Şimdi Ara

The Flash (2014 - ) - 7. Sezon Bitti (103. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
10.198
Cevap
110
Favori
274.167
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 101102103104105
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Bende ona takıldım barry ile savaşırken sarı ışıktı evinde kırmızı ışıktı bir de ben bu kadar göstere göstere Reverse Flashı Dr.Wells yapacaklarını düşünmüyorum başka birşey var bu işte.
  • 1x11

Harrison Wells, YOU HAVE FAILED THIS CITY!

1x12

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: emre845

quote:

Orijinalden alıntı: TheYips

quote:

güzel bölümdü ama hala wells'in kim olduğunu anlamadım..

Cidden anlamadın mı hala

reserve flash olmadığını düşünüyorum başka bi iş var gibi geliyo ... bi de kırmızı ışık çıkarıyo wells reserve flash sarı orada kafam karıştı.. sen anladın mı kim olduğunu?

Bana kalırsa reverse flash dr.wells.Ona bakarsan reverse flashin kostümünün amblem kısmında kırmızı renkler var. Bana kalırsa durum şu flash olmazsa reverse flash olmaz. Dr.wells barry alleni o sebeple yarattı

..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheYips -- 28 Ocak 2015; 15:20:28 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Witsel

Bende ona takıldım barry ile savaşırken sarı ışıktı evinde kırmızı ışıktı bir de ben bu kadar göstere göstere Reverse Flashı Dr.Wells yapacaklarını düşünmüyorum başka birşey var bu işte.

Dostum ona bakarsan reverse flash kostümüne dikkatli bakarsan kırmızı renkler de var. Bana kalırsa flash olmazsa reverse flash olmaz. Reverse barryden gücünü alıyor.Ama tabii annesinin öldüğü günü açıklayamıyorum. Onu ilerleyen zamanlarda açıklayacaklar. Ama bence dediğim gibi reverse flash dr wells flash'i yarattı çünkü gücünü ondan alıyo o olmazsa o da olmaz

• Ya bişi dicem bu Harrison Flash'ın gelecekten gelen hali falan olmasın
    Çok mu uçtum ben

• Dr.Wells, Reverse Flash falan değil ya (En azından Eobard Thawne). Göstere göstere Reverse Flash çıkartmazlar onu. Ayrıca diziyi Geoff reyiz yazıyor böyle basit bir şekilde Wells'i, Reverse Flash çıkartmaz bi ters köşe atar.
  • quote:

quote:

Dostum ona bakarsan reverse flash kostümüne dikkatli bakarsan kırmızı renkler de var. Bana kalırsa flash olmazsa reverse flash olmaz. Reverse barryden gücünü alıyor.Ama tabii annesinin öldüğü günü açıklayamıyorum. Onu ilerleyen zamanlarda açıklayacaklar. Ama bence dediğim gibi reverse flash dr wells flash'i yarattı çünkü gücünü ondan alıyo o olmazsa o da olmaz

reserve flash wells olamaz göstere göstere yapmazlar bunu wells barry'nin geleceten gelen hali olabilir bence

• quote:

quote:

quote:

reserve flash wells olamaz göstere göstere yapmazlar bunu wells barry'nin geleceten gelen hali olabilir bence

Normalde böyle şeylere takılmam ama reserve flash'a iyi güldüm

• quote:

Orijinalden alıntı: bLackMumbLe

Dr.Wells, Reverse Flash falan değil ya (En azından Eobard Thawne). Göstere göstere Reverse Flash çıkartmazlar onu. Ayrıca diziyi Geoff reyiz yazıyor böyle basit bir şekilde Wells'i, Reverse Flash çıkartmaz bi ters köşe atar.

İyi de daha nasıl açıklanabilir ki?

Resmen hem hızlı gittiğini hem de sarı elbise ile birlikte gördük Wells'i. Daha nasıl açıklayabilirler bunu? Sarı giysili adam baya bildiğin "bana reverse de derler" diyen adam, yani Wells işte.
    Sarı giysili iken kendini nasıl dövdü o da ayrı bi tartışma konusu tabi. Ama bu takiyon cihazının başka bi olayı daha var muhtemelen henüz söylenmeyen...

Bölümü yeni izleyebildim.

Reverse Wells olamaz dedikçe gözümüzün içine sokuyorlar işte bu diye. Gelecekten geldiği aşikar bu Wells'in ama kim? Büyük sorun hala çözülemedi.

• quote:

Orijinalden alıntı: PHI

quote:

Dr.Wells, Reverse Flash falan değil ya (En azından Eobard Thawne). Göstere göstere Reverse Flash çıkartmazlar onu. Ayrıca diziyi Geoff reyiz yazıyor böyle basit bir şekilde Wells'i, Reverse Flash çıkartmaz bi ters köşe atar.

Resmen hem hızlı gittiğini hem de sarı elbise ile birlikte gördük Wells'i. Daha nasıl açıklayabilirler bunu? Sarı giysili adam baya bildiğin "bana reverse de derler" diyen adam, yani Wells işte.
    Sarı giysili iken kendini nasıl dövdü o da ayrı bi tartışma konusu tabi. Ama bu takiyon cihazının başka bi olayı daha var muhtemelen henüz söylenmeyen...

