Şimdi Ara

The Flash (2014 - ) - 7. Sezon Bitti (322. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.199
Cevap
110
Favori
274.094
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 320321322323324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hem The Flash hem de Supergirl hayranlarını mutlu edecek bir haber geldi. İki dizinin de yapımcılığını üstlenen Greg Berlanti ve Andrew Kreisberg; iki karakteri bir araya getireceklerini açıkladı ve ekledi: “Supergirl’ü yarattığımızdan beri hayalini kurduğumuz buluşmanın gerçekleşeceğini duyurmaktan oldukça mutluyuz. Grant Gustin’e bizi ziyaret ettiği için teşekkür ediyoruz.”

The Flash ve Supergirl’ün hangi koşullarda bir araya geleceklerinin detayları henüz açıklanmadı. Buluşma Supergirl’ün 28 Mart'ta yayınlanacak bölümünde gerçekleşecek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Furiosa

Hem The Flash hem de Supergirl hayranlarını mutlu edecek bir haber geldi. İki dizinin de yapımcılığını üstlenen Greg Berlanti ve Andrew Kreisberg; iki karakteri bir araya getireceklerini açıkladı ve ekledi: “Supergirl’ü yarattığımızdan beri hayalini kurduğumuz buluşmanın gerçekleşeceğini duyurmaktan oldukça mutluyuz. Grant Gustin’e bizi ziyaret ettiği için teşekkür ediyoruz.”

The Flash ve Supergirl’ün hangi koşullarda bir araya geleceklerinin detayları henüz açıklanmadı. Buluşma Supergirl’ün 28 Mart'ta yayınlanacak bölümünde gerçekleşecek.

Bi de Supergirl ile ortak bölüm yapmasınlar ya onu da mı izlicez Arrow yetiyor zaten.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ultiMance kullanıcısına yanıt
    İzlemek zorunda değilsin. Ben Arrow'u izlemiyorum senaryo da hiçbir sıkıntı çekmiyorum. Zaten bu ortak bölüm olayı tek bölümlük olacak büyük bir ihtimalle.
  • Dc baya baya sağlam girişler ile geldi darısı Marvela artık :))

• quote:

Orijinalden alıntı: ms.vasilis

Dc baya baya sağlam girişler ile geldi darısı Marvela artık :))

Dostum sağlam girişinden kastın : her hafta yeni metahuman ve olayların akışının
    metahuman birini öldürür> Cisco Barry'e söyler> Barry gider dayak yer gelir> Cisco alet yapar > Barry gider o aleti fırlatır ve 1 sn de metahuman ölür

olduğuysa sen çok yanlış anlamışsın

Ama dersen ki aynı evrende geçmeleri, evet Marvel'dan bi kaç şey kapmış

• quote:

Orijinalden alıntı: MrzcnDnzcn

quote:

Orijinalden alıntı: ms.vasilis

Dc baya baya sağlam girişler ile geldi darısı Marvela artık :))

Dostum sağlam girişinden kastın : her hafta yeni metahuman ve olayların akışının
    metahuman birini öldürür> Cisco Barry'e söyler> Barry gider dayak yer gelir> Cisco alet yapar > Barry gider o aleti fırlatır ve 1 sn de metahuman ölür

olduğuysa sen çok yanlış anlamışsın

Ama dersen ki aynı evrende geçmeleri, evet Marvel'dan bi kaç şey kapmış

Acikcasi ben boyle dusunmuyorum her bolum kendince biraz daha heyecan katiyorlar hele ki ilerde gelecek bolumler daha guzel olucak.Bu olay akisinin disina cikildigi bircok bolum var zaten tum bolumler bu formatta ilerlemiyorki.Sirf elestirmek icin elestirmeyelim.Bence her bolum bizi biraz daha sasirtmayi basariyorlar.Varsa daha kaliteli bir marvel dizisi onerin de onu izleyelim bakalim onlarda da bu ayni olay akisindan var mi yok mu...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Lümpen kullanıcısına yanıt
    Daredevil

