Şimdi Ara

MED & CEZİR (2.sezon) - Star TV Cuma (376. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.211
Cevap
40
Favori
166.893
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 374375376377378
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • The O.C.'de 12. bölüme geldim. İnanın çok daha keyifli ve güzel bir dizi. Medcezir oyuncularını sevmesem, diziyi bu kadar takip etmezdim. Bir de Nevin'in tepkisine anlam veremedim. Yok sütümü helal etmem, yok Yaman senin için öldü. Senarist cidden saçmalamaya başladı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BeyazBüyü -- 28 Şubat 2015; 15:35:25 >
  • Beklediğimin altında bir bölüm oldu.Senaristleri anlamakta güçlük çekiyorum.Mira gidip itiraf etse ne olacak.Hiçbir heyecanı yok.Silahta Mira'nın parmak izi yok.Görgü tanıkları Yaman vurdu dedi.Yaman ve Kenan'da aynı şeyi söyledi.Ne olacak yani Mira gidip söylese.Haftaya olacaklar "sevdiği adam hapse gitmesin diye yalan söyledi" falan derler kapatırlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kyran

Karakterlere fazla takılmamak gerekiyor artık. karakterlerin ruh değişimleri senaristin kaleminin ucunda...Nevin şimdi karşı çıkıyor ancak bir bakmışız birden yine kabullenmeye başlamış...Reyting kaygılarından dolayı Yaman ve Mira bir anda hastalık sonrasında Yaman'ın vurulması sonrasında birleştirilmişti.Şimdi tekrar ayrılık pek söz konusu olmaz. Bir süre yasak aşk şeklinde devam edebilirler.

Nevin burada etkin bir karakter konumuna geldi. Haliyle de gidişatı etkileyen bir konumda. Eğer The O.C.'de olduğu gibi ortalıklarda görünmeseydi şimdi bu derece sorunlar ortaya çıkmazdı. Nitekim Mira'nın gidip polise kendini ihbar etmesine yol açan da bu karakterin söyledikleri. Mira'nın söyledikleri pek bir şeyi değiştirmez çünkü vurulan kişi yaşıyor ve vurulan kişinin tanıklığı ve söyledikleri daha makbul.

The O.C. den gidersek...

Julie Cooper'ın (Sude Beylice), yine aynı şekilde Trey Atwood (Kenan Koper) şantaj yapmasının ardından Marissa (Mira) hastaneye gidip Trey ile konuşur ve annesinin ona şantaj yaptığını öğrenir. Sonrasında Trey'e,eğer vurmasa kardeşini öldüreceğine ve olayın bir bakıma nefsi müdafaa olduğuna dair bir itirafname imzalatır. Ryan(Yaman) serbest bırakılır. Trey de bu olayların ardından kasabayı terk eder. Julie ise bunlardan pek etkilenmez çünkü Caleb (Asım Şekip) çoktan ölmüştü.

Ancak olmaması gereken karakterler yer aldığından Medcezir'de olayların bu şekilde olması kısmen durumu mantıksız hale getirir. Uyarlama bir senaryoda siz farklı yollar denemeye kalkarsanız işte bir yerden sonra ipin ucu kaçıyor ve olaylar karmaşık, mantıksız hale geliyor.

Yaman hapiste, nasıl devam ettirecekler gizli aşklarını :)

• Açıkçası bu reytinglere hiç güvenemiyorum ya FOX nasıl bir kanaldır arkadaş adamların her şeyi reytinglerde birinci Medcezir 6 dan aşağısını hak etmiyor internete de kapatılamaz reklam koysunlar onuda katsınlar reytinglere
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bonafide

Açıkçası bu reytinglere hiç güvenemiyorum ya FOX nasıl bir kanaldır arkadaş adamların her şeyi reytinglerde birinci Medcezir 6 dan aşağısını hak etmiyor internete de kapatılamaz reklam koysunlar onuda katsınlar reytinglere

Son dizilere bakarsak yeni çıkan, Medcezir bu kadar reytingi bile iyi alıyor bence.
  • Haber kesin değil ama medcezirin 27 martta yayınlanacak 66. Bölümde Final yapacağı söylentisi var inşallah doğru değildir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dizi çok karışık bi havaya girdi.Bana da bu sezon final olacak gibi geliyor.Mira gidip itiraf etse bile kenan şikayetçi olmayacağı için bi sorun olmayacak zaten.Tek beklentim sedef ile selim'in birbirlerine açılması.O zaman dizi biraz daha güzel bi hava alabilir
  • şu internetten izliyenler tv den izlese 1. olur dizi

the oc izliyenler çat diye spoiler vermese süper olur.spoiler butonunu kullanın lütfen
  • La Kenan'ı resmen melek yapmışlar bölümde. Hayret edilecek şey..
  • Ece yorenç bıraksa diziyi iyi olur adam gibi senarist gelsin şu diziye bakın nasıl izleniyor iyice ergen senaryosuna dondu
  • Bölümü az önce izledim. Bu sezon ki en iyi bölümlerden biriydi ne kadar saçmalıklar olsa da. Bu dizi heyecan olmadan bir şeye benzemiyor bence. Bir daha ki bölüm iyi olur umarım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ultralisan

Yaman'dan tiksindim bu bölüm bir insan bu kadar aptal olamaz ne olursa olsun o senin kardeşini vurdu bırak cezasını çeksin. Kendisini yakmasını söylemiyorum bile.

Yalnız değilmişim. Tv başında nasıl saydırıyorum anlatamam. Sayıp sövüyorum. Abi vardır ya böyleleri. Dizi hayali karakkter deyip geçmeyeceksin. Emin ol böyle gerizekalılar vardır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Şunu izlemeye bayılıyorum ya. Yaman misket oynayışa bak. Tam Zeytinburnu apaçisi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kırarım Boynuzunu İblis

Şunu izlemeye bayılıyorum ya. Yaman misket oynayışa bak. Tam Zeytinburnu apaçisi

• quote:

Orijinalden alıntı: Be_Yourself

quote:

Orijinalden alıntı: Kırarım Boynuzunu İblis

Şunu izlemeye bayılıyorum ya. Yaman misket oynayışa bak. Tam Zeytinburnu apaçisi

• Senarist 3 yeni fotoğraf paylaşmış ve rüya mı, gerçek mi diye sormuş. Bence rüya... :)

https://instagram.com/eceyorenc01/
  • quote:

Orijinalden alıntı: BeyazBüyü

Senarist 3 yeni fotoğraf paylaşmış ve rüya mı, gerçek mi diye sormuş. Bence rüya... :)

https://instagram.com/eceyorenc01/

Bence de rüya...Aralarında mesafe olacaktır belli süre...
  •  MED & CEZİR (2.sezon) -  Star TV Cuma

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BeyazBüyü -- 2 Mart 2015; 18:18:05 >
  • Rüya felan değilse bile gelecek bölümlerden ''gerçek'' sahnelerdir
  • Yav bugün kaçırdım gidemedim Galataya
  • 
Sayfa: önceki 374375376377378
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.