Şimdi Ara

... (10. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
238
Cevap
5
Favori
348.771
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: tweety01

Arkadaşlar bende 95 96 model xe xl 1.3 karbüratörlü düşünüyorum 1.6 ya param yetmeyebilir..
    1.3 karbüratörlü kullanan arkadaşlar!!!!!
    *Bunlara tüp takınca performans ne kadar etkileniyor?
    *Tüplü yaklaşık olarak en fazla kaç km hızla gider?
    *Orta halli rampalarda zor durumda bırakır mı?
    cevaplarınızı bekliyorumm...

tüp takınca performans düsmesi normal yollarda olmuyor aynen benzinli gibi ama toroslar sündiken dagları gibi yerlerde yüklü isen araba zorlanır vites düsürürsün ama benzinliyede alabilirsin hız konusunda denemedim ama en az 160 yapabilirsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mavim12 -- 4 Temmuz 2008; 16:52:54 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: mavim12

quote:

Arkadaşlar bende 95 96 model xe xl 1.3 karbüratörlü düşünüyorum 1.6 ya param yetmeyebilir..

tüp takınca performans düsmesi normal yollarda olmuyor aynen benzinli gibi ama toroslar sündiken dagları gibi yerlerde yüklü isen araba zorlanır vites düsürürsün ama benzinliyede alabilirsin hız konusunda denemedim ama en az 160 yapabilirsin

Evet ben urfada adana da kullanacağım alırsam 1.3 aslında klimalı hidrolik direksiyonlu 1.6 almayı da duşundüm ama 4 milyar fark veremeyebilirim. 1.3 kullananlarda memnunsa sorun yok. ben aşırı hızı sevmiyorum 160 çok iyi bence teşekkürler yorumun için. bide bu yuvarlak farlı yeni kasa 1.3 hakkında bilginiz varsa paylaşırmısınız.

• arkadaşlar bir akrabamda almayı düşündüğüm beyaz renk 1.6 xli klimalı 96 model corolla var, araç orjinal boya ama artık araç boya istiyor belli, uzun süredir lpgli, olumsuz yanı ise km 200bin üzerinde. kafamı karıştıran yanı da bu 230bin km bu corolla için problem midir? fiyat olarak 11500 ytl istiyor, değer mi sizce?
  • 230.000 bu arabalar için birşey değil. Tabi bakımları geciktirilmeden yapıldıysa...
    Fiyat da normal. Klima orijinal mi sonradan mı takılmış acaba?
  • Arkadaşlar merhaba
    VOLKAN ben aranıza yeni katıldım çünkü bende artık bir corolla sahibiyim.
  • hocam bende dıger arkadasın dedıgı gıbı 95-96 1,3 almaktansa 93-94 1,6 almanı tavsıye ederım. hem orj japon montajdır.
    1,3 corollayı elınden cıkarman bıraz zor olacaktır tabııkı bıde buna performansı ekleyebılırsın.
    eger 1.6 kullandıysan bunu cok ıyı farkedersın. bızım bır tanıdıkta 1.3 var satmayı dusunmustu ve verılen fıyatlara gore satmamaya karar verdı.
    yuvarlak farlı yenı kasa corolla hıc kullanmadım ama 96 modelle kafa kafaya takasa gırıldıgını dusunursek tavsıye etmem.
    quote:

quote:

Orjinalden alıntı: mavim12

quote:

Evet ben urfada adana da kullanacağım alırsam 1.3 aslında klimalı hidrolik direksiyonlu 1.6 almayı da duşundüm ama 4 milyar fark veremeyebilirim. 1.3 kullananlarda memnunsa sorun yok. ben aşırı hızı sevmiyorum 160 çok iyi bence teşekkürler yorumun için. bide bu yuvarlak farlı yeni kasa 1.3 hakkında bilginiz varsa paylaşırmısınız.

