Şimdi Ara

The Flash (2014 - ) - 7. Sezon Bitti (46. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
10.198
Cevap
110
Favori
274.167
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: bLackMumbLe

quote:

Orijinalden alıntı: SilentGuardianTr

quote:

Harrison Wells, Zoom olabilir ama bildiğimiz Eobard Thawne olan Professor Zoom olmayacak. Daha farklı bir şey çıkacak altından.

başından beri diyorum o adam zoom olacak gerçi eddie nin sesi tam zoom a benziyor tipi de öyle.

Zoom ve Professor Zoom farklı

Hangisi dortmundlu flash ve diğeri kim? O kadar bilmiyorum bi açıklasan?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Batman

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: farti

Bu kız ileride belkide yakın bir zamanda Barye aşık olucak.

İleriki bölümlerle ilgili spoiler

Öldüğü sandığı kocası geri dönüyor

Daha daha ileriki bölümlerle ilgili spoiler (ağır kaçabilir)

DİZİYİ TAKİP EDENLER AÇMASIN

Caitlin Snow Killer Frost olacak.

Yalnız cizgi romanı bilmeyenler iyi üzülmüştür
    Dikkat ettiysen son bolumde biz ateş ve buz gibiyiz diyodu orda da gönderme var

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaşlar bu reverse flash olayı nedir çizgi romanı takip etmediğim için bilmiyorum.Birde 3.bölümün sonunda profesör mü barryi seçmiş
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Harrison Wells, Zoom olabilir ama bildiğimiz Eobard Thawne olan Professor Zoom olmayacak. Daha farklı bir şey çıkacak altından.

başından beri diyorum o adam zoom olacak gerçi eddie nin sesi tam zoom a benziyor tipi de öyle.

Ben çıkıyorum Heisinberg açıklar sanırım o biliyor

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Ben çıkıyorum Heisinberg açıklar sanırım o biliyor

Reverse Flash dedigimiz Prof. Zoom, Zoom'sa farklı. Benim tek bildiğim şey onun created by Geoff Johns kısmından olduğu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: ultralisan

Benim canımı sıkan olay var son bir kaç aydır 720p sürümlerin kalitesi düştü sanırım?

eskiden 1.40 1.70 gb aralığında olurdu 720p diziler, görüntü kaliteside gayet iyi oluyordu şimdi her dizinin 720psi 800mb 900mb arası geliyor ve görüntü bence cidden bozdu artık kalite olarak.

Şu dizileri ripleyenlere öyle bir söviyorumki. Sen daha twd i izlemişsin. 720p sunumu 2gb kalitesi bununkindende kötü. Artık gözümüz alıştı diye mi böyle yoksa cidden mi kötüleşiyor bilemiycem. Eskiden 3-4 gb arası 720p film indirir hayranlıkla izlerdim. Şimdiyse çamur izliyorum sanki.

• Anlaşılan o ki bu dizide süper kahramanlar fazlasıyla olcak gibi. O değilde Barryi bu Harrisonmı dönüştürdü anlamadım o olayı çizgi romanındada görmedim. Bu harrison herhalde zoom olcak. Caitlin Snow Killer frost olcak zaten gönderme var ordan anladım. Firestorm gelcek diziye oda amma çok stephen amela benziyormuş hık demiş abisinin burnundan düşmüş.

O çocuk ne olcak acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lord Melkor

quote:

Benim canımı sıkan olay var son bir kaç aydır 720p sürümlerin kalitesi düştü sanırım?

eskiden 1.40 1.70 gb aralığında olurdu 720p diziler, görüntü kaliteside gayet iyi oluyordu şimdi her dizinin 720psi 800mb 900mb arası geliyor ve görüntü bence cidden bozdu artık kalite olarak.

Şu dizileri ripleyenlere öyle bir söviyorumki. Sen daha twd i izlemişsin. 720p sunumu 2gb kalitesi bununkindende kötü. Artık gözümüz alıştı diye mi böyle yoksa cidden mi kötüleşiyor bilemiycem. Eskiden 3-4 gb arası 720p film indirir hayranlıkla izlerdim. Şimdiyse çamur izliyorum sanki.

