Şimdi Ara

The Flash (2014 - ) - 7. Sezon Bitti (415. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.198
Cevap
110
Favori
274.167
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 413414415416417
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Şu beğenmedikleri halde çıktığı gün anında izleyenler olmasın yeter
  • fenerliso kullanıcısına yanıt
    İsterlerse çıktığı gün izleyip bu vasatında altında diziyi eleştirebilirler. Açıkcası bu diziyi bende çok seviyordum. Ama bu son sezon o kadar kötüydü ki resmen düşman oldum diziye. Hani çok sevdiğin güvendiğin biri ihanet eder ya insana.. İşte o duyguları yaşadım. Velhasıl, bu efsane kötü diziyi çıktığı gibi izleyip en kötü eleştirileri de ilk olarak ben yapacam.
  • Arkadaş madem tüm sezon işlemiceksiniz neden giriyorsunuz bu toplara başka konu işlerdiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Spoilerı ayarlayamadım beyler 2.sezon finalini izlemeyenler okumasın
    Benim severek izlediğim bir dizi ancak öyle çok kaliteli en iyisi falan denecek de bir yapım değil beyler 3.sezon için güzel bir açık kapı bıraktılar.

birisi açıklayabilir mi acaba zoom evreni yok etmek için neden kendi kopyalarını oluştura oluştura yüklemiyor o aleti de flashı çağırıyor zoom bana kalırsa yapılmış en iyi karakterlerden biriydi korkutuyordu fakat sonda yaptığı mallığı yapacak bir karakter de değildi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Peter Capaldi -- 6 Ağustos 2016; 18:29:11 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Peter Capaldi

Spoilerı ayarlayamadım beyler 2.sezon finalini izlemeyenler okumasın
    Benim severek izlediğim bir dizi ancak öyle çok kaliteli en iyisi falan denecek de bir yapım değil beyler 3.sezon için güzel bir açık kapı bıraktılar.

birisi açıklayabilir mi acaba zoom evreni yok etmek için neden kendi kopyalarını oluştura oluştura yüklemiyor o aleti de flashı çağırıyor zoom bana kalırsa yapılmış en iyi karakterlerden biriydi korkutuyordu fakat sonda yaptığı mallığı yapacak bir karakter de değildi

Bak işte diziyi anlamamışşın sonra kötülüyorsun. Orda zoom multiverse yok etmek istemiyor barry den hızlı olduğunu kanıtlamak istiyor. Daha detaylısını anlamak için psikopatlarla alakalı bir kitap okuyarak anlıyabilirsin.

• Hocam kötülemiyorum diziyi fakat bu nokta senaryoda büyük boşluk oluşturuyor ve izleyiciyi de sıkıyor bu olayla martha olayı da aynı aslında onda da annesini kaybeden çocuk yerine koy kendini dersen ah tamam o zaman dersin ancak altı iyi doldurulmamış olur diziyi kötüleyecek olsam 2 sezondur çıktığı gün neden izleyeyim ayrıca.Yani flash kendi kopyasını oluşturduğunu görüyor zoom ama tek başına devam ediyor kendini kopyalamıyor flashın kopyasına karşı bu bana çok saçma ve mantıksız geliyor açıkçası
  • quote:

Hocam kötülemiyorum diziyi fakat bu nokta senaryoda büyük boşluk oluşturuyor ve izleyiciyi de sıkıyor bu olayla martha olayı da aynı aslında onda da annesini kaybeden çocuk yerine koy kendini dersen ah tamam o zaman dersin ancak altı iyi doldurulmamış olur diziyi kötüleyecek olsam 2 sezondur çıktığı gün neden izleyeyim ayrıca.Yani flash kendi kopyasını oluşturduğunu görüyor zoom ama tek başına devam ediyor kendini kopyalamıyor flashın kopyasına karşı bu bana çok saçma ve mantıksız geliyor açıkçası

Kendini kopyalıyabilmen için gelecekte hayatta olman lazım. Zoomun zaman yolculuğu yapabilcek vakti yoktu orda barry önce davrandı
  • aa Tyler'ın anası

• quote:

Orijinalden alıntı: MessiTugi

quote:

Orijinalden alıntı: The Man in the Suit

aa Tyler'ın anası

The Vampire Diaries izliyordunuz demek Teen Wolf'da da Lydia adlı kızı anası kadrolu ana

