Şimdi Ara

DEV DERS PLANI...FULL SÜREÇ[KAYNAKLAR EKLENDİ!!!!]..[EGE BİLGİSAYARDAN TIP FAKÜLTESİNE] (25. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
587
Cevap
285
Favori
73.338
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
51 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mzeki48

Kardeşim Bana Yardım Et Ders çalışmak istemiyorum nasıl bu isteksizliği yenebilirim

Birde bana bir program hazırlarsan çok müteşşekkir olurum. bu mezun işine benziyor

NOT: SAYISALm HEEDEF BOĞAZİÇİ İNŞAAT MUHENDSLİĞİ Max 5K lık bir üni kazanmak istiyorum

Cvp Vermessen bile teşekkür ederim çok yararlı konu .... @viper_3

Kardesim ozel program hazirlamiyorum bnun icin ogrenci koclugu yapiyorum program hazirlayip sene boyunca ilgileniyorum. Moral motivasyon destegi ve calisma stratejilerini paylasiyprum.Boyle bir hizmet almak istersen pmden yazabilirsin. Ders calisma istegi icinde ben hep hayal ederdim ve isin gibi gorurdum. Oyle yendim skilma olayino

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• ben 11im sayisalim 460la alan bi and lisesindeyim

9.sinif 84 kusur 10. sinif 92 kusurle(sinif birincidiydim) bitti

ben simetri kimyayi yariladim

turkce fem beyaz kapaklidan anlatim bozuklukları kaldi sadece

fem mat1 konu ozetli ye yeni yeni başladım temel kavramlar 6 testini yaptim sadece

biyoloji ygs konu çalışıyorum arada,test az çözdüm

geo simetriden yariladim ygs

fizik a-b var normaldr 11. sınıf basinc sorularini yapabiliyorum mesela ama o kitaptaki son testler aşırı zorluyo yorum yapamiyorum pek

sosyal bakmiyorum daha bakmam

en zorlandigim ders fizik-geometri

bu siralar sinavlar başlayacağı icin biraktim ygs yi hep okul dinavlarina çalışıyorum

yanlislarimi soyler misiniz

+tavsiyenizi her türlü dikkate alirim

11. sinif ve ygs nasil gotureyim hangi derslere nasil çalışayım

• quote:

Orijinalden alıntı: ardelis

ben 11im sayisalim 460la alan bi and lisesindeyim

fem mat1 konu ozetli ye yeni yeni başladım temel kavramlar 6 testini yaptim sadece

fizik a-b var normaldr 11. sınıf basinc sorularini yapabiliyorum mesela ama o kitaptaki son testler aşırı zorluyo yorum yapamiyorum pek

bu siralar sinavlar başlayacağı icin biraktim ygs yi hep okul dinavlarina çalışıyorum

Kardesim gorunen o ki aaglam gidiyorsun. Elinden geleni yaptigin acik. Ygsyi bitirebilirsen bu sene senin icin buyuk kazanc olur. Ama sana onerim bitiremeyecek olursan zamanini mat1 ve geoya harca. Fen halledilirde mat1 ve geo icin bol pratik yani sorucozumu yapman gerek. Onun icin ilk isin onlar olsun elin iyice alissin. Diger dersler icinde zorluk derecesi yuksek kaynak kullanma. Nasilsa cozeceksin seneye. Mantigini kapana ladar daha kolaylari cozebilirsin

• Hocam 11. sınıf eşit ağırlığım, fakat hedefim Yıldız Teknik - Elektrik mühendisliği seneye sayısala geçicem fakat 10 ve 11'de görülecek fizik, kimya, biyoloji için konu anlatımlı kitap önerebilir misin?
  • quote:

Orijinalden alıntı: viper_3

quote:

