Şimdi Ara

MED & CEZİR (2.sezon) - Star TV Cuma (229. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.211
Cevap
40
Favori
166.891
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 227228229230231
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: base

mert bir adaya düşüp 5 yıl boyunca orda kalıp arrow olarak geri döncekmiş

düşünsene kaslı maslı bişey olduğunu
  • Barış Falay, Taner Ölmez, Hazar Ergüçlü ve Defne Kayalar şuan diziyi sırtlayan dörtlü. Barış Falay ve Taner Ölmez'in yerleri ayrı tabii. Adamlar yüzde yüzünü veriyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kyran

quote:

Orijinalden alıntı: psycho90

Tam böyle bir yerde bitmişken Mert aksiyonuna gerek yoktu,zaten bu tür olaylarda tüm bölüm sadece o olayın üstüne gidiliyor.Mert ölecek değil ya sırf fazladan bölüm olsun diye işte.Mira da fragmanda ne rahat ya sevdiği adam yanlış anlaşılacak durumda görmüş kızmıyor bile hayıflanıyor öylesine Orkun'a

Evet orası öyle tabii, Fakat açıkçası The O.C.'de ara ara bu tür bir iki bölümlük vakalar meydana geliyordu diye hatırlıyorum.

Bu arada 10 Ekim Cuma Reytingleri...

acunn.com da böyle

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tembelpbci -- 12 Ekim 2014; 19:06:46 >

• Evet sn. tembelpbci haklısınız ancak o ölçüm sadece A/B grubunu yani tek bir grubu kapsıyor, değerlendirme açısından TOTAL önemlidir. TOTAL bütün grupları kapsamakta, kanal yönetimleri, reklam verenler vd. TOTAL durumu baz almaktadırlar. Her bir kanalın da TOTAL açıdan belli kriter puanı var. Bu puanlara göre hareket etmekteler. Önceden reyting ölçümleri AGB ve sonrasında SBT şirketleri tarafından yapılırdı, oldukça fazla itirazlar öne sürülürdü, şimdiler ise artık ölçümler TNS şirketi tarafından yapılmakta.

Reyting esasen kanallardan daha çok yapımlar ve onlara emek harcayanlar için önemli. Sırf bu reyting uğruna insanlar emeği, motivasyonu bir anda yok olup gidiyor. Umarız söz konusu dizimiz de Star TV nin kriter ölçüm puanı her neyse onun üstünde kalır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kyran -- 13 Ekim 2014; 3:29:19 >
  • Orkun resmen web cam şov yaptı, son sahne cinayet sebebi
  • eylül ile mert evleniyor vay be
  • Bu evlenme olayı gerçekleşecek mi acaba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lightr

Bu evlenme olayı gerçekleşecek mi acaba

O.Cde gerçekleşiyordu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jax T.

Oh be bölüm Mert'in kaybolması üzerine olmayacak sevindim Mira-Orkun sahnesi Amerika'dan anı veya Yaman'ın hayali olabilir Mira hastanede çünkü.Gerçi Yaman aceleyle bir yere koşuyordu,ilk fragmandaki ''ne'' tepkisinden sonra olacak galiba.Mira'ya bir şey olmuş da olabilir yine.Bu fragman bana ilk sezondaki Serezlerin evinde yaptıkları partiyi hatırlattı,çok güzel bir bölümdü o 12-13'lerde bi bölümdü galiba.Bu da öyle olur umarım

• Evlenmeleri saçma olur bence gerek yok.
  • Başroldeki eleman sanırsın Pasifik Okyanusunun derinliklerine tek başına açılıyor o nasıl efekt öyle

• İlk defa bu cümleyi kuruyorum; bu kadar sıkıcı ve boş bir bölüm olamaz

• Selim ile Sedef birbirine çok yakışıyor. Evlenseler keşke

• quote:

Orijinalden alıntı: Métropol

İlk defa bu cümleyi kuruyorum; bu kadar sıkıcı ve boş bir bölüm olamaz

şimdide aynı cumleyi kurabiliyon mu
  • quote:

Orijinalden alıntı: DeusReus

Selim ile Sedef birbirine çok yakışıyor. Evlenseler keşke

çok zor ama keşke
  • ciddi ciddi evlencekler mi be
  • Bayadir yazmiyordum,bolumu izleyince yazayim dedim :)

Bolume ada sahnesinin oldugu yerden basladim yani yaklasik olarak 45-50 dakika gec ve hemen aninda cozdum olaylari. Dizinin suresinin gereksiz uzun oldugunu bir kere daha gormus oldum.

Genel itibariyle iyi bir bolumdu. Sadece birtakim olaylar uzerinde fazla duruluyor bunu asmalilar.
    Son sahneyi guzel bitirdiler. Ruya olma olasiligi var ama sahneden once 3 gun sonra diye bir yazi gecti bu biraz soru isareti birakti ama yine de ruya olma olasiligi yuksek

• Son bölümler ki gibi bu bölümde vasattı eski heyecanı kalmadı saçma sapan şeyler filan falan

• 
Sayfa: önceki 227228229230231
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.