Şimdi Ara

MED & CEZİR (2.sezon) - Star TV Cuma (211. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.212
Cevap
40
Favori
166.888
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 209210211212213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tatlı dillim , güler yüzlüm , ey ceylan gözlüm. Gönlüm hep seni arıyor neredesin sen?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-AAF8922F10 -- 13 Eylül 2014; 13:18:10 >
  • Mezarda

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lord Joker kullanıcısına yanıt
    O değil Aybüke pusat oynuyor. Bence çok fazla sırıtmıyor ama hemen yakınlaştırma çabalarına girmesi pek olmamış gibi. Bu arada kiraz mevsimindeki öykünün aynısı demişsin onu anlamadım açıkcası neresi benziyor özge gürele?

Özge gürel rol gereği öyle yapıyor şahsen bence gayet iyi ikisinin rolü benziyor olabilir belki kiraz mevsimindeki öykü karakteri ile medcezirin yönetmeni ondan biraz replik çalmıştır bilemicez.

http://www.hurhaber.com/elidor-miss-turkey-2014-aybuke-pusat-aybuke-pusat-kimdir-aybuke-pusat-medcezir/fotogaleri-656598

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ICromwelleI -- 13 Eylül 2014; 13:29:10 >

• Acikca söylemek gerekirse senaryo çok kötü.Şuan bu dizi izleniyorsa bence kesinlikle kadrosundan. Bu diziden bu kadroyu cikar reytinglerde tabana oynar diye düşünüyorum.Maalesef dizinin izleyici kitlesi çoğu düşük yas grubu dediğimiz ergen fan boylar. Dizide sürekli ayni şeyler ısıtılıp önümüze sunuluyor.Çağatay ve serenay sırasıyla birbirlerine trip atip kiskandirma derdindeler.Senaristlerin sapkayi önüne koyup düşünmesi gerek.Yoksa bu durum baya can sıkıcı olmaya başladı.

• Barış falay büyük oyuncu.Dizi ilk 10-15 bölümdeki kalitesinden uzak ama izliyoruz yine Ayrıca yeni gelen kızı ben beğendim.Bana Miranın tavırları, özürlü gibi konuşması çok yapmacık geliyordu iyi oldu...

• Millet karı kıza bakmak için izliyor, dizide seneryo sıfır. Konu bulamadıklarından sezon sonunda hepsini ayırdılar şimdi dizi sıfırdan başlıyor, bu sezonda bunların barışması ile geçer.
  • quote:

Orijinalden alıntı: farti

O değil Aybüke pusat oynuyor. Bence çok fazla sırıtmıyor ama hemen yakınlaştırma çabalarına girmesi pek olmamış gibi. Bu arada kiraz mevsimindeki öykünün aynısı demişsin onu anlamadım açıkcası neresi benziyor özge gürele?

Özge gürel rol gereği öyle yapıyor şahsen bence gayet iyi ikisinin rolü benziyor olabilir belki kiraz mevsimindeki öykü karakteri ile medcezirin yönetmeni ondan biraz replik çalmıştır bilemicez.

http://www.hurhaber.com/elidor-miss-turkey-2014-aybuke-pusat-aybuke-pusat-kimdir-aybuke-pusat-medcezir/fotogaleri-656598

o amine gülşe değil yani oh rahatladım kanki tip olarak değil karakter olarak benziyorlar elif hem istiyor hem de tersliyor aynısını öykü de ayaza yapıyor mesela yaman mirayı görünce elifin saçını düzeltti ya elif hemen gülerek napıyosun ya eline falan sahip çık dedi ama gülerek söylüyor öykü de böyle ne istediğini bilmiyor ikisine de uyuzum zaten tam kezbanlar valla tabi rol gereği öyle

• barış falayın önünde saygıyla eğilecektim az daha adam çok fena oyuncu arkadaş o anı yaşıyor resmen yaptığı konuşmada boğazının düğümlenmesi falan sanki rol yapmıyor adam,ayrıca bazıları mine tugay'a kızmış medcezirin yönetmeni yüzünden dizi den ayrıldı
  • Dediğiniz gibi Gençlerden çok az kişi izliyordur kadrosu çok sağlam zaten çagatay fanları serenay fanları fazladır. Bu sezon iyi giriş yapmadı karagül bir başlasın asıl o zaman belli olcak. Ama her türlü 2 veya 3 'de kalır bana kalırsa.

@Lord Joker Biraz ona benzetmişlerdir belki Kiraz mevsiminin reytingleri şu anda Medcezirden yüksek ama arada bir fark yok. Zaten herhalde Ada karakteride yok dizide. Özge gürel sadece Kiraz mevsiminde devam etcek bu iyi oldu.