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    agents of shield daredevil gib
    Agent Carter

marvel'in tüm dizileri flash'dan daha kaliteli, hatta gotham'ı saymazsak dc'nin tüm dizilerinden daha kaliteli.
  • DC'nin tek düzgün dizisi Gotham umarım bozmazlar.
  • Bu konuya gelip flashı gömenler neyin kafasında anlamıyorum. Madem sevmiyorsun izlemezsin , konusuna gelip yorum yapmazsın.
    Neyse 2x12'i yeni izledim birşeyler yazayım

eh işte geçiş bölümüydü en sevindiğim şey wally 'nin şu ergen tavırlarından çıkması oldu. Gelecek 2 bölümde earth 2'da geçicek hele şükür e2'yu görücez .

• Ben bu bölümü gayet beğendim ve geçiş bölümü olmasına rağmen bence iyi bir bölümdü. Harrison Wells dizinin en sevdiğim karakterlerden biri,Tom cavanagh çok iyi rol yapıyor her bölümde insanı Harrison wells rolüne hayran bırakıyor.Hatta emmy ödülü Flash adayı olsa Tom en iyi yardımcı erkek oyuncu rolünde ödül alabilecek düzeyde,çok başarılı bir oyuncu umarım flash dizisinde bol bol rolünü dizi bitesiye kadar oynar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: powersmachine54

Ben bu bölümü gayet beğendim ve geçiş bölümü olmasına rağmen bence iyi bir bölümdü. Harrison Wells dizinin en sevdiğim karakterlerden biri,Tom cavanagh çok iyi rol yapıyor her bölümde insanı Harrison wells rolüne hayran bırakıyor.Hatta emmy ödülü Flash adayı olsa Tom en iyi yardımcı erkek oyuncu rolünde ödül alabilecek düzeyde,çok başarılı bir oyuncu umarım flash dizisinde bol bol rolünü dizi bitesiye kadar oynar.

Aynen Tom Cavanagh çok iyi oyuncuymuş daha önce hangi dizide ya da filmde rol aldı bilmiyorum ama bu diziden çıkarsa çok kötü olur. Umarım diziden çıkarmazlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: ultiMance

quote:

Orijinalden alıntı: powersmachine54

Ben bu bölümü gayet beğendim ve geçiş bölümü olmasına rağmen bence iyi bir bölümdü. Harrison Wells dizinin en sevdiğim karakterlerden biri,Tom cavanagh çok iyi rol yapıyor her bölümde insanı Harrison wells rolüne hayran bırakıyor.Hatta emmy ödülü Flash adayı olsa Tom en iyi yardımcı erkek oyuncu rolünde ödül alabilecek düzeyde,çok başarılı bir oyuncu umarım flash dizisinde bol bol rolünü dizi bitesiye kadar oynar.

Aynen Tom Cavanagh çok iyi oyuncuymuş daha önce hangi dizide ya da filmde rol aldı bilmiyorum ama bu diziden çıkarsa çok kötü olur. Umarım diziden çıkarmazlar.

Umarım diziden çıkartmaz,veya çıkmaz.Adam hem iyi karakteri.hem de kötü karakteri çok başarılı bir şekilde rol yapıyor.Bende diziyi Flash dizisinde tanıdım,adama hayran kaldım rolünü çok başarılı bir şekilde oynuyor.

• The Flash  (2014 - ) - 7. Sezon Bitti

Edit: Forum her zamanki gibi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Elyssium -- 7 Şubat 2016; 21:27:50 >

• Patty
  • The Flash  (2014 - ) - 7. Sezon Bitti

2x12

güzel bölümdü bence, klasik flash bölümü yerine bu tür bölümler daha iyi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi b0Ni -- 8 Şubat 2016; 22:58:01 >
  • MrzcnDnzcn kullanıcısına yanıt
    Marvılcı olduğum çok mu belli oluyor :)), sevemedim bir türlü ya

• 
Sayfa: önceki 320321322323324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.