Şimdi Ara

Motorola Moto X'in resmi tanıtım videoları da yayınlandı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
0
Favori
1.382
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • alt="Motorola Moto X'in resmi tanıtım videoları da yayınlandı"

Resmi tanıtımı bugün yapılan Motorola'nın yeni nesil akıllı telefon modeli Moto X için resmi videolar da servis edildi. Google çatısı altında geliştirilen ve sunduğu bazı yenilikçi özellikler ile rakiplerinden ayrılan Moto X, aynı zamanda Amerika'da üretiliyor olmasıyla da ekstra bir öneme sahip. Amerika içerisinden ve başka ülkelerden temin edilen bileşenlerin Teksas'da 2000 kişinin göre yaptığı üretim tesisinde bir araya getirilerek oluşturulduğu Moto X, kullanıcılara sağladığı kişiselleştirme seçenekleri ile çok daha "bireysel" telefonların çıkmasına olanak tanıyor.

Haberimize konu olan resmi Moto X videoları ise Moto X'in belli başlı özellikerine vurgu için hazırlanmış. Örneğin videolardan birinde Motorola Moto X'in sürekli hazır ve temassız kontrol özelliğine vurgu yapılırken, diğer videoda ise kamera fonksiyonlarına yer veriliyor ve hızlı çekim modu gibi detaylara vurgu yapılıyor. Hem yazılım hem de donanım bazında ciddi özelleştirmeler ile donatılan Motorola Moto X, görünen o ki sahip olduğu özellikler ve kişiselleştirme seçenekleri ile daha uzun süre konuşulacak.

• Motorola iyi iş çıkarmış. Şuana kadar gördüğüm en güzel tasarım.

• O Telefon ile konuşma kısmı Türkçe dil desteği verecek mi? Vermeyecekse ne anlamı var burada kullanmanın. Türkçe dil desteğine bütün firmalar biraz daha önem verseler ne güzel olur... Ama ne fark eder verselerde alıyoruz vermeselerde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Syntax Erol -- 2 Ağustos 2013; 15:13:55 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Saf Android sürümü mü kullanıyor acaba?
  • Duyurulduğundan beri takip ediyorum. Yalnız TR fiyatı düşündüğümden pahalı olacak sanırım.
  • Türkiye'ye gelseydi Motorola Droid Maxx almak daha mantıklı olurdu. Tüm bu teknolojiler var ekran 5" HD ve 3500 mAh pil var Motorola o telefona 48 saat karışık kullanım diyordu buna 24 diyor her ne kadar rakamsal olarak doğru olmasada 2 kata yakın pil performansını daha büyük ekranda yaşayabilicektik.

• quote:

Orijinalden alıntı: carnador

Saf Android sürümü mü kullanıyor acaba?

Evet
  • video biraz daha uzun olsa daha iyi olurdu.rengarenk olmuş telefon baya güzel.güzel bir cihazın tanıtımı çok önemli google bunun farkında değil galiba.
  • quote:

Orijinalden alıntı: masculine

video biraz daha uzun olsa daha iyi olurdu.rengarenk olmuş telefon baya güzel.güzel bir cihazın tanıtımı çok önemli google bunun farkında değil galiba.

google işletim sistemi sürer gerisine karıştığı mı görülmüş? ne marketle ne çekirdek yapısı umrunda sadece para umrundadır :@

• android artık sevmiyorum ama moto bu işi başarmış gayet güzel bir telefona benziyor.

• Hiçbir albenisi yok benim gözümde.Gsmarena sonuçlarına bakılırsa performansı kötü.Rakipleri Snapdragon 800 platformuna geçiyor sen hala S4 pro koyuyorsun.Snapdragon 600 koyman bile yeterliydi.720p ekranda Snapdragon 600 ile S4'ü rahat geçerdi.Neyse zaten ülkemize gelmeyecek telefon konuşmanın bir anlamı yok.

• olmuş be abi tam anlamıyla olmuş

• çöp

• Renkler, tasarım çok farklı gözüküyor. Umarım Moto istediği çıkışı yakalar.
  • Milletin derdi benchmark testi olmuş ,hangi telefon daha cok işine yarar ,hangi yazılım bize daha yararlı olur düşünen yok.akilli telefon sadece benchmark testinden karar verilmez.

• Hafıza kartı olmayacak sanırım. En fazla da 32lik olacakmış. Onu da getirmezler zaten. Benim için defteri kapatılmış bir model daha.

• 1000 TL civarinda iyi satar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tasarım olarak güzel duruyo ama keşke biraz daha iyi bi donanımla çıkarsaydılar

• Abi 200 dolar diyo harika bi telefon bizim burda 1500 den aşağı satılmaz

• Burdan çıkaracağımız sonuç: Çipetpetin miktarı değil lezzeti önemli

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.