Bakalım ileriki bölümlerde neler olcak Aybüke neler yapabilcek şimdilik çok sırıtmıyor. Mira ağlamaya geçicek gibi bu sezon o sıkıntı işte.
  • quote:

Dediğiniz gibi Gençlerden çok az kişi izliyordur kadrosu çok sağlam zaten çagatay fanları serenay fanları fazladır. Bu sezon iyi giriş yapmadı karagül bir başlasın asıl o zaman belli olcak. Ama her türlü 2 veya 3 'de kalır bana kalırsa.

@Lord Joker Biraz ona benzetmişlerdir belki Kiraz mevsiminin reytingleri şu anda Medcezirden yüksek ama arada bir fark yok. Zaten herhalde Ada karakteride yok dizide. Özge gürel sadece Kiraz mevsiminde devam etcek bu iyi oldu.

Bakalım ileriki bölümlerde neler olcak Aybüke neler yapabilcek şimdilik çok sırıtmıyor. Mira ağlamaya geçicek gibi bu sezon o sıkıntı işte.

valla mira nın ağlarken burnu akmasın da ben tüm sezon ağlamasına razıyım cidden mira nın yapmacıklığı dizi nin zevkini baltalıyor çağatay ulusoy zaten oyuncu falan değil hiç mi eğitim almıyor bunlar anlamıyorum ki yoldan geçen adamı koysan o kadar oynar ancak türkiye de artık dizi sektörü böyle hocam yani başrol best model ve miss turkey ilk üçe giren birinden oluşuyor 4-5 tane figüran hoppa dizi çekiyoruz 1 kadın 1 erkek 1 çocuk dizisi de reytinglerde iyi

Bence Çağatay olusoy oyunculuk konusunda baya bir yol katetti bana kalırsa. Onda bir problem yok fakat serenay sarıkaya konusunda haklısın. Banada yapmacık geliyor Adanalı dizisindede sevmemiştim ben o kızı. Mesela Serkan Çayoğlu daha iyi diyebilirim onunda ses sıkıntısı var ama oda kendi sesini kullanmıyor. Mesela bir ara Furkan palalı vardı oda best model birincisi adam puff oldu gitti.

Yani bazıları dikiş tutturamıyor bazıları ise oyunculuk eğitimi alıp geliyorlar. Best modelden ilk üçe giren zaten direk dizi sektörüne film sektörüne adım atarsa o kişi yapamıyor bazıları gidip eğitimini tamamlayıp gelirse ilerleme kaydediyor.

Serenay sarıkaya ise durumu farklı Miss turkeyden girmedi direk keşfedildi o kız. Birazda yüze mimiklere bakıp alıyorlar fasulyeden sadece dursun orda izleyicide izlesin diye koyanlar var.

Mesela bana desenki Özge gürelmi daha iyi yoksa Serenay sarıkayamı kesinlikle özge gürel derim. Özge hem sempatikliği var hemde rolünü tam anlamıyla oynuyor. Başka bir dizide oldumuda oynar bana kalırsa. Bizim sektörde çok fazla kişi yok yabancılarda yığım yığım hiçbirinede bu çok kötü oynuyor bununkisi yapmacık diyemiyosun.

Mükemmel oyunculuklar var birazda bizde ısıtılıp ısıtılıp hep aynı kişiler konuyor ondan dolayı bazen değişiklik yapıyorlar.

Bak mesela Küçük ağaya bütün ergenler izliyor hatta çocuklar aslında baksan dizide zeki alasya ve emir berke zincidi haricindekiler fasulyeden konmuş kişiler gibi.

Medcezirde daha çok ergen dizisi gibi. Başlarda falan iyiydi sonradan hep Mira ve Yaman sıkıyor biraz başka kişilere dönse iyi olur. Barış falaya zaten söz yok.

• İzlerken uykum geldi :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Bence Çağatay olusoy oyunculuk konusunda baya bir yol katetti bana kalırsa. Onda bir problem yok fakat serenay sarıkaya konusunda haklısın. Banada yapmacık geliyor Adanalı dizisindede sevmemiştim ben o kızı. Mesela Serkan Çayoğlu daha iyi diyebilirim onunda ses sıkıntısı var ama oda kendi sesini kullanmıyor. Mesela bir ara Furkan palalı vardı oda best model birincisi adam puff oldu gitti.

Yani bazıları dikiş tutturamıyor bazıları ise oyunculuk eğitimi alıp geliyorlar. Best modelden ilk üçe giren zaten direk dizi sektörüne film sektörüne adım atarsa o kişi yapamıyor bazıları gidip eğitimini tamamlayıp gelirse ilerleme kaydediyor.

Serenay sarıkaya ise durumu farklı Miss turkeyden girmedi direk keşfedildi o kız. Birazda yüze mimiklere bakıp alıyorlar fasulyeden sadece dursun orda izleyicide izlesin diye koyanlar var.

