Şimdi Ara

The Flash (2014 - ) - 7. Sezon Bitti (388. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
10.198
Cevap
110
Favori
274.167
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 386387388389390
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • my name is wally west i the fastest man alive

• quote:

Orijinalden alıntı: Witsel

my name is wally west i the fastest man alive

Yöneticilerin bu üyenin insan haklarını çiğnicek bir resmi attığı için lamasını rica ediyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: zafer00

quote:

my name is wally west i the fastest man alive

Yöneticilerin bu üyenin insan haklarını çiğnicek bir resmi attığı için lamasını rica ediyorum

• bölümde şu dikkatinizi çekti mi

Barry ile babası jay garrick ile ilgili konuşurken barry nin babası garrick teyzemin soyadi diye bişey söyledi bence bişey çıkabilir buradan.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Annemin kızlık soyadıydı dedi aynen bende birşey çıkmasını bekliyorum..

• Zaten çok belli ettiler oradan bişey çıkacağını. Dizide söylemiştiye bağlamak için kalitesiz bi sahne çekmişler.
  • quote:

Annemin kızlık soyadıydı dedi aynen bende birşey çıkmasını bekliyorum..

Akraba çıkacak bunlar. Onun sinyalini verdiler bununla. Saçma sapan bi şey olur yine. Eddy Eobard'ın akrabasıydı bu direk Barry'nin akrabası çıkacak.

• Aklıma gelmişken bu son bölümdeki gönderme ;

Fringe göndermesinde , Fringe de o bölümde aslında dizinin daha fazla devam etmemesi sonlanması gerekiyordu , Fringe'in son sezonu izleyicilerin baskısıyla çekildi.Düşük bir ihtimal ama Flash'ın 3. sezonunda Barry izleyip ona veda edeceğiz yerini de Wally ve Jessi alacak.Hazır Jessi ve babası oldukça zeki , Wally'de mühendisliğe tasarıma kafayı takmışken iyi seçim olur.Hatta işlenecek birşey kalmadı sakince düşünürsek.Reverse Flash gitti , Zoom da yolcu , kepçük ağızlı Iris de ama ben de seni seviyormuşum işte dedi yani evlenecekleri açık.Yazık oldu dizinin asıl kahramanına.

• Barry gittiğinden daha hızlı dönecek ondan eminim ama DC'nin şu saçma salak politikası beni korkutmuyor değil. İnşallah böyle bi yapımı Wally gibi bi velede emanet etmezler. Grant Gustin sanki Flash olmak için doğmuş anasını satayım,o denli yakışıyor role
  • quote:

Orijinalden alıntı: PHI

quote:

Annemin kızlık soyadıydı dedi aynen bende birşey çıkmasını bekliyorum..

Akraba çıkacak bunlar. Onun sinyalini verdiler bununla. Saçma sapan bi şey olur yine. Eddy Eobard'ın akrabasıydı bu direk Barry'nin akrabası çıkacak.

Çizgi romanlarda o kişi Jay Garrick. Tüm speedsterların akıl hocası. Dizide nasıl olur bilmiyorum

• PHI kullanıcısına yanıt
    dediğiniz olamaz çünkü arrow un geçen haftaki bölümünde flash geliyor yani barry allen ve güçleri var hatta geçen hafta buraya yazmıştım flash ın güçlerini geri kazandığını arrow da göstermeleri saçma olmuş diye ama belki de dizileri ayırıp yada unutup sizin dediğiniz gibi de yapabilirler
  • flash bozdu iyice gecen seneki gibi degil. arrow la ayni yapimcilar yapiyo sanirim pek bisey beklemem artik. arrow da ilk sezon ilk bolumler ozellikle cok iyi merak uyandiran bi sekilde baslamisti. sonra lostun 5.sezonuna dondu ortalik.

bu foruma gelip dalga gecmek ve milletin komik yorumlarini okumak icin izliyorum artik bu 2 diziyi.

Su yeni flash olcagi iddia edilen zenci ayni boyle cocukken sitelerde oturan pahali spor ayakkabi giyip futboldan kacip basket oynayan esmer zengin cocugu duvarinda s,o neil vs posteri olan mahallede ilk playstation i olan caliskan ama tenefuste zili kacirana kadar basket oynayan tum komsularin ebeyn ve cocuklarin uyuz oldugu ama basket topu ve playstation i oldugu icin tamamen baglari koparmadigi hepimizin hayatinda bi donem olan pislik zengin yari sut cocugu kisi.

• quote:

Orijinalden alıntı: inonu88

flash bozdu iyice gecen seneki gibi degil. arrow la ayni yapimcilar yapiyo sanirim pek bisey beklemem artik. arrow da ilk sezon ilk bolumler ozellikle cok iyi merak uyandiran bi sekilde baslamisti. sonra lostun 5.sezonuna dondu ortalik.

bu foruma gelip dalga gecmek ve milletin komik yorumlarini okumak icin izliyorum artik bu 2 diziyi.

Su yeni flash olcagi iddia edilen zenci ayni boyle cocukken sitelerde oturan pahali spor ayakkabi giyip futboldan kacip basket oynayan esmer zengin cocugu duvarinda s,o neil vs posteri olan mahallede ilk playstation i olan caliskan ama tenefuste zili kacirana kadar basket oynayan tum komsularin ebeyn ve cocuklarin uyuz oldugu ama basket topu ve playstation i oldugu icin tamamen baglari koparmadigi hepimizin hayatinda bi donem olan pislik zengin yari sut cocugu kisi.

