar dan alıyorum.Problem yok yani.
    hatta benim tv LG 42" FULL HD LCD TV olduğundan sanırım tv yi açıp kapatmam ile soundbar da otomatik kapanıp açılıyor.süper özellik.
    Ps4 ve PC de bu ses sistemi ile oyun oynamak harika...Ayrıca iphone telefonumla bluettooth ile bağlanıp telefon cebimde iken istediğim müzik soundbar da çalıyor.bu özelliği de ayrı bir güzel

Benimde Pc hdmi ile tv'ye bağlı, Pc'deki sesi şimdilik Tv hoparlöründen alıyorum. Yarın büyük bir ihtimal bende satın alacağım. Soundbar'i optik kablo ile Tv'ye bağlasam, Pc deki dts destekli videoları çözüp soundbar'dan verir değil mi?

• Arkadaslar slm.bugun bimeks zorludan lg4530 soundbar aldim.kurdum fakat lg tvimle eslestiremedim tv 47lw4500 yardimci olursaniz sevinirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sevaniko -- 9 Kasım 2014; 16:25:05 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: exclusive

quote:

Orijinalden alıntı: Ewarrr

LG -NB3531 A SOUNDBAR tv ye optik kablo ile bağlı.

Benimde Pc hdmi ile tv'ye bağlı, Pc'deki sesi şimdilik Tv hoparlöründen alıyorum. Yarın büyük bir ihtimal bende satın alacağım. Soundbar'i optik kablo ile Tv'ye bağlasam, Pc deki dts destekli videoları çözüp soundbar'dan verir değil mi?

Aymen alabilirsin hocam.sıkıntı yok.

• Forumda şöyle bir araştırma yaptım bu ses seviyesini 40 lara 60 lara hatta 100 e dayayanlar nasıl becerdi merak ettim doğrusu İzlenilen veya dinlenen müzikler mi kalitesizdi acaba. Ciddi olarak soruyorum bunu. Ben sesi 15 yapinca koltuk sallanıyor, en fazla 20 ye dayadım subwoofer patlayacak diye korktum, zaten mümkün değil o seste müzik dinlemek. Subwoofer'ı -40 yapıp deneyeyim dedim yok arkadaş yine mümkün değil. Optik kablo ile pc ve tv ye bağlı, o yüzden mi böyle diye düşündüm ama bluetooth dan laptop ve telefondan ses alırken de aynı şekilde.
  • arkadaşlar bu ürünün kolonları açıkta duruyor yanılmıyorsam,önünde koruma kapagı,ızgarası yok...bu bir sorun teşkil etmiyormu..? çocuklu evlerde sorun olur gibime geliyor...o tizlerin göbegine bii bastırsan gitti... bunun koruma ızgarsı felan sonradan satılmaz mı acaba...
  • Evet bende Cumartesi günü teslim aldım kullanıyorum ürünü koruma kısmı biraz dikkat gerektiriyor hoparlörler için ama ayrı bir aparat bulunup takabiliceğimizi düşünmüyorum yanı ızgara olayı imkansız gibi duruyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kliksa.com'da çevir kazan ile 449TL'ye mevcut. Daha iyi fiyat var mı bildiginiz? Genel olarak bu fiyatı hak eder mu dersiniz?

• Arkadaşlar ürün bilgisayarın dibinde olmasına rağmen oyun oynarken ve video izlerken seste gecikme oluyor neden acaba ?
  • beyler bu cıhaz hosuma gıttı ama bulundum bınada ses sorunu yok alt ust kat bos sonuna kadar sesı acabılırım

bu sebeplehttp://www.hepsiburada.com/liste/philips-htd5570-1000w-cift-bas-dolby-digital-dvd-51-ev-sinema-sistemi/productDetails.aspx?productId=evphhtd5570&categoryId=152492

bu urun daha mı mantıklı olur kı
  • quote:

Orijinalden alıntı: catik

beyler bu cıhaz hosuma gıttı ama bulundum bınada ses sorunu yok alt ust kat bos sonuna kadar sesı acabılırım

bu sebeplehttp://www.hepsiburada.com/liste/philips-htd5570-1000w-cift-bas-dolby-digital-dvd-51-ev-sinema-sistemi/productDetails.aspx?productId=evphhtd5570&categoryId=152492

bu urun daha mı mantıklı olur kı

Sesin yüksekliğinden ziyade kullanım amacı önemli. Soudbarları, fazla kalabalık istemeyen, kablolarla uğraşmak istemeyen, salonunda sade ve güzel görünümü ile tv den iyi ses verecek sistem arayanlar tercih ediyor. Odanın dörtbir yanında hoparlör olması, bunların kablolarının çekilmesi vb sizin için problem değilse özellikle dolby digital veya dts özellikli videolarda çevresel sesleri verebilen 5.1 sistemler mantıklı olacaktır.