Mesela bana desenki Özge gürelmi daha iyi yoksa Serenay sarıkayamı kesinlikle özge gürel derim. Özge hem sempatikliği var hemde rolünü tam anlamıyla oynuyor. Başka bir dizide oldumuda oynar bana kalırsa. Bizim sektörde çok fazla kişi yok yabancılarda yığım yığım hiçbirinede bu çok kötü oynuyor bununkisi yapmacık diyemiyosun.

Mükemmel oyunculuklar var birazda bizde ısıtılıp ısıtılıp hep aynı kişiler konuyor ondan dolayı bazen değişiklik yapıyorlar.

Bak mesela Küçük ağaya bütün ergenler izliyor hatta çocuklar aslında baksan dizide zeki alasya ve emir berke zincidi haricindekiler fasulyeden konmuş kişiler gibi.

Medcezirde daha çok ergen dizisi gibi. Başlarda falan iyiydi sonradan hep Mira ve Yaman sıkıyor biraz başka kişilere dönse iyi olur. Barış falaya zaten söz yok.

dostum evet çağatay eski haline göre daha iyi ancak bi kıvanç değil,kıvanç da cidden oyunculuk da var kuzey güney dizisinde zirveye geldi zaten adam,özge gürelin büyük avantajı var çünkü sesi cidden sempatik ve gerçekten tatlı,serenay bana adanalı dan beri itici geliyor mesela amine gülşe ve serenay karşılaştırması vardı geçenlerde kesinlikle amine gülşe daha güzel tabi bu benim kararım medcezir çoğu kişiye göre ergen dizisi sırf bu dizi yüzünden ben twitterı kapattım kanka düşün artık cuma günleri girilemiyordu twittera herkeste aynı twit hashtag medcezir türkiye de bişey güzel olursa veya tutarsa cidden cılkı çıkıyor mutlaka cıvıtıyorlar umarım medcezir de öyle olmaz diyeceğim de mine tugay ın ayrılmasıyla ve the o.c nin senaryosundan sapmaya başlamasıyla düşüş olacak gibi umarım yanılırım

Çağatay tabiki Kıvanç gibi olamaz daha zaten yolun başında kıvanç rolden role giriyor. Kıvançda Kenan imirzalıoğluna yetişemez adam tam jön. Bu böyle gider zaten. Amine gülşe herhalde miss türkey 1 olan kızdı valla hangi dizide oynuyor bilmiyom. Görmek lazım onuda.

Özge gürelin en büyük avantajı dediğin gibi sempatikliği ve sesi. The O.C den tamamen sapmaya başladı. Zaten bu sezon son olur bana kalırsa daha fazla ilerlemez gibi Medcezir.
  • quote:

Çağatay tabiki Kıvanç gibi olamaz daha zaten yolun başında kıvanç rolden role giriyor. Kıvançda Kenan imirzalıoğluna yetişemez adam tam jön. Bu böyle gider zaten. Amine gülşe herhalde miss türkey 1 olan kızdı valla hangi dizide oynuyor bilmiyom. Görmek lazım onuda.

Özge gürelin en büyük avantajı dediğin gibi sempatikliği ve sesi. The O.C den tamamen sapmaya başladı. Zaten bu sezon son olur bana kalırsa daha fazla ilerlemez gibi Medcezir.

sanmıyorum hocam en azından bu sezon ile birlikte diğer sezon da yayınlanır,bu kadar kolay silip atmazlar
  • Fena değildi bölüm.Yine bazı mantıksızlıklar vardı 300 metreden kızların bizimkileri yakışıklı bulması ve Mert'in annesi için yapılan o anlamlı gecede kıza yazmaya çalışması gibi ama ilk sezon sonlarına kıyasla gideri var şu an için dizinin.Yaman'ın yeni hali çok iyi olmuş bence,Mira'ya iyi laflar sokuyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Schwimmer

Tatlı dillim , güler yüzlüm , ey ceylan gözlüm. Gönlüm hep seni arıyor neredesin sen?

ATV Kalp Hırsızı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Biz mankeni aktör yapalım sonra bizden neden iyi aktör çıkmıyor olsun.

• o değilde dizi normalde 1 saat 40 dakikaydı şimdi 2 saat 20 dakika olmuş
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ted Bundy

o değilde dizi normalde 1 saat 40 dakikaydı şimdi 2 saat 20 dakika olmuş

Youtube linkini gördüm ben de şimdi. 2 saat 15 dakika mıydı neydi. Bu nedir ya el insaf. Bokunu çıkardılar hakikaten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-AAF8922F10 -- 13 Eylül 2014; 22:45:56 >
  • 
Sayfa: önceki 209210211212213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.