Şimdi Ara

The Flash (2014 - ) - 7. Sezon Bitti (232. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.199
Cevap
110
Favori
274.162
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 230231232233234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • her şey yok olduğu için evren siliniyor herhalde yani eddie nin kendini vurması her şeyi başlattı çünkü hiç biri aslında olmamış oldu o yüzden evren silinmeye başladı

• Flash Signal mı var fragmanda ben mi yanlış görüyorum ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sokratik Adam -- 19 Ağustos 2015; 21:31:05 >

• Hocam fizik zamanda ileri geri gitmede cok karmaşık durumları acıklayamicak kadar geride. O anda ne yapsalar bir sorun cıkar. O yüzden böyle bir kurgu yapmak zorunda kalmışlar. Bu olayın diger adı büyükanne paradoksudur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lord of Atlantis

Flash Signal mı var fragmanda ben mi yanlış görüyorum ?

Aynen Flash signal.

BvS'de hiç yoksunuz bi olay varsa pm alabilirim.

• AgZodiac kullanıcısına yanıt
    Haber yok ki BvS ile ilgili. Olsa yazıyoruz zaten.
  • Bir dizi 15.bölümden sonra bu kadar mı güzelleşir kesinlikle fazlasıyla güzel bir dizi ama nedense Arrow'u ben bir tık daha önde görüyorum.
  • Diziyi bitireli oluyor baya şuraya bikac şey yazayım
    öncelikle Arrow ile paslasmalari falan çok hoş ama birini önce izleyince obur dizi hakkında çok fena spoiler yemis oluyorsunuz. Zaman yolculuğu kurgusunda da hafif sıkıntılar var ama onun dışında 10 numara dizi. Bide cogunuza itici gelen Iris bana hiç itici gelmedi. Bide buz silahlı abimizi oynayan adam prison breakten mi ? Tanıdık geldi baya
    Onun dışında Harrison Wells Yılmaz Morgül'e benziyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Requiem for a Dream

Diziyi bitireli oluyor baya şuraya bikac şey yazayım
    öncelikle Arrow ile paslasmalari falan çok hoş ama birini önce izleyince obur dizi hakkında çok fena spoiler yemis oluyorsunuz. Zaman yolculuğu kurgusunda da hafif sıkıntılar var ama onun dışında 10 numara dizi. Bide cogunuza itici gelen Iris bana hiç itici gelmedi. Bide buz silahlı abimizi oynayan adam prison breakten mi ? Tanıdık geldi baya

LoL forumunu trolleyisinizi gördukten sonra size ciddi cevap atarken bi değişik oldum hocam :D

Evet captain cold Prison break başrolü efsane Scofield reyiz

İris bence asırı itici siz herhalde ilksiniz itici bulmayan

• quote:

Orijinalden alıntı: bigbangem

quote:

Orijinalden alıntı: Requiem for a Dream

Diziyi bitireli oluyor baya şuraya bikac şey yazayım

LoL forumunu trolleyisinizi gördukten sonra size ciddi cevap atarken bi değişik oldum hocam :D

Evet captain cold Prison break başrolü efsane Scofield reyiz

İris bence asırı itici siz herhalde ilksiniz itici bulmayan

Sinema kitap dizi bolumunde ciddi takılıyorum hocam :D

Iris Thea'dan iyidir. Arrowdaki

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Dün itibariyle başladığım, şimdiye kadar 3 bölüm izleyebildiğim dizi.İlk 3 bölüm bence keyifliydi, diğer bölümleri de keyifle izleyeceğim.
  • Iris'i ben de itici bulmuyorum. Dizide ufak hatalar ama cok guzel ilerliyor. Yeni sezonu heyecanla bekliyoruz

• Bügünden itibaren 2.Sezonun başlamasina Tam 45 gün kaldi.. Vay be, 1.sezon final yaptiğinda nasil bekleyeceğiz dedik dedik dedik kaldi 45 gün.. Yine fazla ama bekleyeceğiz bakalim..

Bideeeeeeeeeeeeeeeee, İnşAllah geçen sezonda yaptiklari gibi Bİ daha kafalarina göre bölüm aralarina 3 4 hafta ara vermezler.. Salakça gereksiz bişiydi.. Ne bi açiklama yapiliyodu ne de başka bişiy, Gelecek bölüm 3-4 hafta sonra demelerini çok gördük.. İnşAllah 2.sezon haftadan haftaya dizi hep yayinlanir.. 2.Sezon dizi dahada güzel olacak buna şüpem yok..
  • Sedat. kullanıcısına yanıt
    2. sezon yine ara verilmeye devam edilecektir. Bu bu diziye özel bir şey değil. Bir çok dizinin yaptığı bir olay. Sebepsizde yapmıyorlar. Kimi zaman yılbaşı için kimi zaman Superbowl için falan yapıyorlar.
  • Artık başlasın cidden yeter.
  • Jesse Quick diziye katıldı.

• Violett Beane, Jesse Quick olarak kadroya katıldı.
    Jesse Quick'de, Flash gibi bir speedster'dir.

The Flash  (2014 - ) - 7. Sezon Bitti

• bLackMumbLe kullanıcısına yanıt
    Jesse Quick'i ilk kez duyuyorum. Flash, Prof. Zoom ve Superman dışında bir speedster olduğunu bilmiyordum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bLackMumbLe

Violett Beane, Jesse Quick olarak kadroya katıldı.
    Jesse Quick'de, Flash gibi bir speedster'dir.

The Flash  (2014 - ) - 7. Sezon Bitti

Fenaymış

• Bütün speedsterleri 2.sezona koymuşlar heralde

• 
Sayfa: önceki 230231232233234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.