Şimdi Ara

Tamir Dunyasi Hakkinda ( Samsung S3 cam Degisimi )

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
2.215
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Ilk Once Tamir Dunyasina ve Murat & Ugur beye tesekkur ederek baslamak istiyorum.

Konuya gelince 2 gun once Samsung s3 telefonumun on cami kirildi ve degisim icin Samsung kendi servisini aradim ama ne yazikki bir turlu ulasamadim Daha sorna forumdaki arastirmalarimin sonucunda iki tane firma one cikti.

Tamir dunyasi ve dokunmatikekrancam...

ikisi ile iltisime gectim fakat nedense tamir dunyasinin isinin arkasinda durmasi ve hemen olaya mudahil olmasi biraz etkiledi beni,

Bu sebepten dolayi bende kendileri ile iletisime gectim hatta bizzat yerinde gormek icin Beylikduzunden Kartala uzun bir yolculuk yaptim . ilk gittigimde izlenimlerim prof bir sekilde calsiyor ve musteri memnuniyetini on planda tutuyor olmalari idi, bunu bizzat kendim gordum. Hatta orada ilginc birsey ile karsialstim eft yapilmamis urunu kargoya verdiklerini dahi gordum kisaca bizim onlara guvendigimiz kadar onlarda bize guveniyorlar.

Saat 15:00 civarinda teli elden teslim ettim ve saat 16:30 gibi kisa bir surede geri teslim aldim herhangibi sorun olamadan gayette memnunum suanda zaten 6 aya kadar garantisini veriyorlar ben bir sey olacagini zannetmiyorum

Guven Noktasina gelince merak etmeyin arkadaslar ben de basta suphelerim vardi ama oraya gidince sadece sizin telefonunuz olamdigini adamlarin Turkiye geneli calistiklarini kargolarin birbiri arkasi geldiklerini gittiklerini gorursunuz.

http://www.tamirdunyasi.net/index.html

Tekrardan tesekkur eder ve Hayirli isler dilerim. bundan sonra telefon ile ilgi bir sorunum oldugunda guvenle kargomu gonderebilecegim bir yer oldugunu biliyorum artik

Saygilarimla...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlindGuardi4n -- 1 Ağustos 2013; 2:58:56 >

• Upup

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Reklam mi yapiyorsun usta :)

• Yokbe usta sadece bu durumdan muzdarip olan arkadaslara bir faydam dokunsun yeter :) cunki benim basima boyle bir sorun geldi valla oyle yana yana guvenecek yer ariyorsun ki sorma :)
  • 250 liraya s3 kasa dokunmatik full değiştiriyorlar. Normalde kasa 400e satılıyor. Bu arkadaşlar ucuz çin malı mı kullanıyor acaba?
  • s3un kasasi aliminyumdanda ucuz cin mali olacak guldum daha kalitesiz malzeme piyasada yok zaten

• quote:

Orijinalden alıntı: tamirdünyasi1

quote:

Orijinalden alıntı: judge1986

Merhaba Arakdaslar,

Ilk Once Tamir Dunyasina ve Murat & Ugur beye tesekkur ederek baslamak istiyorum.

Konuya gelince 2 gun once Samsung s3 telefonumun on cami kirildi ve degisim icin Samsung kendi servisini aradim ama ne yazikki bir turlu ulasamadim Daha sorna forumdaki arastirmalarimin sonucunda iki tane firma one cikti.

ikisi ile iltisime gectim fakat nedense tamir dunyasinin isinin arkasinda durmasi ve hemen olaya mudahil olmasi biraz etkiledi beni,

Bu sebepten dolayi bende kendileri ile iletisime gectim hatta bizzat yerinde gormek icin Beylikduzunden Kartala uzun bir yolculuk yaptim . ilk gittigimde izlenimlerim prof bir sekilde calsiyor ve musteri memnuniyetini on planda tutuyor olmalari idi, bunu bizzat kendim gordum. Hatta orada ilginc birsey ile karsialstim eft yapilmamis urunu kargoya verdiklerini dahi gordum kisaca bizim onlara guvendigimiz kadar onlarda bize guveniyorlar.

Saat 15:00 civarinda teli elden teslim ettim ve saat 16:30 gibi kisa bir surede geri teslim aldim herhangibi sorun olamadan gayette memnunum suanda zaten 6 aya kadar garantisini veriyorlar ben bir sey olacagini zannetmiyorum

Guven Noktasina gelince merak etmeyin arkadaslar ben de basta suphelerim vardi ama oraya gidince sadece sizin telefonunuz olamdigini adamlarin Turkiye geneli calistiklarini kargolarin birbiri arkasi geldiklerini gittiklerini gorursunuz.

Tekrardan tesekkur eder ve Hayirli isler dilerim. bundan sonra telefon ile ilgi bir sorunum oldugunda guvenle kargomu gonderebilecegim bir yer oldugunu biliyorum artik

Saygilarimla...

TEŞŞEKÜRLER PAYLAŞIMIN İÇİN BUARDA YAPILANLAR REKLAM AMAÇLI BİR PAYLAŞIM DEĞİLDİR.SİZ DEĞERLİ KULLANICILARA YARDIMCI OLMAK AMAÇLI YAZILIMIŞTIR ARKADAŞIMIZA TEŞŞEKÜR EDERİZ.FİRMAMIZDA KULLANILAN YEDEK PARÇALAR ORJİNAL OLMAKLA BİRLİKTE 6 AY GARANTİLİDİR SAYGILARIMIZLA

Turkiyede kanunlara gore 2yildir garanti sanirim fatura filan kesmiyorsunuz vergi den yirtmak icin.

• quote:

Orijinalden alıntı: judge1986

Merhaba Arakdaslar,

Saygilarimla...

Nasil memnun musunuz hala ekrandan?? Bir sikinti.cikti mi?

• Vallahi hocam size iyi denk gelmiş benim telefon iki berbat bir işçilik ve söylediklerinin aksine 3 liralık stickerle geri geldi. ayrıca sizin dediğiniz süre bence mucize çünkü benim telefonum 4,5 saatte zorla teslim edildi. Dikkatli olmanızı şiddetle öneririm. Üç kuruş ucuza yaptıracam diye bu tiplerle uğraşmak zorunda kalmayın.
  • Hocam bahsi geçen yer güvenilirlik konusunda çok sıkıntılı bir yer. Aklınız varsa uzak durursunuz. Uğraşmayı hiç de istemeyeceğiniz tiplere parayı vermiş bulunduğunuz için defalarca cebelleşirsiniz. Tecrubeyle sabittir.
  • Arkadaslar benimde iPhone 6plus ön camı kırıktı.bgn 11:30 da ellerine ulaştı telefon.gelişmeleri de yazarım buraya aramalarını bekliyorum,sadece on cam degisicek bakalım.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.