Şimdi Ara

Samsung'dan Windows Phone 8 cihazlarına özel iki yeni uygulama

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
397
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Android tarafında satışa sunduğu akıllı telefonları için çok çeşitli uygulamalar geliştiren Samsung, Windows Phone 8 cihazlarını da es geçmiyor. Firma Nokia gibi bu platformdaki cihazlarına yönelik iki özel uygulamasını indirmeye sundu.

Bunlardan ilki fotoğraflarınızı çizgi romanlara dönüştüren MangaCamera uygulaması. Diğeri ise Android işletim sisteminden hatırlayacağınız ve fırça veya efektlerle fotoğraflarınızı üzerinde çizim çalışması yapabileceğiniz Paper Artist. Uygulamalarda yaptığınız eserlerinizi ayrıca sosyal ağlardan da paylaşabiliyorsunuz. 

Uygulamalar şimdilik Samsung ATIV S ve ATIV S Neo WP8 akıllı telefonları ile uyumlu durumda ve ücretsiz.

• Sizce Samsung üst seviye WP8 cihaz üretir mi?
    Bence harika olur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: HAKANANKARA1975

Sizce Samsung üst seviye WP8 cihaz üretir mi?
    Bence harika olur.

ativ
  • Samsung yeni yol haritasını çıarmış anlaşılan kolları sıvamış işe koyulmuş. Bakalım Nokia'yla rekabeti nasıl olacak

• Windows Phone serisinde çok sağlam telefonlar var. Htc 8x ve 920nin fiziği belli, gorilla glass , polikarbon kasa. Samsung gene sanayi plastiğiyle üretim yaparsa işi zor. Ben elime aldığımda sağlam telefon kullanmak isterim.

• telefonda şarj, takılma bissürü sorun var adam halen plastik diyor.

3 kuruşluk aletle de hava atma ya da clas atlama çabanız varya..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Deli333

telefonda şarj, takılma bissürü sorun var adam halen plastik diyor.

Hiç sorunu olmayan bir tane telefon söyler misin ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Dogu-E

quote:

Android ile derdiniz yoksa s4 şuana kadar hiç biri sorununu görmedim, apex launcher ve exdialer hızına hız katıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: _G_K_N_

quote:

Orijinalden alıntı: Dogu-E

quote:

Android ile derdiniz yoksa s4 şuana kadar hiç biri sorununu görmedim, apex launcher ve exdialer hızına hız katıyor

S4 çok tuzlu. Lumia 920 ise 1.268TL vatanda %30 ile ve kendi fiyatındaki telefonlardan daha kullanışlı ve F/P. Ben o paraya Android değil iOS alırım, tabi herkesin kendi tercihi.

• quote:

Orijinalden alıntı: TurboCore

S4 çok tuzlu. Lumia 920 ise 1.268TL vatanda %30 ile ve kendi fiyatındaki telefonlardan daha kullanışlı ve F/P. Ben o paraya Android değil iOS alırım, tabi herkesin kendi tercihi.

yani tercih meselesi sorunsuz telefon var mı? Denmiş bende söyledim s3'de kullandım s2'de, s1'de en iyisi içlerinde s4 stabil ve sorunsuz
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: TurboCore

yani tercih meselesi sorunsuz telefon var mı? Denmiş bende söyledim s3'de kullandım s2'de, s1'de en iyisi içlerinde s4 stabil ve sorunsuz

Şuan için sorunsuz. Ancak ilerde Lumia daha da stabilleşecekken S4 gelen güncellemelerle daha da zorlanacak. iOS ve WP8 belirli donanıma uygun hazırlandığı için stabil ancak Androidde model ve donanım çeşidinin haddi hesabı yok. 1 sene sonra donanımlar yükselince şimdinin amiral Androidleri yavaşlayacak maalesef...

• 2 senelik s2 bile hala hızlı olduğuna göre s4 ün ömrü daha var ayrıca android 5.0 ile daha optimize bir sistem olcak

• quote:

2 senelik s2 bile hala hızlı olduğuna göre s4 ün ömrü daha var ayrıca android 5.0 ile daha optimize bir sistem olcak

Android kullanicilarina hizli gozukuyor evet.

• quote:

Orijinalden alıntı: ulasates

quote:

2 senelik s2 bile hala hızlı olduğuna göre s4 ün ömrü daha var ayrıca android 5.0 ile daha optimize bir sistem olcak

Android kullanicilarina hizli gozukuyor evet.

tamam
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.