1080p 12 15gblık filmleri izleyince diziler çok kötü gelmeye başladı gözüme özellikle Game Of Thrones gibi bir kaç dizi dışında diğer dizilerin 720p formatları çok kötü acaip ripleniyor ne gerek var yani zaten 200 300 mblık dvdripler var koy adam gibi 2 3 gb sağlam 720p izleyelim. Bilerek Bitrate düşürüyolar boyutu azalması için.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Lord Melkor

quote:

1080p 12 15gblık filmleri izleyince diziler çok kötü gelmeye başladı gözüme özellikle Game Of Thrones gibi bir kaç dizi dışında diğer dizilerin 720p formatları çok kötü acaip ripleniyor ne gerek var yani zaten 200 300 mblık dvdripler var koy adam gibi 2 3 gb sağlam 720p izleyelim. Bilerek Bitrate düşürüyolar boyutu azalması için.

Aynen bi got iyiydi sen söyliyince hatırladım. O da bu sene çamura dönmez inş. Zevkle izlemek istiyorum ya diziyi. Çok mu şey istiyoruz.

• Yorumum çizgi romandan spoiler içerir.

@SilentGuardianTr

Zoom ve Professor Zoom farklı kişiler. İkisi de sarı kıyafet giyiyor. Professor Zoom'un ismi Eobard Thawne. Sadece Zoom olanınsa Hunter Zolomon. Professor Zoom gelecekte Barry'nin kazasını tekrarlayıp kendine onunla aynı güçleri kazanan kişi. Zoom ise ikinci bölümde gördüğümüz koşu bandında yaşadığı bir kazayla kazanıyor gücünü. Professor Zoom Barry'den nefret ediyor, Zoom ise Wally'nin daha iyi bir kahraman olması için kötü olmuş bir karakter.

@Just12

Reverse-Flash tek bir karakter değil. Flashler gibi güçleri olan kötü karakterlerin isimleri. Yukarıdaki spoiler butonunun içinde yazdığım iki isim de Reverse-Flash olarak geçer. Eobard olan dizideki Barry'nin Reverse-Flash'i, Hunter olansa Barry'den sonraki Flash olan Wally West'in Reverse-Flash'i

Bölüm acayip güzeldi bence. Özellikle müze kısmı olmak üzere göndermeler iyiydi. Babasına karşı yüzünü titretmesi de harikaydı. Ayrıca bu bölümden sonra Wells'in Eobard Thawne olduğunu düşünmeye başladım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Heisenberg61 -- 22 Ekim 2014; 21:16:18 >

• Heisenberg61 kullanıcısına yanıt

Wells'in bölüm sonlarındaki 20-30 saniyelik bölümleri resmen diziyi ayakta tutuyor
    Ayrıca Wells'in Eobard olduğunu sanmıyorum

• bLackMumbLe kullanıcısına yanıt
    Yorumum çizgi romandan spoiler içerir.

"Yüzyıllardır bekliyor gibiyim" sahnesi ben Eobard'ım diye bağırıyor gibi geldi bana. İlk bölümde gelecekten gelen Barry/Bart olabilir diye düşünüyordum. İkinci bölüm Hunter'a döndüm. Şimdi de Eobard. Bu gidişle önümüzdeki hafta bambaşka birisi gibi gelebilir.

Wellsin Psikopat olcağını sanmıyorum. Zoom diye tahmin ediyorum ama belli olmaz gibi.

Aslında orda babası gördü gibi Flash olduğunu veya bana öyle geldi. Ama ben gördü diye tahmin ediyorum o sırada hareket halindeydi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ICromwelleI -- 22 Ekim 2014; 21:15:25 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Heisenberg61

"Yüzyıllardır bekliyor gibiyim" sahnesi ben Eobard'ım diye bağırıyor gibi geldi bana. İlk bölümde gelecekten gelen Barry/Bart olabilir diye düşünüyordum. İkinci bölüm Hunter'a döndüm. Şimdi de Eobard. Bu gidişle önümüzdeki hafta bambaşka birisi gibi gelebilir.

