Şimdi Ara

MED & CEZİR (2.sezon) - Star TV Cuma (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8.211
Cevap
40
Favori
166.933
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • beğenen çok bi izleyim dedim 45 dk dayanabildim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: the right hand of evil

quote:

Orijinalden alıntı: Cüleybib

quote:

Orijinalden alıntı: AERN

İlk bölümünü izledim ve hoşuma gitti. Yabancı bir dizinin uyarlamasıymış sanırım. Bakalım ilerleyen bölümlerde neler olacak.

Hangi diziden uyarlama yapmışlar?

Bizim diziler bir türlü aşk meselelerinden kurtulamadı. Her dizi entrika, yalan ve aşk üzerine kurulu.

Aynen aşk ve entrikayı, arkadan iş çevirmeyi vs. çok abartıyorlar.Türk dizilerinde aşk maalesef konunun önüne geçiyor.

Sorun dizide değil ki.İzleyicide.Adam gibi farklı konusu olan ne zaman dizi yapsalar tutmadı bu ülkede.

Fakat nerede çarpık dizi var tuttu.

Yaşar Nuri çok güzel demişti.Saba Tümer hocam %98 i Müslüman olan ülkede yaşıyoruz demişti.Yaşar Nuri'de %2 si Müslüman'sa öpde başına koy demişti.

Aynen durum öyle.TV lere bakıyorum.Sokak röpörtajı yapılıyor.Herkes dizilerin ahlaklarını bozduğunu söylüyor.

Fakat reytinglerde Aşkı Memnu Yaprak Dökümü Kurtlar Vadisi 1 nedense.

Bizim halk doğu kültürüyle batı kültürü arasında sıkışıp kalmış bir halk.

Dizi ahlakımızı bozuyor derler sevişme sahnesinde salya akıta akıta izlerler.

Malesef durum bu.

• quote:

Orijinalden alıntı: Rhaegar Targaryen

quote:

Orijinalden alıntı: the right hand of evil

quote:

Orijinalden alıntı: Cüleybib

quote:

Orijinalden alıntı: AERN

İlk bölümünü izledim ve hoşuma gitti. Yabancı bir dizinin uyarlamasıymış sanırım. Bakalım ilerleyen bölümlerde neler olacak.

Hangi diziden uyarlama yapmışlar?

Bizim diziler bir türlü aşk meselelerinden kurtulamadı. Her dizi entrika, yalan ve aşk üzerine kurulu.

Aynen aşk ve entrikayı, arkadan iş çevirmeyi vs. çok abartıyorlar.Türk dizilerinde aşk maalesef konunun önüne geçiyor.

Sorun dizide değil ki.İzleyicide.Adam gibi farklı konusu olan ne zaman dizi yapsalar tutmadı bu ülkede.

Fakat nerede çarpık dizi var tuttu.

Yaşar Nuri çok güzel demişti.Saba Tümer hocam %98 i Müslüman olan ülkede yaşıyoruz demişti.Yaşar Nuri'de %2 si Müslüman'sa öpde başına koy demişti.

Aynen durum öyle.TV lere bakıyorum.Sokak röpörtajı yapılıyor.Herkes dizilerin ahlaklarını bozduğunu söylüyor.

Fakat reytinglerde Aşkı Memnu Yaprak Dökümü Kurtlar Vadisi 1 nedense.

Bizim halk doğu kültürüyle batı kültürü arasında sıkışıp kalmış bir halk.

Dizi ahlakımızı bozuyor derler sevişme sahnesinde salya akıta akıta izlerler.

Malesef durum bu.

Haklısınız ama diyelim ki intikamı konu alan bir dizide aşk unsuru daha belirgin.İşin içine aşk girince intikam mintikam unutuluyor.
    Tabii ki aşk da olmalı içinde ama her şey dozunda olmalı.Bizimkiler güzelce yazıp senaryoyu çekseler seyirci de izler.Prison Break de ya da
    Lost da aşk hiç de öyle izleyicinin gözüne sokulmadı.Geri planda kaldığı için asıl konuyu engellemedi.

Bizim diziler hep ucuz duygu sömürüsü yapıyor merak unsurunu, gizemi vs. etkili bir şekilde senaryoya dahil edebilseler seyirci de izler
    diye düşünüyorum.

• İlk bölümü dün gece izledim ve beğendim.Umarım devamı gelir.
  • Cuma günü sanırım dizi yayınlanıyor, ama Böyle Bitmesin de başlamış. Büyük ihtimalle ben Böyle Bitmesin izlerim .
  • Zykon kullanıcısına yanıt
    müziği pek kimse anlamamiş olabilir. ...

