Şimdi Ara

The Flash (2014 - ) - 7. Sezon Bitti (412. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.198
Cevap
110
Favori
274.166
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 410411412413414
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: 0MG90

quote:

Orijinalden alıntı: Merc With a Mouth

Kostüm harika olmuş da cast kötü, böyle "KID" Flash mı olur, Barry'yi sopayla dövecek tip var elemanda ama buna Kid Flash demişler.

Rebirth ile Wally'nin zenci olmama durumu falan da olunca zenci kid Flash şu an saçma geldi.

Grant Gustin sıska biri hocam. O vücut Stephen Amell gibi olmadıkça kostüme ne yaparlarsa yapsınlar Wally'nin yanında ezik gibi durur.

Olay sadece vücutla alakalı değil kahraman dediğin adamda bunun duruşu olmalı, Barry göreve gidiyor "abi ne yapcam şimdi" havasında. Kendi başına birşey yapamıyor.
  • Kid flash kostümü efsane.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şu Grant Gustin vücut yapsada kostümün içine tam otursa vücudu.Kid Flash diyorlar ama gerçek Flashı öldüresiye dövebilecek tip var Wally de.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wüste -- 14 Temmuz 2016; 2:36:56 >
  • Hunter Zolomon 3. sezonda geri gelme olasılığı var (black flash değil Earth 1 deki hunter zolomon comicteki gibi zamanı yavaşlatma özelliğine sahip olabilir. Ki eğer wally kid flash olarak oynucaksa hunter zolomon onun zaten baş düşmanı yani kesin bunları görücez)

Şimdi

Flash , KidFlash, JayGarrick , JessieQuick

Versus

Eobard Thawne (Reverse Flash) , Hunter Zolomon Earth-1 (Zoom) , Godspeed, Black Flash görüceksek baya dolu bir sezon olucağa benziyor.
  • Sarı kırmızı kostüm görmekten gına geldi. Sırf onun için bile Godspeed gelse daha iyi
  • Black flash diyorsun ama o anca ya finalde gelir yada dizinin bitmesine 2-3 bölüm kala gelir,tüm sezon işlenilecek birşey değil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ugurhasgul1903 -- 17 Temmuz 2016; 16:48:18 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ugurhasgul1903

Black flash diyorsun ama o anca ya finalde gelir yada dizinin bitmesine 2-3 bölüm kala gelir,tüm sezon işlenilecek birşey değil

Ben zaten bütün sezon işlenicek demedim ki ? 3. Sezonda 1 bölüm gözükür herkese tokat atar ve bölüm biter. 4. sezonda main villian olabilir belki.
  • Pardon o zaman ben yanlış anladım ama black flash dediğim gibi anca finalde gözükür ki dizide birgün mutlaka gözükeceginin sinyallerini verdiler ama ne zaman olur bilinmez

• beyler kaç tane flash çeşiti var ve en güçlüsü hangisi dizide zoomu yendi ama acaba tekrar geri dönermi zoom karakterini sevdim baya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fredydexter -- 17 Temmuz 2016; 21:39:25 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fredydexter

beyler kaç tane flash çeşiti var ve en güçlüsü hangisi dizide zoomu yendi ama acaba tekrar geri dönermi zoom karakterini sevdim baya

Hocam kesin bir şey demek bence zor çünkü adamlar çr ile alakasız gittikleri gibi kendileri ile de alakasız gidiyorlar. Önce zoom daha hızlı dediler sonra reverse flashın daha hızlı olduğunu öğrendik ama son bölümde zoom black flash oldu. Bildiğim kadarıyla speedsteerlar arasında en hızlısı black flash. ÇR ye göre black flash barry'nin ölümüyle doğan bir varlıktı yamulmuyorsam. Bir nevi speedsteerlerin azrailleri gibi bir varlık.

Zoom muhtemelen dönücek ama kalıcı rol olarak değil. Nasıl 2×11 de RF döndüyse öyle döner sanırım.