Orijinalden alıntı: ardelis

ben 11im sayisalim 460la alan bi and lisesindeyim

Kardesim gorunen o ki aaglam gidiyorsun. Elinden geleni yaptigin acik. Ygsyi bitirebilirsen bu sene senin icin buyuk kazanc olur. Ama sana onerim bitiremeyecek olursan zamanini mat1 ve geoya harca. Fen halledilirde mat1 ve geo icin bol pratik yani sorucozumu yapman gerek. Onun icin ilk isin onlar olsun elin iyice alissin. Diger dersler icinde zorluk derecesi yuksek kaynak kullanma. Nasilsa cozeceksin seneye. Mantigini kapana ladar daha kolaylari cozebilirsin

bu sene icinde bitecek insallah ygs yazin da lys+ygs tekrar

teşekkür ederim yorum icin

• Ben de şuan 10 ve 11. sınıf konularına çalışıyorum tek eksiğim kimya onu da yavaş yavaş tamamlıyorum günlük 3-4 saat ders çalışıyorum ilk sınavlardan sonra ygs ye başlayacağım sonra da lys
    Ne tarz bir program önerirsiniz ve günlük kaç saat ders çalışmalıyım ? Lise 3 üm.
  • quote:

Orijinalden alıntı: geronimo.

Ben de şuan 10 ve 11. sınıf konularına çalışıyorum tek eksiğim kimya onu da yavaş yavaş tamamlıyorum günlük 3-4 saat ders çalışıyorum ilk sınavlardan sonra ygs ye başlayacağım sonra da lys
    Ne tarz bir program önerirsiniz ve günlük kaç saat ders çalışmalıyım ? Lise 3 üm.

kardşeim gnlük şu ladar çalış demiyorum ama öss senesinde olan öğrenciler için en az 5 saat
  • Bence çok büyük bir başarı.... Paylaşım için çok teşekkürler... ALLAH RAZI OLSUN , Senin gibi insanlar var olduğunu bilmek bile insanın yaşama tutunması için umut ışığı oluyor sevgili kardeşim...
  • quote:

Orijinalden alıntı: boygonewild

Bence çok büyük bir başarı.... Paylaşım için çok teşekkürler... ALLAH RAZI OLSUN , Senin gibi insanlar var olduğunu bilmek bile insanın yaşama tutunması için umut ışığı oluyor sevgili kardeşim...

Cok sagolun hocam guzel dilekleriniz icin,sizdende allah razi olsun;) ne mutlu bana iciniZde en ufak bir umut bir mutluluk sebebi bir vizyon yaratabildiysem

• up
  • quote:

Orijinalden alıntı: fatih1311

up

Vay bro nerden bldun bizim konuyu:)

• viper_3 kullanıcısına yanıt
    öyle gezinirken buldum güzel konu
  • hazirlayanda uplayaninda ellerine saglik okuyunca editlerim cok isime yaricak

• ne demek böyle güzel konulara herkesin ihtiyacı var
  • quote:

quote:

up

Hocam nasıl geçtiğine değdi mi bir de dersler nasıl çok zorluyor mu
  • quote:

Orijinalden alıntı: G. House

quote:

quote:

up

Hocam nasıl geçtiğine değdi mi bir de dersler nasıl çok zorluyor mu

kardeşim valla halimden memnunum,çok çok keyifli diyemem şu an için derslere,zira tıp ın en sıkıcı senesi1.sınıf.çok boş şeyler vardı fakat şu anda yeni yeni vücut sistemlerine girmeye başlıyoruz zevkli olmaya başladı son günlerde diyebilirim..Ciddi anlamda zorluyor3-4 haftada bir sınav var ve her girdiğimiz sınav ortalama 500 sayfadan sorumlu oluyorsun bu biraz zorluyor tabiki

• Fen bilimleri lys fizik soru bankası çok zorluyor, ama o seviyeye ulaşmak lazım mi gerçekten

• Reserve

• quote:

Orijinalden alıntı: sesermon

Fen bilimleri lys fizik soru bankası çok zorluyor, ama o seviyeye ulaşmak lazım mi gerçekten

Dostum haklisin,soyle ki,son 2 yildaki lys fizik testlerine baktigmiZda direkt sayisal islem ve cozumden ziyade yorum ve mukayese yetenegini olcmeye basladilar. Onun haricinde birde su son konulardaki sacma sapan bilgi ve formulleri sormaya basladilar.o kitaba tahminim bir revizyon yapacaklar zira cok degisti osymnin fizik soru dili. Ama ben yinede oneriyorum. Osym bu ne yapacagi belli olmaz bir bakmissin yine islemli bu tarz dusundurucu sorulara yonelmis. Ezber yapmak zaten kolay sinavdan once halledersin

• Hocam bi sorum var dershanrye gitmeyenler napıcak

• 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.