Toygar Işıklı ya sormalı iyisi mi

• çok haklısın ...iki yüzlü seyirci var
    hem ayiplayıp hem izlemeye devam ediyolar

mesela " Keşanlı Ali Destanı" nı çok beğenmiştim
    ancak apar topar bitirilmişti...fakir fukara Gecekondu lu bi diziyle baş edemedi kanal

• 20 dakika nı müziklerini kullanmış toygar ışıklı ya yakıştıramadım

• The O.C.'i 13.bölümde bırakmıştım. Kesin bunada olmadık şeyleri eklerler, değiştirirler, sakız gibi uzatırlar. Malum, Türkiye'de dizi süreleri 2 saat! Kalsın...
  • ilk bölümü reyting yapmış
  • Bakınmıştım bu diziye de cabrio bir arabayla bir kızı evinden alıyordu elemanın teki.Orda çalan şarkıyı arıyorum bilen var mıdır?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Trapped Under Ice

Bakınmıştım bu diziye de cabrio bir arabayla bir kızı evinden alıyordu elemanın teki.Orda çalan şarkıyı arıyorum bilen var mıdır?

Daha defilede çalan müzik bulunamadı.
  • serenay bizim buradaki bakkalın öz kızı.hatta sarıkaya market adı dükkanın

Fakat adam kızıyla küs ve görüşmüyor
  • Serenay, Çağatay'a göre çok olgun hatta yaşlı gösteriyor.

MED & CEZİR (2.sezon) -  Star TV Cuma
  • Gidip kızın en çirkin resmini bulmuşsun hocam Bence dizide birbirlerini iyi tamamlıyorlar, biri diğerinin yanında sırıtmıyor
  • Çağatay Ulusoy yakışıklı adam vesselam... Serenay Sarıkaya değilde Şebnem Dönmez güzel hatundu beya bir değişmiş.

Karakterleri bilmiyorum ama dün tekrarına denk geldim evin annesi rolündeki hatunda güzelmiş..

The O.c 'de neler oluyor kısaca biraz anlatın merak ettim. Arada cnbc'e de dek gelirdi ama hiç takip etmedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: suzi dilara

çok haklısın ...iki yüzlü seyirci var
    hem ayiplayıp hem izlemeye devam ediyolar

mesela " Keşanlı Ali Destanı" nı çok beğenmiştim
    ancak apar topar bitirilmişti...fakir fukara Gecekondu lu bi diziyle baş edemedi kanal

aptal olmaktansa özenti olmak daha iyidir heralde...
    böyle saf ,yoksul,gariban insanları, hayatı tanımamış ergenleri,cahil ev kadınlarını zenginliğe özendirip ekran başında uyutan dizileri izlemek aptallığın daniskası olsa gerek...
  • the right hand of evil kullanıcısına yanıt
    Yabanci olani soruyorsan eğer avril lavigne - wish you were here

• stop drop 'n' roll müş kardeş sanırım aradığın türkünün adı.Diziyi izlemiyorum ekşiden buldum.undefined

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Charlotte McKinney -- 20 Eylül 2013; 22:14:10 >
  • Menanty kullanıcısına yanıt
    Ryan'ın annesi alkol bağımlısı işe yaramaz bir kadın.Abisi de kendisi gibi ipe sapa gelmez bir tip.Fakat Ryan akıllı ve efendi bir tip.Ryan'ın abisi araba çalıyor.Abisiyle yakalanıyorlar.Sandy bunun avukatlığını yapıyor ve hapishaneden çıkartıyor. Ryan'ı alıp evine bırakıyor.Kartını verip başın sıkışırsa ara diyor.Daha sonra Ryan eve gidip annesi tarafından kovuluyor annesinin erkek arkadaşından da sağlam bir dayak yiyor.Sandy bunu eve götürüyor.İlk başlarda Sandy'nin eşi Kristen(kendisi Newport'un en zengin adamının kızıdır) istemiyor.Fakat önce Sandy sonra Seth ile Ryan'ın arkadaş oluşu ile kanı ısınıyor.En sonunda annesi Ryan'dan özür dilemek için yanlarına geliyor.Burada parti var.Kristen davet ediyor annesini ve annesi yine fena bir şekilde içip partiyi mahfediyor.

Ryan'ın annesi kalkıp sabah erkenden giderken Kristen ile karşılaşıyor.Ona yalvarır bir şekilde sen benden daha iyi annelik yaparsın ona diyor.Kristen Ryan'ı aileye katıyor.Olaylar gelişiyor sonra.Ek olarak Seth Summer'a aşık.Ryan'da Marissa'ya.aklına takılan bir şey varsa sor cevaplayayım.

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.