Şimdi Ara

MED & CEZİR (2.sezon) - Star TV Cuma (226. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.212
Cevap
40
Favori
166.889
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 224225226227228
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Fragman yine aldatmaca mı, noluyor yahu
  • o nasıl bir fragman abisi

Orkun mezarlıktan yer seçti heralde kendine
  • CDBurnerXP kullanıcısına yanıt
    Zannetmiyorum Orkun uyanık Mira duştan çıkıyor oda açmış ordan çakal Mirada o ara faka basıyor olay bu. Birlikte olduklarını zannetmiyorum kaldıki Mira İle yaman bile birlikte olmamışken.

• Mira artık nasıl hırs yapmışsa Eylül'e bile söylememiş galiba Orkun olayının oyun olduğunu Gerçi yanılıyor da olabilirim normalde Mira söyler böyle bir şeyi mutlaka.Bir de bu Elif karakteri boşuna mı girdi diziye,sürekli bi Mira Yaman'ın peşinden bi Yaman Mira'nın peşinden mi koşacak ? Döngüyü değiştirmeleri lazım,ayrı telden çalsalar daha iyi olur bir süre. Bu bölümde de galiba Yaman bölüm boyunca pişman olacak sert davrandığı için,Hale-Elif falan da git özür dile tarzı konuşunca tam ikna olmuşken ilk fragman sonundaki olay olacak sonuç yine ayrılık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi psycho90 -- 8 Ekim 2014; 18:55:01 >

• Haliyle de tam bir tekdüzelik... gerçekten değişmesi lazım aksi takdirde bir süre sonra hikaye çıkmaza girebilir...

Bu arada siz de haklısınız Sn. Darwin's Finches, Yaman'a hiç bir kapıda dayanmıyor doğrusu... ve şifre olayı gerçekten saçmaydı...:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kyran -- 8 Ekim 2014; 19:53:33 >
  • Diziye tekrardan döndüm arkadaşlar. Final bölümündeyim cumaya yeni bölüme yetişirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Son bölüm berbattı. Gençlik dizisinden nerelere geldi dizi, Ece Yörenç bunun da içine etti edecek. 2-3 bölüm daha şans veririm, sonra bırakırım böyle giderse.
  • Sezonun son bölümünde Yaman ve Miranın arası iyi gibiydi ancak Miranın babası Yamanla görüşmüştü kızımın buralardan uzak durmasını kısaca senle olmasını istemiyorum demesinden sonra Yaman kafasında herşeyi değiştirdi
    Ailelere zarar veriyorum fikrine kapılan Yamandı ancak Miranın bunlardan haberi olmadığı için Mira kafasında Yaman'a güzel veda etmek için onunla ilişkiye girmeye istiyordu.
    Mira bu isteğini açıklamadan 1-2 gün önce Yaman İzmire taşınmaya karar vermişti ve bunu sadece Serezlere belirtmişti tabi Miranında haberi yoktu
    Tabi Mert ağzından kaçırdı Eylül duydu sonra da Mira

Düğünde bunu öğrenen Mira Yamana tepki gösterdi, arabada tartışma devam etti Yaman düş yakamdan falan dedi sonra Enderin ölümüylede Yaman ve Serezler denize açıldı, Mirada 3 ay Amerikada Orkunlaydı
    3 ay boyunca görüşmedikleri için ayrılmış oldular hocam

@Darwin's Finches

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Peekay -- 9 Ekim 2014; 0:34:50 >

• sirg mert ve eylul icin izliyorun

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yarın yeni bölüm var mı ?

• CEO kullanıcısına yanıt
    Evet , var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Büyük İskender

Son bölüm berbattı. Gençlik dizisinden nerelere geldi dizi, Ece Yörenç bunun da içine etti edecek. 2-3 bölüm daha şans veririm, sonra bırakırım böyle giderse.

Eh Türkiye'de gerilim heyecan denince dizilerde kan, şiddet, çeteler, mafya vs. olmadan olmuyor zaten...sanki bunlar olmadan gerilim, heyecan olmaz kimse bir sonraki bölümü sabırsızlıkla beklemezmiş gibi...
  • Yeni bölümden

MED & CEZİR (2.sezon) -  Star TV Cuma MED & CEZİR (2.sezon) -  Star TV Cuma MED & CEZİR (2.sezon) -  Star TV Cuma

• Yeni bölüme yetiştim. Ama gel gör ki bu akşamda maç var.
  • yeni bölüm başladı.

star tv nin dandik playerından izlemek istemeyenleri için alternatifhttp://www.hdtvler.net/startv/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi netstat -- 10 Ekim 2014; 21:01:14 >
  • Ee tabi Yamanlar evde kamera olduğunu bilmiyor. O yüzden nadir hiç bozuntuya vermedi

• Yamanın başı yine dertte 1-2 bölüm gider

• Yaman da tam öküz çıktı.
  • Yaman Baya odun

• mira salağı
  • 
Sayfa: önceki 224225226227228
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.