Şimdi Ara

The Flash (2014 - ) - 7. Sezon Bitti (220. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.198
Cevap
110
Favori
274.167
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 218219220221222
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Şimdide Linc çıktı. Yönetmeninden senaristine Allah bin kere razı olsun ya
  • Frank08 kullanıcısına yanıt
    hocam biraz geç oldu fakat farkındaysanız orada E.T gitmem için bir sinyaldi gibisinden bir şey diyordu galiba zamanların birbirine girmesinden olabilir gibime geliyor
  • Bugün tam 10 bölüm izledim

Anne-Oğul sahneleri hep duygulandırır beni.Barry annesiyle konuşurken gözümden yaş geldi itiraf ediyorum.

Eddie'nin karadeliğe öylece sürüklenmesi koydu be.İyi bir karakterdi.

Edit: Diğer spoilerları okudum. Arkadaş dizi izlerken bile paradoks çözmemiz gerekiyor bu nedir kafam karıştı

Edit2: Beyler çizgi romanı okumayan, Flashpoint Paradox'u izlemeyenler bu diziyi tam anlayarak izleyemeyecek mi ? Gelecekteki Barry'nin şimdikine dur demesi vs. iyice kafam karıştı.RF öldüyse Barry'nin annesinin yaşaması gerekiyor.Bu karışıklıklarda cabası.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vrataski -- 25 Mayıs 2015; 2:53:06 >

• Bugün finali izledim de sorularım var yardım edebilecek var mı?

Flash geçmişe döndüğünde gelecekten Flash neden onu uyarıyor? Annesinin öldüğünü bilmemesi lazım küçüklüğünü kurtarıp yine geleceğe gidiyor çünkü.

bu bölümde geçmişten 2 Barry gördük ama tsunami sonrasındaki bölümde 1 Flash vardı?

Birde neden Barry'nin annesinin illaki ölmesi gerekti? Barry kurtarsa bu kara delik filan olmayacaktı.

• Flashpoint paradoxtan
    dizi ile alakali kismi zaten martin hoca acikladi, gecmisi degistirirsen gelecegin icine edebilirsin. Flashpointte de o oluyor, o yuzden kendini durdurmak zorunda kaliyordu barry

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gece'nin ikisinde Cbnc-e'den spoiler yedim.
  • KingStark kullanıcısına yanıt

Justice League: The Flashpoint Paradox'u izle. Neden gelecekteki Barry uyardı ve neden annesini kurtarmadı anlarsınız. Ha zamanın yok dersen de açıklarım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bLackMumbLe -- 25 Mayıs 2015; 10:58:56 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bLackMumbLe

quote:

Orijinalden alıntı: Kırarım Boynuzunu İblis

Kafan mı güzel yoksa benmi Prison Break karakterlerini burada canlandırıyorum. Az önce T-Bag'i gördüm lan
    Kafayı yemedim dimi ? Akşam derbi vardı. İptal oldu. O sezon bitecek

Bir PB karakteri daha göreceksin

Aslında 2 PB karakteri görecek. Sezon sonuna kadar PB'ye doyacaksın

• quote:

Orijinalden alıntı: bLackMumbLe

Justice League: The Flashpoint Paradox'u izle. Neden gelecekteki Barry uyardı ve neden annesini kurtarmadı anlarsınız. Ha zamanın yok dersen de açıklarım

İzleyerek daha iyi anlarım sanırım.Saolun hocam.
  • Supergirl diziye gelecek mi konuk olarak falan?

• PHI kullanıcısına yanıt
    Supergirl, Flash ve Arrow gibi dizi evrenine dahil değil. En azından şimdilik.
  • Sezon filnali çok iyiydi kim ne derse desin.
    Şimdiki Barry'nin ergen hareketi gelecekteki hali onu uyarmasaydı felaketle sonuçlanacaktı. Aslında en güzel kurgular Flash'tan çıkıyor. Şu zaman ve boyut olayları cidden kurguyu çok güzel hale getiriyor.
  • bLackMumbLe kullanıcısına yanıt
    Ben Supergirl'ün pek tutacağını sanmıyorum.
  • Mr. Jingles kullanıcısına yanıt
    Tutmasında zaten leş gibi olmuş, umarım iptal olur
  • Bugün itibariyle diziyi bitirdim. Çok güzel dizi zamansal kavramlar diziye olan ilgimi daha da arttırdı. Benim favori sahnem şudur.

• Barry annesini kurtarmayarak zaman çizelgesinin içine etmedi ama Eddie kendini öldürerek içine etti zaten ortalığın. Değişen pek bir şey yok.

• Aynen arkadaş kahramanlık yaptığını sandı ancak bildiğin geleceğin içine etti.

The Flash  (2014 - ) - 7. Sezon Bitti
    Buradaki gönderme güzel olmuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi simos35 -- 25 Mayıs 2015; 16:10:03 >

• quote:

Orijinalden alıntı: simos35

Aynen arkadaş kahramanlık yaptığını sandı ancak bildiğin geleceğin içine etti.

The Flash  (2014 - ) - 7. Sezon Bitti
    Buradaki gönderme güzel olmuş.

Resimdeki çeviri yanlış.O sahnede ünlü birlik demiyor "founder member of" diyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yani Justice League ile hiç alakası olmayan bir durum ha?
  • simos35 kullanıcısına yanıt
    Yine onunla alakalı ama birlik kelimesi geçmiyor.

Sadece kurucu üyesi derken Barry lafını kesiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 218219220221222
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.