Şimdi Ara

DEV DERS PLANI...FULL SÜREÇ[KAYNAKLAR EKLENDİ!!!!]..[EGE BİLGİSAYARDAN TIP FAKÜLTESİNE] (22. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
586
Cevap
285
Favori
73.339
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
51 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • berkay abı suan gunde 7 saat felan calısıyorum matematık 0 dan baslayarak suan geometrı harıc 18 net yapıyorum sence ıyı mı dershanede ekımde baslayacak edİt matematık te köklu sayılardayım hala

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cCc.KaaN.cCc44 -- 6 Eylül 2013; 20:23:07 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cCc.KaaN.cCc44

berkay abı suan gunde 7 saat felan calısıyorum matematık 0 dan baslayarak suan geometrı harıc 18 net yapıyorum sence ıyı mı dershanede ekımde baslayacak edİt matematık te köklu sayılardayım hala

Yavas yavas artacak kardesim netlerin calistikca. Ama zman gectikce calisma sureni artirirsan iyi olur

• quote:

Orijinalden alıntı: viper_3

quote:

berkay abı suan gunde 7 saat felan calısıyorum matematık 0 dan baslayarak suan geometrı harıc 18 net yapıyorum sence ıyı mı dershanede ekımde baslayacak edİt matematık te köklu sayılardayım hala

Yavas yavas artacak kardesim netlerin calistikca. Ama zman gectikce calisma sureni artirirsan iyi olur

anladım abı..dershane daha baslamadı...o zamana kadar tempoyu yakalarım ınsallah....

• quote:

quote:

quote:

anladım abı..dershane daha baslamadı...o zamana kadar tempoyu yakalarım ınsallah....

Yakalarsin kardesim skkma canini;) ben dersaneyke baslamistim calismaya sen yne fazladan birseyler bile yapmışsın fazla takma kafana yoluna girer:)

• Kardeşim merhaba, telefonumu sattım gittim 3310 aldım kafam rahatladı ya artık o kadar zamanımı almıyor :) Kardeşim ben fem dergilere abone olmuştum yazın başında bugün geldiler konuyu fem konu anlatım kitabından çalışmaktan vazgeçtim, konuyu dergiden çalışıp sorularını çözüp ardından fem konu özetliden sorularını çözüyorum. Senin dergileri inceleme fırsatın oldumu konu anlatım açısından dergiler yeterli mi acaba ? Birde bende şöyle bir düşünce var mf 3 ten tercih yapacağım için geoya hiç yüklenesim gelmiyor karekök mps ler zaman alıyor ( 550 sayfa sadece üçgenler ! ) onun yerine daha özet geçen fem simetriden çalışayım diyorum ardından palme soru bankasından soru. Sence nasıl olur bunlar ? Ha bu arada fen bilimlerinin lys matematik soru bankası eski basım hiç yok (ygs sini buldum ama) venüs serisi diye yazan bi kitabı var fen bilimlerinin o nasıl sence ?

• Uc bilgiler kitapcigini paylasirsan buyuk sevap islersin abi

• Bide kagit hazirliyoruz ya. Calisma kagidi. Ilk once calisip edip aklimizda kalanlari mi yazicaz ? Yoksa onemli yerleri yazip ezberlemek veya calismak mi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: melik123321

Uc bilgiler kitapcigini paylasirsan buyuk sevap islersin abi

Kardesim herseyi attgim icin paylasamiyorum :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Light iskender3

Kardeşim merhaba, telefonumu sattım gittim 3310 aldım kafam rahatladı ya artık o kadar zamanımı almıyor :) Kardeşim ben fem dergilere abone olmuştum yazın başında bugün geldiler konuyu fem konu anlatım kitabından çalışmaktan vazgeçtim, konuyu dergiden çalışıp sorularını çözüp ardından fem konu özetliden sorularını çözüyorum. Senin dergileri inceleme fırsatın oldumu konu anlatım açısından dergiler yeterli mi acaba ? Birde bende şöyle bir düşünce var mf 3 ten tercih yapacağım için geoya hiç yüklenesim gelmiyor karekök mps ler zaman alıyor ( 550 sayfa sadece üçgenler ! ) onun yerine daha özet geçen fem simetriden çalışayım diyorum ardından palme soru bankasından soru. Sence nasıl olur bunlar ? Ha bu arada fen bilimlerinin lys matematik soru bankası eski basım hiç yok (ygs sini buldum ama) venüs serisi diye yazan bi kitabı var fen bilimlerinin o nasıl sence ?

