Şimdi Ara

MED & CEZİR (2.sezon) - Star TV Cuma (340. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.211
Cevap
40
Favori
166.891
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 338339340341342
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hoca naptın ya. Biz süpürgeyi nasıl gördüler derken sen onu nasıl gördün
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kırarım Boynuzunu İblis

Hoca naptın ya. Biz süpürgeyi nasıl gördüler derken sen onu nasıl gördün

müdür ben reklamlı sevmiyorum tvyodan izlediğim için dikkatle takip ediyorum
  • freakofnature F kullanıcısına yanıt
    Respect

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • En iyisi fatih portakal bir haber programi 3.siraya geliyorsa artik ulkede birsey degisecektir!

Dizi izlemem hele su medcezir midir nedir sacma sapan birsey her neyse dizi olarak walking dead yeter hepsi bir walking dead olamaz :D

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MarrusiaF1

En iyisi fatih portakal bir haber programi 3.siraya geliyorsa artik ulkede birsey degisecektir!

Dizi izlemem hele su medcezir midir nedir sacma sapan birsey her neyse dizi olarak walking dead yeter hepsi bir walking dead olamaz :D

Madem dedigin kadar gereksiz bir dizi bu medcezir, niye buraya yorum atma geregi duydun ?

Biz izliyoruz yorum yapiyoruzda sen ?

• quote:

Orijinalden alıntı: freakofnature

quote:

En iyisi fatih portakal bir haber programi 3.siraya geliyorsa artik ulkede birsey degisecektir!

Madem dedigin kadar gereksiz bir dizi bu medcezir, niye buraya yorum atma geregi duydun ?

Biz izliyoruz yorum yapiyoruzda sen ?

Post kasma sevdası işte.
  • Bilmem oyle trend olmus girdim en son sayfada reyting listesi gorunce mesaj attim :D
  • 58.bölümde nadir yaman ve merti kaçırır onlar üzerinden olayı götürürler veya eğer kenan ve polisler yetişirse olayla farklı olur ama nadir yakalanırsa dizi sıradanlıgına geri döner nadir gittikten sonra polisler gelir evi bo görürler kenan sudeye haber verir sudede diğerlerine haber verir olay burdan devam eder bölüm sonunda zaen olacaklar az çok belli oluyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xCixLandx -- 24 Ocak 2015; 16:35:03 >
  • yaman ya da mertin vurulcagini sanmiyorum. nadir yakalanirsa dizi baska ne heycan katicak ondan da supheliyim.
  • medcezirin en iyi bölümü demişler bu bölüm için acaba aynı diziyi mi izliyorum o yorumu yapanlarla yoksa seviye gerçekten bu kadar mı düşük anlamıyorum..sonraki bölümde yaman nadiri vurup suçuda abisi üstlenirse şaşırmam 2.sezon iice bozdu bu dizi izlenmio artık..
  • quote:

• medceziri severim amam bu bölüme en iyi bölüm diyenler the O.C izlememişler gerçi oda 3. sezonda abartılar ama yine iyiydi. çok yan karakter var biraz ana karakterlere öneme versinler.
  • Bölümü yeni izledim çok keyif almadım ama öbür bölüm daha iyi olur diye düşünüyorum.
  • Bölümü az önce bitirdim, hani fragman nerde

Koca bölümde Eylül'ün ailesini göstermediler, üstelik kızları bu haldeyken yanlarında olmamaları hiç olmamış.

Youtube'da ki şu yorum ise harika

quote:

Onur Yılmaz:

Yaman'ın bi beni kurtarmadığı kaldı, her an kapıya vurup içeri girecekmiş gibi hissediyorum.

Bu arkadaşıda hata tespitleri için tebrik etmek lazım

quote:

Ahmet Öztürk:

* 6:02 - ALTINKÖY??http://www.youtube.com/watch?v=idfiuiOvMiE&t=6m02s
    * 1:21:10'DA YOUTUBEDEN VİDEO ACMIŞLAR!!http://www.youtube.com/watch?v=idfiuiOvMiE&t=1h21m10s
    * 1:29:08'DE SAĞ TARAFTAKİ FİGURAN DAYIYA YÖNETMEN DAHA ÖNCE YÜRÜ DEMELİYDİ!!http://www.youtube.com/watch?v=idfiuiOvMiE&t=1h29m08s

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Be_Yourself -- 25 Ocak 2015; 2:45:31 >

• Reytingler düzelmiş güzel

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

şimdi o klavyeyi sakince yere bırak
  • quote:

Orijinalden alıntı: EnesCimen

quote:

şimdi o klavyeyi sakince yere bırak

bence de
  • quote:

Orijinalden alıntı: Be_Yourself

Bölümü az önce bitirdim, hani fragman nerde

Koca bölümde Eylül'ün ailesini göstermediler, üstelik kızları bu haldeyken yanlarında olmamaları hiç olmamış.

Youtube'da ki şu yorum ise harika

quote:

Onur Yılmaz:

Yaman'ın bi beni kurtarmadığı kaldı, her an kapıya vurup içeri girecekmiş gibi hissediyorum.

Bu arkadaşıda hata tespitleri için tebrik etmek lazım

quote:

Ahmet Öztürk:

* 6:02 - ALTINKÖY??http://www.youtube.com/watch?v=idfiuiOvMiE&t=6m02s
    * 1:21:10'DA YOUTUBEDEN VİDEO ACMIŞLAR!!http://www.youtube.com/watch?v=idfiuiOvMiE&t=1h21m10s
    * 1:29:08'DE SAĞ TARAFTAKİ FİGURAN DAYIYA YÖNETMEN DAHA ÖNCE YÜRÜ DEMELİYDİ!!http://www.youtube.com/watch?v=idfiuiOvMiE&t=1h29m08s

Youtube olayı iyimiş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EzoBride -- 25 Ocak 2015; 14:52:07 >

• Bu kadar saçmalık dolu bi senaryo olamaz polisler resmen armut topluyor sen oraya nasıl girdin Nadir allah aşkına

• Beyler yamanın 50. bölüm sonunda mira ile sans ederken giydiği takımı bulabikecek varmı aranızda ?

• 
Sayfa: önceki 338339340341342
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.