Olm seni ne ezmişler bee.. Bunlar hep çocukluğunda dövmedigin kekolarin sana kalan yansimalari işte.. Bi ps1 oynamak için neleri göz ardı etmişin..

Ayrıca wallyi oynayan veletten ve Irisden oldum olası haz etmem..
    Eğer Barry gider ortalık bu salak wallye kalırsa dizi bitmiştir benim için.. Bu keko tiplinin Flash olduğunu görmek istemiyorum.. Doğru düzgün bi wally bulsunlar..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sedat. -- 5 Mayıs 2016; 19:57:33 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Sedat.

quote:

flash bozdu iyice gecen seneki gibi degil. arrow la ayni yapimcilar yapiyo sanirim pek bisey beklemem artik. arrow da ilk sezon ilk bolumler ozellikle cok iyi merak uyandiran bi sekilde baslamisti. sonra lostun 5.sezonuna dondu ortalik.

Olm seni ne ezmişler bee.. Bunlar hep çocukluğunda dövmedigin kekolarin sana kalan yansimalari işte.. Bi ps1 oynamak için neleri göz ardı etmişin..

Ayrıca wallyi oynayan veletten ve Irisden oldum olası haz etmem.. Eğer Barry gider ortalık bu salak wallye kalırsa dizi bitmiştir benim için.. Bu keko tiplinin Flash olduğunu görmek istemiyorum.. Doğru düzgün bi wally bulsunlar..

hocam surda gelmisiz matrak bisekilde kimseye saldirmadan yorumumuzu yapiyoruz, gelip sen niye simdi bana saldiriyosun ? cocuklugum super gecti merak etme o tipleri doverdik biz zaten.

durup dururken ustelik sacma sapan bi dizi konusunda uyelere kompleks yapip saldiriyosan seni ezmisler zamaninda demekki herkese nefret dolusun.

• quote:

quote:

quote:

Ayrıca wallyi oynayan veletten ve Irisden oldum olası haz etmem.. Eğer Barry gider ortalık bu salak wallye kalırsa dizi bitmiştir benim için.. Bu keko tiplinin Flash olduğunu görmek istemiyorum.. Doğru düzgün bi wally bulsunlar..

hocam surda gelmisiz matrak bisekilde kimseye saldirmadan yorumumuzu yapiyoruz, gelip sen niye simdi bana saldiriyosun ? cocuklugum super gecti merak etme o tipleri doverdik biz zaten.

durup dururken ustelik sacma sapan bi dizi konusunda uyelere kompleks yapip saldiriyosan seni ezmisler zamaninda demekki herkese nefret dolusun.

Yooo şuan kompleks yapan sensin ben şaka yapıyorum takılıyorum ezdiğim hor gördüğüm yok. Sen yanlış anlamışsın.. Neyse kusura bakma harbiden.. Kompleks yapma bu kadar rahat ol.. Sana saldırsam ki buna sebep yok bunu çok net anlardın.. Dedigim gibi şaka amaçlı takılma amaçlı yazdim eğer öyle saldırma hor görme amaçlı yazdıysam ne olayım.. Başkada bişey demiyorum..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sedat. -- 5 Mayıs 2016; 20:01:33 >

• quote:

quote:

quote:

quote:

Yooo şuan kompleks yapan sensin ben şaka yapıyorum takılıyorum ezdiğim hor gördüğüm yok. Sen yanlış anlamışsın.. Neyse kusura bakma harbiden.. Kompleks yapma bu kadar rahat ol.. Sana saldırsam ki buna sebep yok bunu çok net anlardın.. Dedigim gibi şaka amaçlı takılma amaçlı yazdim eğer öyle saldırma hor görme amaçlı yazdıysam ne olayım.. Başkada bişey demiyorum..

ters anlamisim sende kusra bakma, forumda cok degisik tipler var durup dururken laf sokmaya fln calisiyolar onan onyargili davrandim biraz.

• bobsantino kullanıcısına yanıt

Saf patlamadan çok Barry'nin speedforce hali çarptı gibi geldi bana. Patlamadan çok insan gibi koşuyodu çünkü

Bi de
    Wally tek başına götürmez diziyi, sezon finalinde öldürmeseler bare bizimkini

• Flash diziden cikarilabilir ama bu olsa bile 3. Sezonda olur.Kid flash wally kesin guclerine kavustu.21. Bolumde flash geri donme ihtimali var ama 22de kesin geri doner.Zaten 22. Bolumde zoom ortaligi mahvedecek metalari getiriyo surekli.Ama sunu soylemeden edemiycem grant gustin olmazsa kesinlikle bu diziyi birakicak cok insan var.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• O wallynin sadece flash olarak kalması benide sinir eder açıkcası inşallah öyle bir şey olmaz grant gustine fazla yakıştırmasamda artık alıştık çocuğa diyebiliriz. Bu arada unutuyorsunuzda arkadaş jessede bir meta human olcak çünkü yıldırım onuda etkiledi. Bence barry güçlerini nasıl kullanması gerektiğini öğretir diye düşünüyorum diğer sezon.

Yalnız bu kadar çok niye direnme Politikası olmuş orasını çözemedim yok olmuyacam etmicem falan. Birde Barrynin orda ölmediği çok belliydi arkadaş speedforce girdiği zamanda öyle oluyor zaten anlamadığım nokta nasıl bu kadar çabuk speedforce girdi orasını çözemedim.
  • Bu speedforce olayına girmemeleri lazımdı
    şimdi Barry burdan çıkınca gerçektende fastest man alive olucak mantıken kimseden dayak yememesi lazım ama bunlar böyle yapmıcaklar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 386387388389390
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.