Şimdi Ara

en iyi akü markası ve akü ömrü (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.109
Cevap
28
Favori
802.704
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki

en iyi akü markası ve akü ömrü

(En Son Oy Tarihi: 14.3.2024)
Giriş
  • Delphi kullanıyorum. 2. senesi oldu. Henüz sorun yok.
  • Tüm dünyada ürretilen en iyi akü, kesinlikle Optima.
    850 CCA, ömrü ise... şöyle söyleyeyim, Alaska'nın kuzeyinde bulunan petrol sahalarında (akünün en büyük düşmanı soğuktur) Optima akülerini 20 yıldan fazla bir süredir değiştirmeden sorunsuz bir şekilde kullanılan araçlar var.

Fiyatı $110 civarı.
  • en iyisi varta
  • OPAR AKÜ MÜKEMMEL
  • arkadaşlar akü konusunda ülkemizin en gelişmiş ve dayanıklı aküsü İnci Akü dür.
  • mutlu aküden başka akü bilmiyorum zaten.. mutlu derim
  • Trafiğe çıkışı 2000 yılı olan 2001 model accent aracımın 3. sahibiyim. Benden öncekiler hiç akü değişmemiş. İlk kez geçen hafta saf su ilavesi yaptım, akü kendine geldi, daha en az bir yılı var dedi elektrikçi.
    Bu arada akü Mutlu akü tabii ki..
  • Daha önceki aracımızda bosch kullandık şimdide aracımda fabrika çıkışı yuasa var. Bosch çok iyi markadır 6 sene sorunsuz gitti. Şimdiki aracımdaki yuasadada yaklaşık 2 sene olucak kullandığım tek marşta alıyor hiçbir sorunu yok memnunum.
  • klasik olarak herkes en iyi aküyü değil kullandığı aküyü yazmış
  • delphi

susuz aku
  • Mutlu Akü ve İnci Akü başı çekiyorlar.
    ama tabiki Optima profesyonel bu akü konusunda
    fakat bence günlük kullanımda
    Mutlu Akünün tadından yenmez
  • Ml320 sahibiyiz.Araç aralık 2000 çıkışlı daha fabrika çıkışlı aküsü tık etmedi.
  • Cat markasının aküleri korkunç arabalar için uyumlu versiyonları varmı bilmiyorum ama
  • 2000 model aracım var daha aküsü tık dememişti bugün tık dedi

Farları filan açık unutmuşum çalıştırırken zor çalıştı, sonraki çalıştırmada çalışmadı, 1 saat bekledim şimdi çalıştı bende 20 dakika gezdim şarj olsun diye
  • varta'dan çok memnunum
  • İnci exide aldım mazda marka aracıma ki çok sorunsuz ve güzel bir şarj sistemi var.Elektroniğe de ilgim olduğundan defalarca ölçtüm çok hatasız güzel bir şarjı var.Buna rağmen daha ucuzları varken 80 milyon vererek aldığım kalsiyumlu bilmemneli palavralarıyla süslenen bu akü 2,5 yılda mort oldu.Bundan önceki Mutlu tam 4 yıllıktı.
  • 6 aydır EAS kullanıyorum tam bakımsız silver serisi,herhangi bir sürpriz yapmadı .
  • bizim 306 da bi akü var. etiketleri sökülmüş. sanırım MUTLU marka.. garanti belgsinde mutlu yazıyor. akücü akünün suyunu pompayla dışarı çekip baktı. içinbde kurşun parçaları vardı. abi bu akü çürümüş bu araba çalışıyor mu dedi çalıştır abi aküyü dedi. çalıştırdım. hayret etti. ölçü aletiyle ölçtü yine şaştı kaldı.

akünün üretim yılına baktı.. sene 2000 senesi. abi dedi 2000-2001 senesinde üretilen aküler bu akdar sağlam olabilir dedi. (garanti belgesi hala duruyor 2001 yılında takılmış akü araca) ve dediği gibi 2000 üretim çıktı akü. ilginç olan sene 2007 akü hala saat gibi. bende anlamadım daha önce şahinimize de mutlu alırdık 2 sene dolmazdı. akücünün dediğine göre de yeni aküler 2 senelik garantisi biter bitmez 2-3 ay içinde iş göremez duruma geliyormuş.. saygılar

• mutlu tek geçerim
  • Delphi! Yıllardır sorunsuz....
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.