Kardesim dergileri hic incelemedim acikcasi ama genel olarak kitaptan farkli olmaz diye düşünüyorum.onun disinda calisma sistemin benle ayni konu soru seklnde o knuda skinti yok;) ikinci olarak geo konusunda bende oyle yaptim. Sadece bence soru bankasi alip coz. Konu anlatim kasma hic;) yapamadiklarini hocanasorarsin . Venus serisi eski bildigim kadaryla kardesim. Sen yeni basimlardan al yine daha iyi olur

• quote:

Orijinalden alıntı: Feyzullah05

Bide kagit hazirliyoruz ya. Calisma kagidi. Ilk once calisip edip aklimizda kalanlari mi yazicaz ? Yoksa onemli yerleri yazip ezberlemek veya calismak mi ?

Yok kardeşim konunun onemli kisimlari formuller vs yaziyoruz ki tekrar calisirken hemen inlara bakinca konuyu hatrlayalim

• quote:

quote:

quote:

quote:

Yakalarsin kardesim skkma canini;) ben dersaneyke baslamistim calismaya sen yne fazladan birseyler bile yapmışsın fazla takma kafana yoluna girer:)

geometrıyı halledebılsem cok ıyı olacak 1 2 soru yapıyorum denemelerde suan cok kotuyum guvender aldım calısayım dedım ılerleme yok soru bankalasından test cozeyım dıyorum yarı yarıya gıtmıs sorular ondan dershaneyle gıdecem geo ıcın

• ilk 3k hedefleyen 11.sınıf sayısal öğrencilerine tavsiyelerin nelerdir ?
  • Anadolu lisesi mi mezunusun?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Osymogrenciai

Anadolu lisesi mi mezunusun?

Evet anadolu mezunuyum;)

• quote:

Orijinalden alıntı: ezgimmsn

ilk 3k hedefleyen 11.sınıf sayısal öğrencilerine tavsiyelerin nelerdir ?

2 onerim var. Bir ygsyi bitirmek.ozellikle mat1 ve geo konularıni bitirmek. Iki okul derslerini asla aksatmayip cok cok iyi ogrenmek, ,gereken testleri cozmek. Bu kadar;) zor bir sne olmaz cok fazla. Ama ciddi bir sekilde atlatirsan 12ye cok cok hazir baslarsin

• Çok teşekkur ederim simdi ben dusundum ki ilk donem mat1 den birkac konum kalmisti onlari bitirip 10.sinif matematigini halletsem ve geometriden de mat1ve analitik+ucgenleri halletsem, 2.donem de ygs fen adina ne onerirsin? Yoksa 2.donem fenden 10.sinifi mi halledeyim lys konulari icin?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ezgimmsn

Çok teşekkur ederim simdi ben dusundum ki ilk donem mat1 den birkac konum kalmisti onlari bitirip 10.sinif matematigini halletsem ve geometriden de mat1ve analitik+ucgenleri halletsem, 2.donem de ygs fen adina ne onerirsin? Yoksa 2.donem fenden 10.sinifi mi halledeyim lys konulari icin?

Bence ikinci donem ygs feni hallet zaman bolken bol tekrar yapabilirsin;) 10.sniffeni zatenhalledilir seneye

• LYS'ye çalışmaya YGS'den sonra mı başladın ?

Eğer öyleyse nasıl yetiştirebildin. LYS programından biraz daha bahseder misin ?
  • Hocam bn mezunum ygs biraz temel var mat2 edeb sifir hicbisi bilmiom.. Sizce mat2 de nasil ilerlemeliyim.. Dersaneye haftaya baslio .. Daha baslamadm konulara hic.. Birde mat2 kaynak ne onerirsiniz .. Fem simetri seti nasil..

• quote:

Orijinalden alıntı: sythn

LYS'ye çalışmaya YGS'den sonra mı başladın ?

Eğer öyleyse nasıl yetiştirebildin. LYS programından biraz daha bahseder misin ?

Tabikide hayir kardesim yetistiremezsin zaten;) ygs sonrasina sadece organik gbi turev gbo belli basli knulari birakip onlari calistim

• 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.