Şimdi Ara

The Flash (2014 - ) - 7. Sezon Bitti (250. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.199
Cevap
110
Favori
274.164
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 248249250251252
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Gece yayınlandı. Şu an internete düşmüş durumda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Arsenon

yok aga onuda düşündüm fakat insanoğlu malum meraklı oluyor her türlü küfür yerim kendi açımdan sezonun içine ettim galiba

Merak ettim spoiler'ın barry flashmış dersen tabikide bi küfür edilir haliyle
  • quote:

yok aga onuda düşündüm fakat insanoğlu malum meraklı oluyor her türlü küfür yerim kendi açımdan sezonun içine ettim galiba

pm dostum.. söz veriyorum 1 gram küfür etmicem edersem serefsizim.

• Jay sonunda ekibe tam anlamıyla katıldı. Bu arada Jay Garrick'i oynayan aktör geçtiğimiz hafta verdiği bir röportajda hızının Zoom tarafından çalındığını söylemişti. Eğer dediği doğruysa muhtemelen sezon sonuna kadar Jay'i aksiyon içinde göremiyeceğiz. Gerçi Barry'nin başına gelen kazayı taklit ederek kendisine güç vermeye çalışabilirler, ama pek ihtimal vermiyorum. Tahminen sezon sonunda Zoom'u yenerler, Jay gücüne kavuşur ve kendi dünyasına döner.

Bu arada Zoom'un amacı Jay'in bahsettiği gibi tüm speedster'ları yokedip, varolan tek speedster'ın kendisi kalmasını sağlamaksa çok saçma olur. İleriki bölümlerde Zoom'un asıl amacını açıklarlar umarım. Benim tahminim ileride Wally'nin gelişmesine katkı sağlamalarının önüne geçmek için geçmişe gelip Jay ve Barry'i öldürmeye çalışıyor. Zoom hikayesini çizgiromana bağlı kalarak işleyeceklerini düşünüyorum.

Cisco artık gücünün farkına vardı ve kısa sürede kontrol etmeye başladı. Şimdilik kimsenin bilmesini istemiyor ama onu da Vibe olarak sahalarda görmemiz yakındır

Bölüm sonlarına doğru Profesör Stein yere yığıldı. Bunu Firestorm'a yeni bir host gerekiyor diye açıklayacaklardır. Ama anlamadığım, Ronny, Star Labs'deki patlama sırasında Stein'le birleştiği için Firestorm'a host olabiliyordu. Yeni elemanı nasıl açıklayacaklar merak ediyorum.

Bölüm sonunda da Earth 2'daki Harrison Wells'i gördük. Earth 2'deki Star Labs 1991'de kurulmuş ve Harrison Wells Central City'nin kurtarıcısı olarak görülüyor. Umarım ileriki bölümlerde kendisini bolca görürüz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sylargray -- 14 Ekim 2015; 11:35:23 >

• ARKADAŞLAR MUHTEMELEN DİZİNİN SONUNDA DA GÖREBİLCEĞİMİZ BİR SIRRI AÇIKLIYORUM ASLINDA DİKKATLİ OLAN BİR İZLEYİCİ BUNU ANLAYABİLİRDİ. AĞIR SPOİLER YEMEK İSTEMEYEN BAKMASIN ONA GÖRE

Flash'ın gerçek kimliği barry
  • Prince Legolas kullanıcısına yanıt
    - niye yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: GOD_A_MAN

- niye yok

ağlamakta özgürsün
  • Dizi çok güzel gidiyor ama korkuyorum arrow a benzeyecek diye. Arrow 2. sezonda flash çıktıktan sonra kötü bir hal almıştı. tabi bu flashdan kaynaklanmıyor. bu dizi çok güzel gidiyor bana göre ama içimde korkuyla izliyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Prince Legolas

ARKADAŞLAR MUHTEMELEN DİZİNİN SONUNDA DA GÖREBİLCEĞİMİZ BİR SIRRI AÇIKLIYORUM ASLINDA DİKKATLİ OLAN BİR İZLEYİCİ BUNU ANLAYABİLİRDİ. AĞIR SPOİLER YEMEK İSTEMEYEN BAKMASIN ONA GÖRE

Flash'ın gerçek kimliği barry

Yarıldım knk

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2x2 güzel bölümdü.

wally ne zaman görünecek acaba? onu beklemekteyim.

jesse quick de sanırım jay gibi diziye dahil olacak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Zoom bildiğimiz prof zoom değil mi ? Çizgi roman veya Animated'ın dışına çıkmazlarsa zoom bildiğimiz Barry'nin düşmanı adam akli dengesini kaybettiği için ve tek gerçek Flash olmak için Barry'i öldürmek istiyor.
  • Markus Schulz kullanıcısına yanıt
    Zoom ve Professor Zoom farklı karakterler.

Çizgi Romandan spoiler içerir...

Professor Zoom = Eobard Thawne
    Zoom = Hunter Zolomon

Çizgi romanlarda Eobard Thawne, Barry'nin düşmanı, Hunter Zolomon ise Wally West'in düşmanı.

Dizide nasıl bir yol izleyecekler bakalım.
  • quote:

bi pm de ben alabilirmiyim hocam
  • Caitlin bu sezon daha da bir güzelleşmiş gibi
  • quote:

Orijinalden alıntı: SetrekiaN

Caitlin bu sezon daha da bir güzelleşmiş gibi

her türlü yerün
  • Çok güzel bölümdü..

Jay Garrick diziye çok yakıştı.
    Cisco yavaş yavaş güçlerini keşfetmeye başlıyor bakalım ne olacak.
    Harrison Wells reis kendini gösterdi özlemişiz.
    Patty Spivot inanılmaz güzel ya izlemeye doyamadım valla barry ile de çok yakışıyorlar iris kezosundan sonra ilaç gibi geldi.

• Flash diyorda polis ikisi birden geliyorum diyip aynı pozisyonda duruyor ya orada bittim
  • Güzeldi ama ince düşünmüşler

The Flash  (2014 - ) - 7. Sezon Bitti
  • Güzel bölümdü.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2x2

Güzel bir bölümdü. Earth-2'yi umarım daha fazla gösterirler. Ayrıca Harrison Wells'in bu sezon ki hikayede yeri tam olarak nasıl olacak çok merak ediyorum. Jay Garrick, Zoom için "güçlerimi kazanınca ortaya çıktı." diyor. Normalde Eddie çıkacağını düşünüyordum ama bu laftan sonra daha farklı birisi çıkabilir.

Bu arada bu sezon hiç acımadan çatır çatır öldürüyorlar. Çok hoşuma gidiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sokratik Adam -- 14 Ekim 2015; 17:05:35 >
  • 
Sayfa: önceki 248249250251252
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.