Şimdi Ara

Blueprint 3D artık Google Play'de

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
645
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•  

2011'in kasım ayından bu yana Appstore'da indirilebilir içerik olarak sunulan Blueprint 3D, nihayet Google Play'deki yerini aldı.

Özgün yapısıyla pek çok mobil oyuncunun beğenisini kazanan yapım, Android oyuncularına 11 farklı tema altında 300 farklı düzey sunuyor. Çizgiler halinde ayrılmış görsellere farklı açılardan bakarak bütünü yakalama üzerine kurulu bir oyun olan Blueprint 3D, basit bir kontrol yapısı ve hafif tondaki müzikleriyle Android kullanıcılarını da etkileyecek gibi görünüyor.

Google Play'in oyun servislerinin desteklendiği oyunda henüz iOS platformundaki "Create" menüsü yer almıyor. Ancak, ilerleyen dönemlerdeki güncellemelerle birlikte bu menünün de oyuna dahil edilmesini bekliyoruz. Bu menü sayesinde, oyuncuların kendi görsellerini kullanarak içerik oluşturabildiğini de hatırlatalım.

2.3.3 veya üzeri Android sürümüne sahip olan cihazlarda çalışabilen Blueprint 3D'yi bulmaca/puzzle türündeki oyunlarından hoşlanan mobil oyunculara kesinlikle tavsiye ediyoruz. Şu an için %50 indirimli olarak sunulan Blueprint 3D'nin Android versiyonuna aşağıdaki Google Play bağlantısından erişebilirsiniz.

• Deneyelim, bakalım.

Deneyelim yazdık ''-'' yedik...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Syntax Erol -- 3 Ağustos 2013; 14:15:45 >
  • bu fiyata alınabilir oyun, oynaması zevkli ve zor öneririm, ancak fiyat yükseldiğinde okadar alınabilir oyun olmaktan çıkacak maalesef

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hüsnü008 -- 2 Ağustos 2013; 19:46:53 >
  • Farklı bir uygulama, hemen denemek lazım.
  • Androide şu yüzden ısınamıyorum işte.
    Kaç yıllık iOS oyunu daha yeni geliyor androide.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ne zamandır androide gelmesini beklediğim bir oyundu. çok keyisli tavsiye ederim

• birebir aynısı vardı bunun hatta donanımhaberde haftanın oyunlarından görüp yüklemiştim.o daha iyi diyebilirim hatta yıldızlar ile yapılıyordu.

edit oyunun adı sanırım Pictorial idi

http://www.appdunyasi.com/pictorial/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fx_57,5 -- 2 Ağustos 2013; 20:26:10 >
  • apkmania
  • quote:

Orijinalden alıntı: Talk2MyHand

apkmania

Get apk
  • Anladık korsan indiriyorsanuzda bunu niye açık açık buraya yazıyorsunuz.Sizin gibiler yüzünden Androide ne oyun geliyor ne de uygulama.Çöpçüler sizi.

• İosda bitirmemiş olanı dövüyolar inanılmaz bir oyun

• kesinlikle sana katılıyorum.birşeyi kullanacaksam deneme sürümünü kullanırım.olmazsa hiç kullanmam.ayrıca şu giftcard olayı google play de de olmalı.kredi kartı kullanmayı sevmiyorum.Korsana Karşıyım.
  • Millet androide salliyor. Amma velakin android bizler icin candir. Iyibir android kullanicusi olarak iphone kullandığım da bunaliyorum. Ornegin bir adult siteye girdigimde iphone gumluyor flash yok. Oysa android i kullanmasini bildinmi dunya senin.

• Sonra vay efendim niye android'e geç geliyor.

• Iphone a indirmistim eglenceli bir oyun indirmeye deger

• Bu oyun iOS'da şu an ücretsiz olarak bulunmakta, tabi kısa bir süre için

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.