Şimdi Ara

The Flash (2014 - ) - 7. Sezon Bitti (217. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
10.199
Cevap
110
Favori
274.162
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 215216217218219
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Jimmy McGill

Bu nasıl bir sezon finalidir bee! Dehşetti, bir de Barry
    ne diye annesini kurtarmadı ya? Geçmişteki hali dur falan işareti yaptı

Gecmisteki hali degil gelecekten gelen hali o.flas point paradox izle anlarsin hocam
    .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Trapped Under Ice

quote:

Orijinalden alıntı: Jimmy McGill

Bu nasıl bir sezon finalidir bee! Dehşetti, bir de Barry
    ne diye annesini kurtarmadı ya? Geçmişteki hali dur falan işareti yaptı

Gecmisteki hali degil gelecekten gelen hali o.flas point paradox izle anlarsin hocam
    .

Aynen izleyeyim çizgi filmini, pek anlayamadım neden öyle yaptıgını. En azından annesini hastaneye de yetiştirebilirdi ama isleri karıstırdı.

• Sezon finaliyle ilgili
    Az önce bir yorum okudum: Eddie niye kalbine sıktı başka bir yere sıksa da çocuğu olmazdı
  • Sıkacağı yer belliydi. Mantık hatası var bariz

• Bug buldum arkadaşlar

Eddie kendini testislerinden vursaydı hem ölmeyecekti hemde Çocukları olmayacağı için Reverse Flash hiç olmayacaktı ödülümü nereden alabilirim

YA SİZ ŞAKAMI YAPIYORSUNUZ BEN BÜTÜN GÜN BUNU DÜŞÜNDÜM KİMSENİN AKLINA GELMEMİŞTİR DEDİM
    vahocan vefat vahocan iptal

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vahocan -- 21 Mayıs 2015; 22:06:43 >

• Adam öyle bir anda onu mu düşüncek ya muhabbete bak

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • adam cuksuz yasayacagima yasamam daha iyi demiste olabilir

• quote:

Orijinalden alıntı: -b0Ni

Adam öyle bir anda onu mu düşüncek ya muhabbete bak

Aynen dönen muhabbete bak en ilginç yerden mantık hatası buldu
    Adamlar haklı aslında testislerine sıkması daha mantıklıydıda aslında fakat sıksaydı o anki acıyı yaşamak yerine ölmek daha mantıklı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FreezeTimes -- 21 Mayıs 2015; 22:57:44 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: forsaken54

güzel bölümdü eddie ve flashın annesi ilgili

eddie thawne zoom olarak geri dönecek buraya yazıyorum ^^ nora alleni neden kurtarmadı barry gelecekti barry durmasını istedi ama neden ?

çünkü gelecekteki barry annesini bi keresinde kurtardı zaten ve flashpoint paradox oldu tüm evren değişti 3. dünya savaşı çıktı bruce wayne öldü falan. daha sonra düzeltti tabi zamanı. justice league flashpoint serisini oku.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kvothe6 -- 21 Mayıs 2015; 22:57:51 >

• 0.25x hızda Speedforce

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• olmadan yaşamaktansa ölürüm daha iyi demiş. Hangi erkek sizin dediğiniz şeyi yapar ki?
  • Ragnar kullanıcısına yanıt
    Fikir benim değil komik geldiği için paylaştım. Zaten dediğim gibi olsa aynı etkiyi yaratmazdı.

• quote:

Orijinalden alıntı: bozokluht

0.25x hızda Speedforce

Cidden iyi bir video olmuş. Görünen herşeyi açıklamışlar.

• Bu arada orda kask gelmesi olayı Jay Garricki RF'nin öldürdüğünümü simgeledilerki.? Birde Rf'nin paralel evrenden gelme olasılığı varmı acaba? Aslında orda sıkışma ihtimalide olabilir.

The Flash  (2014 - ) - 7. Sezon Bitti

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ICromwelleI -- 21 Mayıs 2015; 23:29:56 >

• Güzel bölümdü

RF gitme laa çizgi roman bilmiyorum birisi spoiler versin
  • FreezeTimes kullanıcısına yanıt

Fakat Jay garrick Speedforce kullanmadı diye biliyorum ben yoksa yaşlanma imkanı olmazdı diye düşündüm. Speedforce barry tarafından oldu diye biliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ICromwelleI -- 21 Mayıs 2015; 23:56:03 >
  • Son bölümü şimdi izledim beynim durdu bu saatte hiç teori kasamayacağım.
  • Finali dün gece izleyebildim. Teori yorum morum yapmadan direk yazacağım.

O neydi be.
  • quote:

Orijinalden alıntı: FreezeTimes

quote:

Orijinalden alıntı: AgZodiac

Jay Garrick speedforce kullanamıyo.Speedforce Barry tarafından yaratılıyo.

http://dc.wikia.com/wiki/Jason_Garrick_%28New_Earth%29?useskin=oasis
    "Jay had his first true brush with the Speed Force. He used his super-speed to trap Johnny Sorrow inside the Speed Force, but the battle propelled Jay 3,000 years into Earth's past."
    Türkçesi
    Jay ilk gerçek fırçası speed force ile vardı(bu true brush doğru yada gerçek fırça anlamına geliyor ama çr ile ne alaka anlamadım ingilizcemi zorladım ama anlama buna çıkıyor)
    O super hızını Johnny Sorrow'u speed force'un içine sıkıştırmak için kullandı ama jay savaşı 3000 yıl öncesine kadar sürdürdü" diyor.
    Hatta wikide sonradan jay Garrick'e pure speed force yani saf hız gücü verilmiş. Ben DC wikinim Yalancısıyım valla. Wikide yanlış ise yapabileceğim birşey yok.
    Neyse burdaki şey benim teorimi destekliyor.

İlk flash Jay Garrick nerde şimdi hocam pekİ?

• http://dizimag.co/the-flash/1-sezon-4-bolum-izle-dizi.html

Yeni başladım burdan izliyorum.Bölümün başında önceki bölümde neler olduğunu gösteriyor.Felicity ile tanışmışlar ancak o sitede 3.bölümde Felicity falan yok.Atlamışlar mı o bölümü ?
  • 
Sayfa: önceki 215216217218219
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.