Şimdi Ara

WWE 2K14'ten Yeni Görseller

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
1
Favori
353
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•     2K Games, WWE 2K14 için yepyeni ekran görüntüleri yayınladı. WWE hayranlarının favorilerinden 'American Badass Undertaker'ın da içinde bulunduğu görsellere aşağıdan göz atabilirsiniz.

'American Badass Undertaker' karakteri yalnızca WWE 2K14'ün “Phenom Edition” sürümünü aldığınızda sizlerin olacak. Undertaker'ın normal versiyonu da oyundaki yerini alacak denilirken geçen seneki kısa saçlı haliyle çıkacağı söylenmekte.

• Hep aynı oyun böyle olmazki yenilik getirmeleri lazım her anlamda grafik ve oynanış olarak pes gibi oldu buda sadece kadro yeniliyorlar

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sherlock69

Hep aynı oyun böyle olmazki yenilik getirmeleri lazım her anlamda grafik ve oynanış olarak pes gibi oldu buda sadece kadro yeniliyorlar

Fifa gibi oldu evet.

• digimon el insaf...
  • dövüş oyunlarını PC'ye çıkartmayan oyun yapımcıları derdiniz nedir?

• quote:

Orijinalden alıntı: badwolfxv

dövüş oyunlarını PC'ye çıkartmayan oyun yapımcıları derdiniz nedir?

Bu tür oyunları genellikle çocuklar oynar. İnternet kafe sahipleride bunları bilir ve bu tür oyunları yükler ve posterlerini camlara asarlar. Firma sahipleri kar edemeyecekleri oyundan birilerinin köşe olmasını istemiyor olabilirler.

• hitman tarafından öldürülmek ten bahsedenler gördüm de,
    içinizde bu adam tarafından gömülmek isteyen var mı?
  • Aynen abi her sene aynı oyun bu ne ya. Yeni nesile çıkarsalardı keşke.

• Ben bir WWE fanıyım ve WWE 12 aldım en son çünkü her sene aynı oyun.
  • Sergio Agüero

Benim bilgisayar fanıyla tanışıyorsun ozaman
  • aslında kadroda hep aynı nerde nwo big sexy hogan hall sid goldberg falan bunlar bile oyunda yok wwe 2k14 alınmamalı wwe 12 ile devam edilmelidir
  • En son wwe 13ü deneyip bıraktım.Oda hoşuma gitmedi.En iyisi 2010du bana göre 2010dan sonra oyunu oynamak zorlaştı 2011dede sevilen devüşçüler yoktu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Havya Makinesi

quote:

Orijinalden alıntı: badwolfxv

dövüş oyunlarını PC'ye çıkartmayan oyun yapımcıları derdiniz nedir?

Bu tür oyunları genellikle çocuklar oynar. İnternet kafe sahipleride bunları bilir ve bu tür oyunları yükler ve posterlerini camlara asarlar. Firma sahipleri kar edemeyecekleri oyundan birilerinin köşe olmasını istemiyor olabilirler.

Havya makinesi galiba yanlış anladınn veya ben yanlış anladım bi pc sürümü yapsalar en azından biraz daha fazla kazanırlar.
    Bildiğim kadarıyla emülatör ile oynanabiliyr pcde ama uğraşman lazım baya.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.