Şimdi Ara

The Flash (2014 - ) - 7. Sezon Bitti (289. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.199
Cevap
110
Favori
274.161
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 287288289290291
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bir geçiş bölümü için güzeldi izletti kendini

Patty evlenilecek hatunsun valla

Ayrıca bu Hawkgirl için seçtikleri karı ne kadar at ağızlı bişey öyle ya başka hatun mu bulamamışlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hayır, değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Myronides

bir geçiş bölümü için güzeldi izletti kendini

Patty evlenilecek hatunsun valla

Ayrıca bu Hawkgirl için seçtikleri karı ne kadar at ağızlı bişey öyle ya başka hatun mu bulamamışlar.

ciscoyu yutacaktı dudakları ile

• Patty'e aşığım ama ona güvenemiyorum. Sonunda Zoom için felan çalışıyor çıkacak yada bu kız Dünya 2'den gelmiş olabilir. Bi anda çıktı niyeyse. Tabi ki senaryoya yeni dahil oldu ama pek güvenemiyorum.

Ayrıca 1 hafta aradan sonra çok zirveye çıkacağız sanırım. Trailer bunu gösteriyor. Efsaneler bir arada.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KingSezenist -- 18 Kasım 2015; 18:40:35 >

• 02x07

Grodd ile birlikte Caitlin de Earth-2' ye gidecek sandım Killer Frost gelir diye düşündüm ama olmadı. Sonda Grodd kükredi böyle, sevindi mi sinirlendi mi anlayamadım valla. Sinirlendiyse orada kendini geliştirip daha sonra karşımıza çıkar belki de.

Ben 2 bölüm Barry' i koşarken göremeyiz diye düşünüyordum. Ama bu bölüm ayağa kalktı. Babasını görünce bu bölüm bana sanki Zoom Henry Allen çıkacakmış gibi geldi

Hawkgirl' ü oynayan kız hem bi itici hem bi çekici geldi bana Değişik bi kız, gülmesi bi değişik

Yarın Arrow, haftaya ortak bölüm. Hadi bakalım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-1AF6C3E97 -- 18 Kasım 2015; 18:51:47 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• hawk girl geliyore.. şu barryde earth2 ye gitse artık orayı çok merak ettirdier orada kendisiyle karşılaşsa babasıyla hatta annesiyle fln.. bakalım neler olacak gelecek bölüm promosu çok iyi
  • quote:

Orijinalden alıntı: DTFNarratur

Patty'e aşığım ama ona güvenemiyorum. Sonunda Zoom için felan çalışıyor çıkacak yada bu kız Dünya 2'den gelmiş olabilir. Bi anda çıktı niyeyse. Tabi ki senaryoya yeni dahil oldu ama pek güvenemiyorum.

Ayrıca 1 hafta aradan sonra çok zirveye çıkacağız sanırım. Trailer bunu gösteriyor. Efsaneler bir arada.

Fragman süper. 1 hafta ara var tabi, haftaya izleyemeyeceğiz. Iyice meraklandım

The Flash & Arrow 8. bölüm ve Legends of Tomorrow için spoilera girebilir:

The Flash 8. bölüm fragmanını ve LoT fragmanını izleyenler anlamıştır. İkisinde de "Vandal Savage" ismi geçiyor.

Oliver:

"His name is Vandal Savage and he has been alive thousands of years,"

Anlaşılan ortak bölümlerde LoT takımı oluşturulacak ve takım binlerce yıldır yaşayan biriyle savaşacak bu sezon. Ben Hawkgirl' ün oluşumu ve LoT takımının toplanması hemen nasıl olacak onu merak ediyorum. İnşallah oldu bittiye getirip kötü birer bölüm (LoT için kötü bir başlangıç) çıkartmazlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-1AF6C3E97 -- 18 Kasım 2015; 20:42:35 >

• Bölüm iyiydi haftayaki bölümden sonra ara var iyi haber Lot grubunu görücek olmamız. Uzun süre Grood gözükmez gibi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ICromwelleI

Bölüm iyiydi haftayaki bölümden sonra ara var iyi haber Lot grubunu görücek olmamız. Uzun süre Grood gözükmez gibi.

Haftayaki bölümden sonra değil hocam. Tatil bu hafta. Ortak bölüm 2 hafta sonra çıkacak yani.

• 1. sezon 5. ve 6. bölümlerini de izledim bugün, gerçekten gayet iyi gidiyor. 42 dakikanın nasıl geçtiğini anlamıyorsunuz. Bir bakıyorum son dakikalara gelmişiz. İlerde kötü şeyler olacak gibi

• Grood'u görmek güzeldi, ilk sezondan daha iyi yapmışlar sanki. Pek bir olay olmadı Zoom'la alakalı o yüzden sıradan bir bölümdü bence. E-2'de gönderdikleri mekan da iyiymiş.
  • wally de haftaya gözükecek galiba. imdb de gözüküyor.

• Barry nin babası Zoom arkadaşlar bence. Kamptaymış telefonda yokmuş heee bizde yedik.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mickey Goldmill

2x7

Barry Allen'a gaz verme köşemizin bu haftaki konuğu Henry Allen.

Bölümü izlemedim ama "run barry run" mı dedi yine ? Adamın bugu var,kim "run barry run" derse gaza geliyor.

• yakında grodd orduyu toplayıp gelecek siz meraklanmayın o kadar akıllı gorille bakalım ne yapacak barry

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HR Creative -- 19 Kasım 2015; 7:39:38 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Chemistbutnodealer

quote:

Orijinalden alıntı: Mickey Goldmill

2x7

Barry Allen'a gaz verme köşemizin bu haftaki konuğu Henry Allen.

Bölümü izlemedim ama "run barry run" mı dedi yine ? Adamın bugu var,kim "run barry run" derse gaza geliyor.

Kendine guven korkularinla yuzles dedi

• quote:

Orijinalden alıntı: HR Creative

yakında grodd orduyu toplayıp gelecek siz meraklanmayın o kadar akıllı gorille bakalım ne yapacak barry

Barry de boş durur mu toplar ekibi koro halinde gaz verirler Flash'a.

• Earth-2'den gelen Harrison Wells'de kesin bir numara var, adam Grodd'u çok acayip yere gönderdi.

Bir dahaki bölüm de iki hafta sonra, Arrow ile ortak bölüm olacak galiba.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hernan Cortes -- 19 Kasım 2015; 10:46:34 >

• Bolum fena degildi. Grodd'un dahada bir intikam duygusuyla ileride donecegini dusunuyorum. 2.earth den gelen Harrison cok gizemlk bir karakter bakalim neler olucak Grodd'a Bana bak! diye bagirdiginda ekrana kitlendim resmen Som olarak Patty keske ilk sezonda olsaydi diyorum , cok tatli

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2*07

Grodd kesinlikle harikaydı.
    Patty'den bi şeyler çıkacak muhtemelen. Bi yamuk yapacak Barry'ye. O da meta çıkabilir hatta.
    Earth2'nin Wells'inin de başka planları var gibime geliyor. Saf temiz çıkmaz muhtemelen.
  • 
Sayfa: önceki 287288289290291
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.