Şimdi Ara

en iyi akü markası ve akü ömrü (16. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.109
Cevap
28
Favori
802.704
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki

en iyi akü markası ve akü ömrü

(En Son Oy Tarihi: 14.3.2024)
Giriş
  • Akü dünyasını bir piramit gibi düşünürsek en üstte VARTA vardır.Varta Aküleri Man,Volvo,Bmw,Mini,Opel vs. araçlarda fabrika çıkışı orjinal ekipmandır. He bunun yanı sıra Delphi ve Mutlu da iyi akülerdir.
    Bunların yanında Yiğit,İnci,Povver, gibi aküleri aküden dahi saymam.
  • Mitsubishi marka orijinal aküm 7 yılını dolduruyor. Sabahları geç marş almaya başladı değiştiresem diyorum. Aklımda yiğit akıllı prestige var. Yerli malı önerisi olan var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: zzoorroo

Mitsubishi marka orijinal aküm 7 yılını dolduruyor. Sabahları geç marş almaya başladı değiştiresem diyorum. Aklımda yiğit akıllı prestige var. Yerli malı önerisi olan var mı ?

mutlu al 7 yıl daha kullan.
  • aracınızın akulerı buradahttp://www.qeveze.com/
  • Mutlu akü
  • quote:

Orijinalden alıntı: zzoorroo

Mitsubishi marka orijinal aküm 7 yılını dolduruyor. Sabahları geç marş almaya başladı değiştiresem diyorum. Aklımda yiğit akıllı prestige var. Yerli malı önerisi olan var mı ?

akü de bir numara varta dır. (Black Dynamic modeli hariç diğer iki model de iyidir.)
    http://www.tr.varta-automotive.com/tr-tr/products/automotive/blue-dynamic/

• delphi amerikan firması değil mi..merkezi amerikada

neden fransız olarak biliniyor..benim bildiğim valeo fransız
  • İnci akü alındı. Yerli malına destek. Tavsiyeler için teşekkürler.
  • Mutlu ve inci...
  • Yerli malı olarak tek geçeceğim marka Mutlu ....
  • az önce aracıma 12V 60A lik ÇELİK taktırdım garantisi mutlu akü garantisi. Aracım 2004 model VW BORA ve üzerinden çıkan akü orjinal aküsü yani 9 yıllık ,ustaya sökmeden orjinal olduğunu söyledim inanmadı söküp orjinal olduğunu görünce acayip şaşırdı .

dile kolay 9 yıl VARTA

ha bu arada fiyatı 125 lira oldu aküyüde verdim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi berkmert737 -- 27 Temmuz 2013; 20:36:27 >
  • Aracimda inci var gayet memnunum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • cr-v 6 yaşında ve üzerinde varta vardı, 12v 50ah povver akü 100tl aldık taktık, mutlu garantisinde bakalım nasıl olacak.
  • bence en ıyı aku markası avrupa araclarda da cıkan vartadır
  • delphi ve delco dan şaşmam üstünede akü var diyene meydan okuturum aküyü
  • 2006 çıkışlı dizel multijet aracın orjinal aküsü tam 3 yıl gitti.sonra bosch marka kuru sistem akü taktım aldığım adam "5 yıl ben garanti ediyom biterse getir" dedi (yalancı).2009 agustosta almıştım şuan itibari ile boschta boşaldı 4 yıl direnebildibugün itibariyle akü bayisi klan arkadaşıma gittim varta ve çelik marka akü bayisi.gönlüm vartadan yanaydı ama elimde yok şimdi dedi.çelik silver tam kuru sistem dedi kırmızı bi qkü çıkardı iyi dedim tak gitsin yerli malı yurdun malı dedik taktık.hiç biyerede fiyat sormadım valla.liste fiyatını çıkardı 189 lira.eski aküyüde verdim 160 ver yeter dedi geliş fiyatını gösterdi 150 tl dedi.160 a aldım hemde canlı parakazık mı yedim acaba dost kazığıyorumlarınız????

• quote:

Orijinalden alıntı: berkmert737

az önce aracıma 12V 60A lik ÇELİK taktırdım garantisi mutlu akü garantisi. Aracım 2004 model VW BORA ve üzerinden çıkan akü orjinal aküsü yani 9 yıllık ,ustaya sökmeden orjinal olduğunu söyledim inanmadı söküp orjinal olduğunu görünce acayip şaşırdı .

dile kolay 9 yıl VARTA

2006 çıkışlı dizel multijet aracın orjinal aküsü tam 3 yıl gitti.sonra bosch marka kuru sistem akü taktım aldığım adam "5 yıl ben garanti ediyom biterse getir" dedi (yalancı) .2009 agustosta almıştım şuan itibari ile boschta boşaldı 4 yıl direnebildi bugün itibariyle akü bayisi klan arkadaşıma gittim varta ve çelik marka akü bayisi.gönlüm vartadan yanaydı ama elimde yok şimdi dedi.çelik silver tam kuru sistem dedi kırmızı bi qkü çıkardı iyi dedim tak gitsin yerli malı yurdun malı dedik taktık.hiç biyerede fiyat sormadım valla.liste fiyatını çıkardı 189 lira.eski aküyüde verdim 160 ver yeter dedi geliş fiyatını gösterdi 150 tl dedi.160 a aldım hemde canlı para kazık mı yedim acaba dost kazığı yorumlarınız????

• O paraya delco veriyoruz...

Kalite olarak ACDelco dan iyisi yoktur. Lakin Türkiye distribütörü cacık. 2 sene garanti veriyor. Amerika da ACDelco bakımları serivisnde yapılma şartı ile 72 ay garanti veren tek aküdür.

Neyse,
    Yerlilerden Esan, Energy, Vega

Yabancılardan, Varta

Tavsiye ederiz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: akyol85

quote:

Orijinalden alıntı: berkmert737

az önce aracıma 12V 60A lik ÇELİK taktırdım garantisi mutlu akü garantisi. Aracım 2004 model VW BORA ve üzerinden çıkan akü orjinal aküsü yani 9 yıllık ,ustaya sökmeden orjinal olduğunu söyledim inanmadı söküp orjinal olduğunu görünce acayip şaşırdı .

dile kolay 9 yıl VARTA

2006 çıkışlı dizel multijet aracın orjinal aküsü tam 3 yıl gitti.sonra bosch marka kuru sistem akü taktım aldığım adam "5 yıl ben garanti ediyom biterse getir" dedi (yalancı) .2009 agustosta almıştım şuan itibari ile boschta boşaldı 4 yıl direnebildi bugün itibariyle akü bayisi klan arkadaşıma gittim varta ve çelik marka akü bayisi.gönlüm vartadan yanaydı ama elimde yok şimdi dedi.çelik silver tam kuru sistem dedi kırmızı bi qkü çıkardı iyi dedim tak gitsin yerli malı yurdun malı dedik taktık.hiç biyerede fiyat sormadım valla.liste fiyatını çıkardı 189 lira.eski aküyüde verdim 160 ver yeter dedi geliş fiyatını gösterdi 150 tl dedi.160 a aldım hemde canlı para kazık mı yedim acaba dost kazığı yorumlarınız????

benim akü gümüş griydi kırmızı değildi ve 60 lıktı sizinki farklı birşey olabilir

• quote:

Orijinalden alıntı: HondatugraL

delphi ve delco dan şaşmam üstünede akü var diyene meydan okuturum aküyü

Taunusu aldığımda üzerinde mutlu vardı 2 sene sonra delphi ile değiştirdim sonra devamlı bu markayı kullandım 5 yıl dayanırdı
  • 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.