Şimdi Ara

The Flash (2014 - ) - 7. Sezon Bitti (127. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
10.199
Cevap
110
Favori
274.160
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 125126127128129
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dizi çok iyi gidiyor. Grodd'ı bi düzgün göremedik

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sonunda güncele geldim.Dizi çok güzel ilerliyor.
  • dizi ara mı verdi ? benim takvime göre martın 18'inde yeni bölüm yoksa yanlışlık mı var ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kaçak Mazot

dizi ara mı verdi ? benim takvime göre martın 18'inde yeni bölüm yoksa yanlışlık mı var ?

dogru ara verdi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yahuuu arkadaş aklima geldikçe sinir olup küfür ediyorum.. Bu diziye 1 AY ara verecek ne oldu da ara verdiniz ne oldu ?????? Niye insanlarin Misler gibi izlemeye başladiği bi diziyi 2'dir ara veriyosunuz ? Ara verildiğini unutup durup durup Altyazi sitelerine, torrent sitelerine The Flash aratiyorum sonra aklima geliyo 1 Ay ara verildiği bi daha sövüyorum.. Sirf o gün sinirimden Justice League'in bulabildiğim ve indirebildiğim tüm filmlerini indirip izledim hala dinmedim..
  • Diziden değil.CW tüm dizileri ara verdirdiler.Yoksa adamlar eşek gibi bölüm çekiyolar şuan.CW genellikle her yıl bu aralar ara verdirir dizileri. ;)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zad Prime -- 25 Şubat 2015; 11:54:22 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sedat.

Yahuuu arkadaş aklima geldikçe sinir olup küfür ediyorum.. Bu diziye 1 AY ara verecek ne oldu da ara verdiniz ne oldu ?????? Niye insanlarin Misler gibi izlemeye başladiği bi diziyi 2'dir ara veriyosunuz ? Ara verildiğini unutup durup durup Altyazi sitelerine, torrent sitelerine The Flash aratiyorum sonra aklima geliyo 1 Ay ara verildiği bi daha sövüyorum.. Sirf o gün sinirimden Justice League'in bulabildiğim ve indirebildiğim tüm filmlerini indirip izledim hala dinmedim..

5 sezonluk Justice League animasyon dizisini izle

• quote:

Orijinalden alıntı: bLackMumbLe

quote:

Yahuuu arkadaş aklima geldikçe sinir olup küfür ediyorum.. Bu diziye 1 AY ara verecek ne oldu da ara verdiniz ne oldu ?????? Niye insanlarin Misler gibi izlemeye başladiği bi diziyi 2'dir ara veriyosunuz ? Ara verildiğini unutup durup durup Altyazi sitelerine, torrent sitelerine The Flash aratiyorum sonra aklima geliyo 1 Ay ara verildiği bi daha sövüyorum.. Sirf o gün sinirimden Justice League'in bulabildiğim ve indirebildiğim tüm filmlerini indirip izledim hala dinmedim..

Ben tüm DC film,dizi ve animasyonlarını izledim ben ne yapayim
    Barti Earth-2 Romanını okuyayim

• quote:

quote:

valla şimdilik bunlari buldum izlicem.. Ben yazana kadarda inmeleri bitti zaten.. İlk hangisini izlim..

The Flash  (2014 - ) - 7. Sezon Bitti

Dediğin gibi Bi ara Justice League sezonunu indirip izlerim The Flash gelene kadar..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sedat. -- 25 Şubat 2015; 0:49:03 >

• Sedat. kullanıcısına yanıt
    Verdiğim linkte biraz aşağı inersen Animated Films kısmı var oradaki sıraya göre izle

http://en.m.wikipedia.org/wiki/List_of_films_based_on_DC_Comics

• 15. böl-üm çıkmadı mı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bosunaokuma21karakter -- 25 Şubat 2015; 17:06:56 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dr.Aiginas

15. böl-üm çıkmadı mı

ara var galiba.
  • quote:

15. böl-üm çıkmadı mı

17 Mart'ta çıkacak.
  • bu aradan arrow etkilenir mi acaba
  • quote:

bu aradan arrow etkilenir mi acaba

Yarın ki bölümden sonra o da araya giriyor.
  • quote:

+1
    ya bu hafta flash yok shameless yok the originals yok zaten constantine bitti herhalde geriye iki uc dizi kaldı bu hafta izlenecek garip hissettim kendimi

• quote:

arrow bu hafta var sonra o da araya giriyor, 18 mart diğer bölüm
  • 14. bölümü dün izleyebildim. Dizi iyiden iyiye flashpoint paradox'a gidiyor. Animasyonunu izlemiştim bir süre önce bi kere daha göz atmak gerek sanırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: PHI

14. bölümü dün izleyebildim. Dizi iyiden iyiye flashpoint paradox'a gidiyor. Animasyonunu izlemiştim bir süre önce bi kere daha göz atmak gerek sanırım.

Pek sanmıyorum batman olmadan olmaz gibime geliyor.

• quote:

quote:

quote:

valla şimdilik bunlari buldum izlicem.. Ben yazana kadarda inmeleri bitti zaten.. İlk hangisini izlim..

The Flash  (2014 - ) - 7. Sezon Bitti

Dediğin gibi Bi ara Justice League sezonunu indirip izlerim The Flash gelene kadar..

Hocam justice league animasyonunu indirmiştim ama altyazi geriden geliyodu, eğer siz de öyle bir sorun yoksa bakayım ben de.

• 
Sayfa: önceki 125126127128129
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.