Şimdi Ara

Galaxy S3 mü GM Discovery mi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
53
Cevap
1
Favori
10.347
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar ikisinin birbirine denk telefonlar olmadığını biliyorum fakat GM Dis. netteki video incelemelerde ağır oyunları gayet iyi bir şekilde oynatıyor.Baktığım zaman bana göre orjinal rom undaki menü iconları vs. dayanılacak gibi değil fakat forumda yeni romlar ile bayağı s3 e de benzetilmiş.

s3 e göre + ları: ekranın daha canlı-parlak olması / fiyat farkı
    - leri : gorilla glass yokmuş ekranı çizilmeye çok açık / kamerası daha kötü / markası daha kötü / 4 gb hafıza var / hoparlörü son sese yaklaştıkça cızırdıyormuş vs vs...

ne dersiniz aradaki fiyat farkına değer mi alabilecekken s3 almalıyım sanırım bir de s3 te real racing vs oyunlar kasıyor mu az da olsa söyleyiniz...

• bence aradaki fiyat farkı çok fazla.eğer bulabiliyorsan GM DİSCOVERY al derim ben. Gorilla glass ekranı çizilmez yapmıyor sadece biraz daha dayanıklı olur.Ekrana koruyucu taktıktan sonra hiç bir farkı kalmaz. Marka takıntın yoksa bence GM Discovery almalısın
  • optymus prime kullanıcısına yanıt
    şimdi ben s3 ü 1050 liraya samsung türkiye garantili alabiliyorum aradaki fiyat farkı 500 lira fakat gm i alıp 1 sene sonra değiştirme şansım yok aldım mı 2 sene rahat kullanmam lazım ve kağıt üzerinde özellikler yakın gibi gözüksede gm kamera olsun , hoparlör düzeyi olsun vs vs eksikleri var bilmiyorum açıkcası bir kaç arkadaş daha görüşlerini yazarsa sevinirim
  • tercih meselesi tabiki ama s3 ü alırsanda 2 sene kullanamazsın.SONY xperia sp, LG optimus 4x hd, gibi modellerede bakmanı oneririm xperia sp sağlam telefondur bi bak istersen forumda 800 tl ye satan bir arkadaş vardı hatta kasası çok sağlam batarya süresi de s3 e gore çok iyi bence bir araştır istersen dostum
  • 1050 ye git ve bir nexus 4 al

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ya kararsızım açıkçası bütçe 1050 lirayı geçmez şuan bazı sitelerde 950 liraya geliyor puanlarla vs n4 ama ben o telefon ısınamadım stock android arayüzü / 16 gb hafıza / ısınınca frekansını düşürmesi ve kasması / ısınınca ekran parlaklığını düşürmesi ve s3 gibi multimedya özelliklerinin iyi olmaması beni s3 ya da xperia sp ye itiyor fakat xperia sp dede güncelleme / servis / ekran cansızlığı / kaba duruşu 1 cm kalınlıkta ve almamam daki en büyük etken home - geri gelme tuşunun ekranda olması ve de ekranda çok büyükk yer kaplaması insan biraz küçk yapar yani... o yüzden s3 alırım heralde ama yinede değerlendirmelerinizi bekliyorum yorumum hakkında
  • Xperia sp icin güncelleme almayacak deniyor haklı olabilirler ama Telefon stabil olduktan sonra andoid sürümünün bir önemi yok bence S3 de su an son sürüm var ama hala rehber i açarken bazen mesaj yollarken telefon cok kasiliyor rehber bastıktan 3-5 saniye sonra açılıyor bu sadece bir örnekti yani güncelleme birinci önceliğin olmasın bende telefon stabilitesi daha on planda olmalı bence karar sizin hocam şimdiden ne alırsanız hayırlı olmasını diliyorum :)

• optymus prime kullanıcısına yanıt
    güncelleme 1. önceliğim değil ama mesela xperia sp de exmor rs sensörü var ve bu çok iyi telefonun kamerası da 8 mp ama iyi çekmiyor kumlanma var ve güncelleme ile düzeltilebilcek bir şey o yüzden söyledim bu arada XPERİA SP DİREK 4.3 ALACAK TÜM XPERİA Z - Z ULTRA - ZL - ZR GİBİ ...
  • Güncelleme konusunda bilgim yoktu hocam kamera konusuna gelirsek Manuel ayarlar da daha iyi fotograf çekiyormuş otomatik modlarda odaklama noise sorunları var diye biliyorum ben eğer dedikleri gibi sadece otomatik mod da sorun varsa güncelleme ile düzelir bu ara artık Discovery istenende alamaZsin hocam yine yok satıyor kalmamış hiçbir yerde :)

• s3'üde o kadar uzun süre kullanacağını sanma ben diyeyim sana ama gm discovery almakta saçmalık
  • xperia sp yi mi alayım yani
  • S3 tabikide

• quote:

Orijinalden alıntı: Trbznlu61

xperia sp yi mi alayım yani

hayır.şuan alıncak telefon bulamadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: One_Shot

1050 ye git ve bir nexus 4 al

+1
  • Napacan gm yi ya git galaxy s3 al burdakilere bakma ben bakmadim herkez nexus 4 al dedi gittim s3 aldim maşaAllahı var telefonun.1 kere bile donma yaşamadim Allah ne verdi indiriyolar virus bulasinca donuyor.s4e bile dondu almayin diyor kimseye bakma temiz kullan her programi indirme ;-) her işini gorur.millet teknoloji hastasi olmuş 2 sene göturmez diyo ne yapaxan gta 5 mi yuklucen ozaman git leptop al diyesi geliyo insanin .sonuçta telefon yani oyun makinasi değil (küçük bebeler için hariç:-D ).bu forumda coluk cocuk oyun delisi var bide sunu diyim.2sene gitmez diyenlerin tek düşüncesi oyundan başka bisey degildir ağir oyun hariç tum guncel programlari 3-4-5 sene destekler bence

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi geno123 -- 4 Ağustos 2013; 21:18:50 >
  • Rehbere girermisin bi

• quote:

Orijinalden alıntı: Sacramental

Rehbere girermisin bi

Senin rehber takintin var galibA 1 saniyeden bişey olmaz biraz şükretmek lazim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi geno123 -- 4 Ağustos 2013; 14:58:58 >
  • Nexus 4 alma durumun varken s3 un adının geçmemesi laZım ve bence nexus 4 un kastığını reset attığını donduğunu soyleyen yalan soyler tabi BENCE. Uzun sure kullandım bir tel hiç mi kasmaz hiç mi reset atmaz android kralı nexus lardır BENCE. S3 kullananlar haklı olarak abarttığımı dusunebilir ama nexus 4 u ellerine alınca hakvereceklerdr. Ben s3 den n4 e geçtim yeminle eşekten ata bindiğimş hissettim s3 cidden eziyet ram yetmiyor. Ayrıca s3 e 1050-1100 veeceğime gider 600 e gm discovery alırım 500 cebimde kalır ve kağıt ustundeki s3 den ustun tel

• quote:

Orijinalden alıntı: geno123

quote:

Orijinalden alıntı: Sacramental

Rehbere girermisin bi

Senin rehber takintin var galibA 1 saniyeden bişey olmaz biraz şükretmek lazim

1 saniye olsa yine iyi 6-7'yi buluyor bazen.
  • S3
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.