Şimdi Ara

Xbox Live oyunu Uno Friends, Windows Phone için yayınlandı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
1
Favori
646
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Aslı 1970'li yıllara kadar dayanan kart oyunu UNO, bugüne kadar farklı firmalar tarafından dijital dünyaya aktarıldı. Gameloft ile mobil platformlara da yayılan UNO, orijinal sürümün yanında çoklu oyuncu desteği sunan UNO Friends adlı bir sürüme de sahip. UNO Friends iOS ve Android'den sonra Windows Phone için de indirmeye sunuldu.

UNO, elinizdeki kartları rengine veya simgelerine göre yere atarak herkesten önce bitirme ve toplam puanınızı 500'e çıkarma mantığına dayanıyor. 

UNO Friends ile oyunlar oluşturarak arkadaşlarınızı davet edebilir, haftalık yarışmalara katılabilir, skor tahtalarında kendinizi geliştirebilirsiniz. Ayrıca UNO oturumunuzun arka planını ve kart destesinin tasarımını özelleştirebilirsiniz. 

• Singleplayer'ı var değil mi bunun şimdi?
  • Pc.den yükle dediğimde telefonla iletişime geçmeye çalışıyor fakat yükleyemiyor, maile vişeyler gönderiyoe. Bütün uygulamalar için bu böyle.
    Markete girdiğimde ise ismiyle aratmama rağmen oyunu bulmuyor, rastgele dolaşırken buldum da yükledim.
    L820

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Olsa nolcak oyunu parasız oynanmıyor 4-5 el sonra oyuna giremiyoruz

• Eğlenceli bir oyun . Ama birşekilde gene paraya dayandırıyorlar .

IOS ve androide aylar önce yayınlanan oyunun Windows Phone'lara yeni yayınlanması, bu işletim sisteminin daha çok uzun yol katetmesi gerçeğini pekiştirdi .
  • Mağaza'da işime yaracak çoğu oyun paralı yahu. Ama ücretsiz güzel oyunlarda var (Royal Revolt!, Drift mania championship gibi)
  • oyun parası değil mi istediği şey ? sarı renk olanlar bittiği zaman oyuna giremiyosunuz ama belli aralıklarla sol al koşedeki yerden kazı kazanla kazanabiliyorsunuz,bir de oyun kazandıkça yukleniyor anladığım kadarıyla. @rsgt2d

• java da bilevar bu oyun :Dwpciler şimdi bununla hava atar

• quote:

Orijinalden alıntı: xvolkapx

java da bilevar bu oyun :Dwpciler şimdi bununla hava atar

Hangi uygulama ile hava attığımızı gördün? Biz eksiklerimizi kabul ediyoruz.

• sorma ya.javada falan olmasa şimdi ne hava atardım,ne ezerdim başka telefonları.ah biz "wpciler" yok mu.

• tamam beyler şaka yaptım pardon

• La sınavlar vardı yahu

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.