Şimdi Ara

The Flash (2014 - ) - 7. Sezon Bitti (124. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.198
Cevap
110
Favori
274.167
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 122123124125126
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Houston Rockets

quote:

Orijinalden alıntı: Sedat.

@bLackMumbLe Teşekkürler.. Bakalim bulabildiğimi izlemeye başlicam..

@pelerinli Evet hocam bana bu lazimdi.. Teşekkürler..

Az önce War ve Throne of atlantis'i indirdim.. Flash paradox güzeldi bunlarda güzeldir herhalde ilgimi çekti çünkü, Umarim beğenirim.. Boş zamanda Verdiğiniz Linklerden bulabildiğim hepsini indirip izlemeye çalişicam..

Bu arada İlk War olani izlemeye başlicam sonra Throne of Atlantis..

Animasyonlar güzel mi

Valla eskiden bunlardan asla izlemem asla çizgi roman okumam diyordum o kadar da düşmedim bunlar çocuklar için falan diyordum,the dark knight serisiyle batmani sevdim ve animasyonlardan bitanesini izleyim dedim.

birkaç hafta sonra izlemediğim dc filmi kalmamış,çizgi romanlar için ingilizceyi daha da geliştirmeyi düşünür olmuştum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wade T. Wilson -- 19 Şubat 2015; 22:17:34 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: TheBatman

quote:

Orijinalden alıntı: Houston Rockets

quote:

@bLackMumbLe Teşekkürler.. Bakalim bulabildiğimi izlemeye başlicam..

@pelerinli Evet hocam bana bu lazimdi.. Teşekkürler..

Az önce War ve Throne of atlantis'i indirdim.. Flash paradox güzeldi bunlarda güzeldir herhalde ilgimi çekti çünkü, Umarim beğenirim.. Boş zamanda Verdiğiniz Linklerden bulabildiğim hepsini indirip izlemeye çalişicam..

Bu arada İlk War olani izlemeye başlicam sonra Throne of Atlantis..

Animasyonlar güzel mi

Valla eskiden bunlardan asla izlemem asla çizgi roman okumam diyordum o kadar da düşmedim bunlar çocuklar için falan diyordum,the dark knight serisiyle batmani sevdim ve animasyonlardan bitanesini izleyim dedim.

birkaç hafta sonra izlemediğim dc filmi kalmamış,çizgi romanlar için ingilizceyi daha da geliştirmeyi düşünür olmuştum

Hocam valla cizgi romanlari alacam bende okumaya baslicam animasyonlarida indiriyorum

• 90 lardaki Flash ı izleyen varmı?
    Sokakta hızlı koşup flash taklidi yapmıştır kesin. Ben yapmıştımda
    İzleyen varsa, alıntı yapsın sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-38C7E608-754C-4B4B-A9C2-5E5418594086 -- 19 Şubat 2015; 22:31:53 >

• Birleşin ayrılın. Tekrar birleşin. Tekrar ayrılın. Elbiselerinizi unutmayın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tgezer -- 19 Şubat 2015; 22:39:15 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dawinter

90 lardaki Flash ı izleyen varmı?
    Sokakta hızlı koşup flash taklidi yapmıştır kesin. Ben yapmıştımda
    İzleyen varsa, alıntı yapsın sevinirim.

Gençliğimi Bu yıllarda (2000'ler) yaşadığım için şükürler olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wade T. Wilson -- 19 Şubat 2015; 22:42:23 >

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-38C7E608-754C-4B4B-A9C2-5E5418594086 -- 19 Şubat 2015; 22:52:19 >
  • Sedat. kullanıcısına yanıt

DC, New 52 ile neredeyse bütün serilerini sıfırladı. Bu Justice League War animasyonuda New 52 Justice League serisinin ilk hikayesinden uyarlama. O yüzden birbirlerini tanımıyorlar yani her şey baştan başladı.

• İki ihtimal var.

Ya Hunter Zolomon ya da Barry'nin geçmişe gidip annesini kurtardıktan sonra değişen gelecekten gelen Barry.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bLackMumbLe

DC, New 52 ile neredeyse bütün serilerini sıfırladı. Bu Justice League War animasyonuda New 52 Justice League serisinin ilk hikayesinden uyarlama. O yüzden birbirlerini tanımıyorlar yani her şey baştan başladı.