• hortlamış konu...
  • MERHABA ARKADASLAR BİR KONUDA YARDIM EDERMISINIZ BEN ARABA ALMAYI DÜSÜNÜYORUM AMA İKİ ARABA ARSINDA KALDIM TOYOTA GLI 1.6 1998 MODEL BİDE OPEL VECTRA 1.6 1998VEYA 1999 MODEL BU İKİ ARAÇ ARASINDA KALDIM HANGİSİNİ TAVSİYE EDERSINIZ ARTI VE EKSİLERİ NELERDİR MOTOR DURUMU KONFORLAR SÜRÜCLERİ VE YAKIT DURUMLARI NASILDIR BANA BİLGİ VERMISINIZ ARKADASLAR COK SAGOLUN
  • eger butcene uyarsa 96 1.6 corolla al derım.Mukemmel bır arac bız suanda onu kullanıyoruz 12 yıldır bızde daha hıcbır arıza cıkarmadı ve elden cıkarması cok daha kolay dıgerlerıne gore.Aracımız suan satılık arayan dolu ınsan var ıstedıgım fıyatı verırlerse dırek satıcam.Bu arada Aracın tek sorunu klımanın olmaması oyuzden sıcakta uzun yol çekilmiyor.
  • 2005-2006 model corolla'sı olanlar dikkat etsinler.Geçen hafta 2006 model aracım çalındı.Son 20 günde benim oturduğum bölgede çalınan 7. toyota corolla imiş.
    Sanırım organize bir şekilde bu araçları çalıyorlar.
    Gerçi tam otomatik ve immobilizer sistemli bir araba nasıl çalınabiliyor anlamış değilim.
    (çekici ile çalınmadı,onu söyleyeyim.)
    Deden kalma baston kilit takın veya ağaca,betona falan bağlayın..
  • bulursan 1.6 xei al.ayrıca 96 veya 98 tercihin olsun.bu arada ortalık ne kadarda gli doldu. tank gibi sağlam gibi tanıtıp fiyat kabartıyorlar.
  • slm.. corolla almayı planlıyorum. 1.6 SW XEİ 13.500 TL istiyor. 171000 km de 96 model araç. değermi .piyasası bu mudur bilemedim. yardımcı olursanız sevinirim.
  • SW İÇİN İYİ FİYAT ARAÇ TEMİZSE VERİEBİLİR
  • 1.6 16v lavoto lpg li full orjinal garaj arabası xei modeli aldım 15 gün once. koltuklar doseme ici dısı herseyi orjinal. arac garajda cok iyi korunmus arac aldım 13.800e tek kurus masrefı yok satıcısı titiz olduğu icin üstünde sıfır michlen lastik dahi almıs kıslık bakımlarını yaptırmıs o sekilde aldım. 15000 verdiler aracıma 2 gün sonra. temizse orjinalse alınabilr hic bir zman zarar etmessin

resim ekledim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi arifim -- 30 Aralık 2011; 0:59:24 >
  • merhaba arkadaşlar ben 96 model toyota corolla 1.3 xe var brc tüp takılı yanlız şehir için km de 31 kuruş gaz yakıyor sizce fazla yakmıyormu
  • quote:

Orijinalden alıntı: orhan77734

merhaba arkadaşlar ben 96 model toyota corolla 1.3 xe var brc tüp takılı yanlız şehir için km de 31 kuruş gaz yakıyor sizce fazla yakmıyormu

kıs mevsimi cıkabilir bu değerlere bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: arifim

1.6 16v lavoto lpg li full orjinal garaj arabası xei modeli aldım 15 gün once. koltuklar doseme ici dısı herseyi orjinal. arac garajda cok iyi korunmus arac aldım 13.800e tek kurus masrefı yok satıcısı titiz olduğu icin üstünde sıfır michlen lastik dahi almıs kıslık bakımlarını yaptırmıs o sekilde aldım. 15000 verdiler aracıma 2 gün sonra. temizse orjinalse alınabilr hic bir zman zarar etmessin

resim ekledim

Hayırlı olsun hocam..Çok seviyorum bu rengi çok nadir bulunur laciverti bendede beyaz 96 xei var

• KARDEŞİM BİZDE 1,3 XL VAR 94 MODEL HİÇ KORKMA 1,3 LER KASASINI KALDIRAMAZ DİYE BN TOKATTA YAŞIYORUM KIZILİNİŞ DİYE BİR YOKUŞ VAR AŞŞA YUKARI 30 KM KADAR İNANKİ 5 İNCİ VİTESLE ÇIKIYO 1,3 XL Bİ BAKMIŞIN 100 Ü VURMUŞ HİÇ KORKMADAN AL KLİMALISINI ALMANA GEREK YOK MOTORDA VANASI VAR KAPATTIR ONU SERVİSTE VEYA SANAYİDE KLİMALI GİBİ OLUYOR. TEK DEZ AVANTAJI VAR ALTI YERE YAKAIN KISACASI ASFALTTAN ÇIKMIYCAN BU ARABAYLA UMARIM YARARLI OLABİLMİŞİMDİR.SAYGILAR
  • Beyler 2-3 ay sonra araba alacağzda babam ile corolla 1.6 Gli ve Hyundai accent düşünüyorum. yorumlarınıza ihtiyacım var. arasındaki farklar acantaj ezavantajları nelerdir. yakıt olarak benzin/lpg düşünüyorum.
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.