• odam L şeklinde sounbardan performans alırmıyım?

SOUNDBAR LG-NB3530A (İNCELEME)
  • uguroz76 U kullanıcısına yanıt
    teskrler bilgi icin

hocam bi tv aldim yeni. simdi ben bilgisizm ses sistemi acisindan

tv ye optik girisinden bi 5 1 baglarsam sinama tadinda film izlermiyim

eger oyle ise 5 1 lerin yaninda verilen blueray benzeri kutu ne ise yariyor

onun disinda ben sadece 4 5gb ind indrdgm filmleri usb bellk girisnden izlemeyi dusunuyorum

yardim edersnz cok ii olur sayglarimlaa

• Optik girişe sahip bir 5.1 ses sisteminiz varsa olur tabi. Piyasada paket ev sinema sistemi olarak satılan dvd veya bluray sürücülü birçok sistem mevcut. Bütçeniz doğrultusunda seçim yaparsınız. Bu sistemlerin dvd/bluray in bulunduğu ana ünitesi aynı zamanda hoparlörleri besleyen amfi görevi görür. Bazı 5.1 sistemler ise özellikle pc için dizayn edilmişlerdir ve bunlar optik sürücü (dvd/bluray) barındırmaz, amfi ünitesi ise genellikle büyük olan subwofer hoparlörünün içinde olur, diğer hoparlörler buradan beslenir.
    5.1 sistem ile sinema atmosferi almak için kaynağın yani filmin 5.1 kodlanması (dolby digital-dts vb.) ve oynatıcının bu formatı desteklemesi gerekir. Ses sistemleri normal yayını (2 kanal yani stereo) sanal olarak 5.1 yapabilir ama bu hiçbir zaman çevresel ses olmaz sadece 2 kanal sesin her yerden gelmesi olur.

• exclusive kullanıcısına yanıt
    2.1 ile DTS den verim alamassınız tam anlamıyla 5.1 olması lazım
  • arkadaşlar bende LG 42 inc LW5500 tv var. benim televizyon usb den film taktığımda DTS sesleri vermiyor. Bu ses sistemini televizyonuma bağladığımda DTS formatlı sesleri alabilirmiyim.
  • Arkadaşlar bende lg 65ub950v televizyonun yanında 100 tlye bu soundbar ı aldım. Sorularım olucak.
    Normal kanal izlerken örneğin lig tv , filmlerden çıkan sesi alamaz mıyım ? 3d film dediğiniz görüntü olarak 3 d midir ? Bir de sesi iyi almamız için illa bluray disk oynatıcı olmalı mı yoksa flash bellekten veya tvnin interneti üzerinden film, müzik açarsak aynı sesi alabilir miyiz?

• quote:

Orijinalden alıntı: KplnSalim

Arkadaşlar bende lg 65ub950v televizyonun yanında 100 tlye bu soundbar ı aldım. Sorularım olucak.
    Normal kanal izlerken örneğin lig tv , filmlerden çıkan sesi alamaz mıyım ? 3d film dediğiniz görüntü olarak 3 d midir ? Bir de sesi iyi almamız için illa bluray disk oynatıcı olmalı mı yoksa flash bellekten veya tvnin interneti üzerinden film, müzik açarsak aynı sesi alabilir miyiz?

Hayırlı olsun. Bende 55 inch yanında 100 e aldım. Şimdi flash veya tv nin interneti üzerinden veya tv çıkışından o kadar güzel ses vermiyor bence. Hatta ilk denerken arkadaşlar şaşırdı bu ne dandik şey diye. Bu dediklerimde tv nin kendi sesini kullanıyorum güzel diye. Bu cihaz asıl sesi mesela optik çıkışlı ve bluray oynatan ve 5.1 ses çıkışı olan cihaza bağlandığında çok güzel veriyor. Ben mesela film izleyeceğim zaman egreatın media playeri var onu açıyorum. Zaten optik girişide var. Süper ses veriyor. Hele subwoferi salonun güzel bir yerine koyunca süper bas veriyor.
    3D film dediğinde gerçek 3d formatında bluray kaydedilmişse mükemmel gösteriyor. Ama normal tv nin HD yayınını tv den 3D ye çevirip izleyim dersen o kadar güzel sonuç vermiyor. Ben 3d bluray yükledim hard discime. Aşağı yukarı bir film 50gb yer tutuyor. Ama görüntü olarakda ses olarakda hakkaten ben film izledim kardeşim diyorsun. Ama 3D film izlerken tv ye yakın oturmayın. 3 metre gibi mesafen olsunki daha güzel görürsün görüntüyü.Güle güle kullan.

• 500 tl civarı hangi soundbarı tavsiye edersiniz acaba
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.