Bence daha önce çizgi romanlar da olmayan biri çıkacak. Eobard için fazla yaşlı, setten gelen Professor Zoom fotolarına bakacak olursak daha genç biri. İlla çizgi romandan biri çıkacaksa Hunter çıkar

• quote:

@SilentGuardianTr

Zoom ve Professor Zoom farklı kişiler. İkisi de sarı kıyafet giyiyor. Professor Zoom'un ismi Eobard Thawne. Sadece Zoom olanınsa Hunter Zolomon. Professor Zoom gelecekte Barry'nin kazasını tekrarlayıp kendine onunla aynı güçleri kazanan kişi. Zoom ise ikinci bölümde gördüğümüz koşu bandında yaşadığı bir kazayla kazanıyor gücünü. Professor Zoom Barry'den nefret ediyor, Zoom ise Wally'nin daha iyi bir kahraman olması için kötü olmuş bir karakter.

@Just12

Reverse-Flash tek bir karakter değil. Flashler gibi güçleri olan kötü karakterlerin isimleri. Yukarıdaki spoiler butonunun içinde yazdığım iki isim de Reverse-Flash olarak geçer. Eobard olan dizideki Barry'nin Reverse-Flash'i, Hunter olansa Barry'den sonraki Flash olan Wally West'in Reverse-Flash'i

Bölüm acayip güzeldi bence. Özellikle müze kısmı olmak üzere göndermeler iyiydi. Babasına karşı yüzünü titretmesi de harikaydı. Ayrıca bu bölümden sonra Wells'in Eobard Thawne olduğunu düşünmeye başladım.

Hocam peki 3.bölümün sonunda profesör Barry Alleni şimşek çarparken izliyor bilerek mi seçiyor profesörün özel güçleri mi var

• Yorumum çizgi romanda spoiler içerir.

@farti

Ben de Zoom olabilir diye düşünüyordum ama bugünkü yüzyıl sahnesinin bir anlamı olmalı bence. Ya milleti ters köşe yapabilmek için koydular ya da gerçekten Eobard olduğuna dair göz kırpıyorlar. Babası konusundaysa ilk baktığında bana da gördü gibi geldi ama sonra Barry oradan ayrılırken pek anlamış gibi görünüyordu.

@bLackMumbLe

Setten gelen fotoğraf belki de Zoom'un fotoğrafı ve Zoom da Eddie Thawne olabilir. Wells geçmişe gelip Barry'nin annesini öldürmüştür. Sonra güçlerini kaybedip geçmişte sıkışıp kalmıştır. O zaman yaşlanması da açıklanmış olur. Patlama sayesinde Barry Flash olur, haliyle de Professor Zoom yine Professor Zoom olabilir. Hem hevesle beklemesi açıklanmış olur çünkü 14 yıldır Barry'nin Flash olmasını bekliyor olabilir. Ama Wells'in niye tekerlekli sandalyede olduğuna dair hala bir açıklama olmaz orası ayrı.

@Just12

Ne yazık ki o konulara şimdilik bir şey demek zor.

Eobard çıkmaz ya hiç sanmıyorum Dediğim gibi çizgi roman da olmayan biri çıkabilir

Dizi çok gizemli ilerliyor heleki Harrison Wells adam tamamen muamma. Adam yürüyebiliyor fakat tekerlekli sandalyede gidip birilerini öldürüyor güvenlik diyor sonradan orda barrynin şimşek carparkenki görüntülerine bakıyor. Yani her şey olabilir.

Bu arada setten görüntülerde Wentwort Miller var ve Felicity gelcek herhalde bir dahaki bölümde.

http://www.comicbookmovie.com/fansites/JoshWildingNewsAndReviews/news/?a=109703

• quote:

@SilentGuardianTr

@Just12

peki zoom wally için barry nin aleyhine iş yapıyor mu çr de?

• flash'a yumruk atmak.... ne diyim iyi seyirler arkadaşlar...

Bu arada adam üstündeki regular kıyafetle koşuyor, daha ilk iki kilometrede sürtünme yüzünden alev almaya başlarsın lan.
  • 
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.