Yalniz arkadaş az önce Justice League : Doom'u izledim de Finalde
    Batmani Adalet birliğinin dışına atmak nedir ya ? İyi ki sifir baştan başladilar yoksa burada bitirirdim bi dahada izlemezdim JL..

Şimdide Justice League Throne of Atlantisi izlicem

• Meraj ettim de 1990 daki flashı yayınladığı zamanlarda mı izledin?

• Sedat. kullanıcısına yanıt
    Uyarı : Throne of atlantiste ağır mantık hataları var bundan sonrakini izlemek istemeyebilirsin

• son 2 bölüm çok güzeldi. Ciddi ciddi her bakımdan mükemmeldi...

bir de eski flash'ı ben izlediğimi hatırlıyorum, onda da laboratuar'da bir patlama olmuş, flash doğmuştu. Yalnız ordaki flash kaslı bir kostüm giyiyordu..
  • quote:

Uyarı : Throne of atlantiste ağır mantık hataları var bundan sonrakini izlemek istemeyebilirsin

Valla 5 dk önce başladim, Bittiğinde bi daha yorum yaparim.. Bakalim yinede bulabildiğim tüm JL Animasyonlarini izlicem..

Bu arada JL veya JL karakterlerini içeren hikaye en son hangi bölümden sonra KOMPLE sifirlandi..

Yaaa aslinda ben şöyle yazayim En iyisi olsun.. Hikayenin sifirlandiktan sonra ki İlk bölüm hangisinden başliyor ordan adam akilli başlayip izleyeyim bi eski bi yeni kafam karişmasin.. Şuan belli bi siralama ile izliyorum zaten ama yinede bi sorayim..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sedat. -- 20 Şubat 2015; 0:38:11 >

• quote:

Meraj ettim de 1990 daki flashı yayınladığı zamanlarda mı izledin?

Yanlış hatırlamıyorsam 2000 yada 2001 de show tv de oynamıştı power ranger başlamıştı o bitince aklımda böyle kalmış.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Valla 5 dk önce başladim, Bittiğinde bi daha yorum yaparim.. Bakalim yinede bulabildiğim tüm JL Animasyonlarini izlicem..

Bu arada JL veya JL karakterlerini içeren hikaye en son hangi bölümden sonra KOMPLE sifirlandi..

Yaaa aslinda ben şöyle yazayim En iyisi olsun.. Hikayenin sifirlandiktan sonra ki İlk bölüm hangisinden başliyor ordan adam akilli başlayip izleyeyim bi eski bi yeni kafam karişmasin.. Şuan belli bi siralama ile izliyorum zaten ama yinede bi sorayim..

hocam, animasyon serilerinin o cizgi romanlar serileriyle oyle senin anladigin anlamda bir alakasi yok. Ve attigim viki sayfasinda hangi siraylar izlenmesi gerektigi yaziyor (zaten neredeyse hepsi kronolojik)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• yep
  • Ne 2000 leri?
    90 larda yayınlandı..
    Tam olarak yıl, hangi kanal vs aklıma gelmiyor ama kesinlikle 1996 dan önce. %80 TRT kanalları - %15 Star (İnter Star da olabilir. O zamanlar adı öyleydi.) %5 Teleon

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-38C7E608-754C-4B4B-A9C2-5E5418594086 -- 20 Şubat 2015; 14:37:41 >
  • Dizi 1 ay ara verdi bir sonraki bölüm 17 Mart'ta.
  • Erwin kullanıcısına yanıt
    Flash hızlı ama dizi o kadar da hızlı değil.
    Zaten kısa bir süre öncede yılbaşı arası felan vermişlerdi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dawinter

Ne 2000 leri?
    90 larda yayınlandı..
    Tam olarak yıl, hangi kanal vs aklıma gelmiyor ama kesinlikle 1996 dan önce. %80 TRT kanalları - %15 Star (İnter Star da olabilir. O zamanlar adı öyleydi.) %5 Teleon

Bu dizinin bir ilk iki bolum kaydı elimde vardı VHS kasette show TV de yayınlanmıştı . ilk iki bolumu hatta daha sonra film diye CD ciler satıyordu tabii korsan cdci.

• 
Sayfa: önceki 122123124125126
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.