Anaç kadın ya

Vampire de kız arkadaşım yüzünden başlamıştım hemen şey yapma

• Hayır siz dizinin zaman yolculuğu kavramını yanlış anlamışsınız youtube da birsürü kişi açıkladı bu durumu zaman yolculuğu yapmak için 1 saniye geri gidiyor ve kendinden 2 tane olmuş oluyor zaman yolculuğuyla gelecekteki formunun hiç bir mantığı yok
  • quote:

Hayır siz dizinin zaman yolculuğu kavramını yanlış anlamışsınız youtube da birsürü kişi açıkladı bu durumu zaman yolculuğu yapmak için 1 saniye geri gidiyor ve kendinden 2 tane olmuş oluyor zaman yolculuğuyla gelecekteki formunun hiç bir mantığı yok

Final bölümünde 1 saniye öncesine gitmedi yanlız. Joe gittiğinde sonra anlatırım falan deidğine göre baya ilerden geliyordu.
  • Hocam sen çok yanlış anlamışsın finali barry speedforcedan geldiğinde bildiğin yodaya evrilmiş gibi hissediyor ve bir planım var onu yenmek için anlarsın sonra diyor sonra 1 saniye geri gittiğinde kendine bi bakış atıyor o sırada birbirlerini anlıyorlar ve ayrılıyorlar sonra plan açıklama kısmına gelindiğinde zamanda geriye gittim bunun o zaman koruyucu yaratıkları (galiba time rift diyolardı) buraya çektiğini ve zoomu alacaklarını umduğunu söyledi plan bu barrynin tarafından öteki yandan zoom tarafındansa şu flashla yarışacam eline vericem işler ters giderse gitmez işler ters ben her türlü yenerim böyle saçma bir final olamaz yani mantıksızca kurulmuş diyorum sadece.Ayrıca zoomun multiverseü bitiricek makineyi kendi başına yapması ve hızlı bir şekilde olmadan yapması da ayrı bir saçmalıktı.
  • quote:

Hocam sen çok yanlış anlamışsın finali barry speedforcedan geldiğinde bildiğin yodaya evrilmiş gibi hissediyor ve bir planım var onu yenmek için anlarsın sonra diyor sonra 1 saniye geri gittiğinde kendine bi bakış atıyor o sırada birbirlerini anlıyorlar ve ayrılıyorlar sonra plan açıklama kısmına gelindiğinde zamanda geriye gittim bunun o zaman koruyucu yaratıkları (galiba time rift diyolardı) buraya çektiğini ve zoomu alacaklarını umduğunu söyledi plan bu barrynin tarafından öteki yandan zoom tarafındansa şu flashla yarışacam eline vericem işler ters giderse gitmez işler ters ben her türlü yenerim böyle saçma bir final olamaz yani mantıksızca kurulmuş diyorum sadece.Ayrıca zoomun multiverseü bitiricek makineyi kendi başına yapması ve hızlı bir şekilde olmadan yapması da ayrı bir saçmalıktı.

Daha öncede söyledim tekrar söylüyorum. Orda zoomun tek amacı multiverse yok etmek değil barryden hızlı olduğunu kanıtlamak dostum. Psikopatlarla ilgili bir kitap okursan anlıyabilirsin. Ortada bir saçmalık falan yok aslında insanların vericeği kararları saçmalık olarak algılamayı bırakman lazım

• quote:

Grey Damon, Mirror Master rolüyle kadroya katıldı.

çene aynı

• Eobard Thawne yine az görüncek heralde o zaman

• quote:

Susan Walters, Caitlin'in annesini canlandıracak.

bu kadın sanki teen wolf'ta oynuyordu

• quote:

Grey Damon, Mirror Master rolüyle kadroya katıldı.

Güzel bir cast seçimi olmuş. Karakter, aktörden uyarlanmış gibi

• Fragman fena olmamış. Sezon flashpoint paradox sezonu olacak anlaşılan.
  • PHI kullanıcısına yanıt
    Flashpoint en fazla 8 bölüm sürecek 8.bölümde ortak bölümler başlayacak ve flashpointin de sezonun tamamını kaplamayacağını açıkladılar.
  • Allah için para biriktirip şu diziye kostüm alalım bu nedir ya
  • 
Sayfa: önceki 413414415416417
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.