• quote:

Orijinalden alıntı: fredydexter

beyler kaç tane flash çeşiti var ve en güçlüsü hangisi dizide zoomu yendi ama acaba tekrar geri dönermi zoom karakterini sevdim baya

En güçlü karakter çizgiroman da Kid Flash

Birsürü Flash var Black Flash,Zoom,Barry Allen,Kid Flash, God Speed,Reverse flash... Daha birsürü var.

• quote:

Orijinalden alıntı: zafer00

Hunter Zolomon 3. sezonda geri gelme olasılığı var (black flash değil Earth 1 deki hunter zolomon comicteki gibi zamanı yavaşlatma özelliğine sahip olabilir. Ki eğer wally kid flash olarak oynucaksa hunter zolomon onun zaten baş düşmanı yani kesin bunları görücez)

Şimdi

Versus

Eobard Thawne (Reverse Flash) , Hunter Zolomon Earth-1 (Zoom) , Godspeed, Black Flash görüceksek baya dolu bir sezon olucağa benziyor.

Merak edenler için Godspeed;

The Flash  (2014 - ) - 7. Sezon Bitti

Bu sezon görebiliriz.

• quote:

Orijinalden alıntı: TheManInTheSuit

quote:

Orijinalden alıntı: Wüste

quote:

Hunter Zolomon 3. sezonda geri gelme olasılığı var (black flash değil Earth 1 deki hunter zolomon comicteki gibi zamanı yavaşlatma özelliğine sahip olabilir. Ki eğer wally kid flash olarak oynucaksa hunter zolomon onun zaten baş düşmanı yani kesin bunları görücez)

Şimdi

Versus

Bu sezon görebiliriz.

Kötü tarafta mı bu karakter?

Kıyafet beyaz falan umudu temsil ediyo gibi bi hava var

Valla hocam pek iyi çeviremedim ama, Godspeed'i Barry Allen eğitmiş.Zoom'a benziyen bir 'katil' olarak nitelendiriliyor.Ayrıca Flash'a Tanrı yardımcın olsun demişler.Demek ki baya sağlam kötü bir karakter.

Ben bu kadar çevirebildim.İngilizcesi iyi arkadaş varsa çevirirse memnun olurum.

• quote:

Orijinalden alıntı: TheManInTheSuit

quote:

Orijinalden alıntı: Wüste

quote:

Şimdi

Versus

Bu sezon görebiliriz.

Kötü tarafta mı bu karakter?

Kıyafet beyaz falan umudu temsil ediyo gibi bi hava var

Beyaz kıyafet umut veriyor böylece onlardan alabiliyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Okeanix -- 19 Temmuz 2016; 14:20:22 >

• quote:

Orijinalden alıntı: MessiTugi

Tom Felton, Barry'nin iyilik meleği hareketlerine inanmayan ve Barry'den şüphelenen bir karakteri canlandıracak.

Şu tipe baksanıza, başka ne yapması beklenir ki

Spoiler veriyim o zaman bu karakter godspeed olucak.

• Bu kadar bol Flash göreceğimizi sanmıyorum tabi görmek de isterim o ayrı mesele

"Adam gibi" bir Barry Allen görsek yeterli diye düşünüyorum
  • Herhalde o adam gibi Barry allen ı dizinin bitmesine yakın görürüz gibi çok ümitlenmeyelim lütfen

• Ugurhasgul1903 U kullanıcısına yanıt
    Bir bölümde ben yaparım diyen Barry vardı onda da etrafındakiler gazını aldı
  • Arada öyle istisnalar olabiliyor,bunların amacı belli flash ı aşama aşama güçlendiriciler sezon sezon vs.. ama arkadaş gelişimini göstericekseniz adam gibi gösterin ya her bölüm buhran,her bölüm dayak,her bölüm gaz gibi sürekli aynı klişe şeyleri yazacaksanız diziyi daha yapmayın

• Yani şu türkiyeden veya yayınlandıgı ülkede bütün çr lerini yalayıp yutmuş hayal gücü geniş,yaratıcı birkaç insanı seç bu senaristlerden daha iyi senaryo yazar valla

• 
Sayfa: önceki 410411412413414
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.