Reverse Wells olamaz dedikçe gözümüzün içine sokuyorlar işte bu diye. Gelecekten geldiği aşikar bu Wells'in ama kim? Büyük sorun hala çözülemedi.

Eğer Reverse Flash, Wells çıkarsa aşırı basit olur. Geoff reyiz de böyle basit bir iş yapmaz. Hızını belli ki o alet sayesinde kazanıyor. Ancak Reverse Flash'ın öyle bir alete ihtiyacı yok. Hem daha 11. Bölüm de, Flash'ın en büyük düşmanını ifşa etmezler. Ana konu Barry'nin annesinin ölümü ve katili bulma üzerinden ilerliyor. Wells başka bir şey çıkacak. Belki sezon finalinde Wells'in gerçek kimliğini ve amacını öğrenebiliriz.

• beyler kayınçomun bacanağı flash setinde çaycı wells reverse flashmış kesin bilgi yayalım
  • Gelecekten wally nin gelmesini bekliyorum ben. Şu döngüde görmemizin mümkün olmadığını biliyorum ama bir umut işte.

• RF sarı ışık çıkarmıyordu. RF kırmızı ışık çıkarıyor, kostümü sarı. Flash sarı ışık çıkarıyor, kostümü kırmızı. Yani RF ve Wells'in çıkardığı renkler aynı.
  • arkadaşlar ben bir tek şeyi anlamadım bir önceki sezondaydı sanırım veya bu sezondaydı
    dr. wells eğer rf ise kendi kendini nasıl pataklamıştı önceki bölümlerde
  • quote:

Orijinalden alıntı: WystRoupzt

arkadaşlar ben bir tek şeyi anlamadım bir önceki sezondaydı sanırım veya bu sezondaydı
    dr. wells eğer rf ise kendi kendini nasıl pataklamıştı önceki bölümlerde

Bi önceki sezon ?
    Gelecekten geldiği için olabilir.
  • Pied Piper:
    Pied piper bildiğimiz fareli köyün kavalcısı değil mi, ne alakası vardı bu adamla

Dr Wells:
    Bir de herkes kendi kendini nasıl dövdü diyor da, şöyle düşünün, Flash bu bölümde kendi fotoğrafını çekecek kadar hızlı olduğunu gösterdi ki Reverse Flash da gelecekteki Flash kadar hızlı, yani şimdiki Flash'ımızdan bile daha hızlı. Bu yüzden aslında birinin olup ötekini olmadığı sahnelerde aslında biz o hızdan dolayı birmiş gibi görebiliriz. Yani o dövüş oyunlarının bizim gözümüzün algılaması olduğunu sunabilir senaristler. Bu da bana kalırsa Wells'in Reverse Flash olması düşüncemi bir tık daha doğruluğa taşır.
    Takyon cihazı da belli ki kendisine hız boyutunu kaybettiren bir şey yüzünden gerekli. Çünkü farkındaysanız yine olmasın tarzı söyleniyor ve kendini bir sahnede kontrol edemedi. Hem bu gelecekten gelmesini de Reverse Flash olmasıyla ilgili açıklar, çünkü kendisinin hız boyutu açısından güçlenmesi için Flash'ın güçlenmesi lazım, hem de takyon cihazı kullanmasındaki gereksinimi açıklar, çünkü hız boyutunu da kontrol edemiyor (kendinde)

• Çok karışık işler dizinin sezon finali fena olacak ki diğer sezonu herkes heyecanla bekliyecek görürsünüz. :)
  • 1x11

Bölüme konuk olan karakterleri çok hızlı harcamaya başladılar. Sürekli saçma sapan şekillerle yeniyorlar gelen karakterleri. Gelen karakterler bakınca kolay kolay alt edilecek gibi durmasada, hemen alt ediliyor.

Birde Barry nin sürekli aynı salaklığı yapması. Rakibinin yanına gelip it's over! diyip dayak yemesi veya çok kolay bir şekilde alt etmesi iyice kabak tadı vermeye başladı.
  • Geçen haftaki bölüme göre bu bölüm güzeldi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: PHI

quote:

Eğer Reverse Flash, Wells çıkarsa aşırı basit olur. Geoff reyiz de böyle basit bir iş yapmaz. Hızını belli ki o alet sayesinde kazanıyor. Ancak Reverse Flash'ın öyle bir alete ihtiyacı yok. Hem daha 11. Bölüm de, Flash'ın en büyük düşmanını ifşa etmezler. Ana konu Barry'nin annesinin ölümü ve katili bulma üzerinden ilerliyor. Wells başka bir şey çıkacak. Belki sezon finalinde Wells'in gerçek kimliğini ve amacını öğrenebiliriz.

Ben Geoff'u tanımam etmem ama bugüne kadar gösterdikleri ile dediğin gibi olursa sağlam ters köşe yeriz.

• 
Sayfa: önceki 101102103104105
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.