Şimdi Ara

Metal Gear Rising'in Devamını İsteyen?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
218
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•      Metal Gear Solid serisinin bir yan oyunu olan Metal Gear Rising: Revengeance'ın devam oyunu ile ilgili herhangi bir açıklama şu ana kadar yapılmadı, ama Konami oyuncuların beklentilerini araştırmaya başladı bile.

MGS'nin resmi sitesinde Platinum Games tarafından geliştirilen MGR: Revengeance'ın devam oyununu isteyip istemediğimiz, ne tür oyunlara ilgi gösterdiğimiz ve oynadığımız gibi soruların bulunduğu uzun bir araştırma yapılıyor.

Ortalamanın üzerinde puanlar alarak (Metacritic ortalaması 80 civarında) beğeni toplayan oyunun devamı da mümkün görünüyor. Bakalım Konami tekrar Platinum Games ile bu konuda bir anlaşmaya varacak mı?

• Pc için çıkış tarihi verilgi heralde diye bir heycanla girdim habere. Hevesim kursağımda kaldı.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • aynen kardeşim ama inş 2 sinide pc ye çıkar

• Spoiler
    Raiden artık sadece kendi idealleri için savaşan bir yalnız kurt. Acaba nasıl olacak?
    Spoiler
    Tabi ki güzel olur. Hangi Metal Gear kötü olmuş ki?
  • Devamı gelsin ama daha az abartılı olursa,yoğun cyborg teması yerine daha normal askerlerin bulunduğu bir tema olursa neden olmasın.Oyunun ilk duyrulan hali gibi olmalı(MGS Rising) Ayrıca tarih geçmişde geçip Gray Fox ile oynamalıyız.Zaten Kojima oyunun ana karakteri olarak Gray Fox istiyordu ama yapım ekibindeki kişilerin düşüncelerine saygı duymuş ve oyunun ana karakteri Raiden olmuş.Gray Fox MGS hayranları tarafından daha çok sevilen bir karakterdir.

• demosunu oynadım mgs çizgisiyle alakası olmayan bir yapım kojimanın elinin değmediğini başlar başlamaz anladım . mgs hayranı olarak bu oyuna ısınamadım .

• Oyun güzel değil o kadar Ninja gaiden sigma nın yanından bile geçemez.oynarken bile çok sıkıldım oyunu.
  • İlki gibi kaliteli olacaksa cıktın tabi :))

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.