Şimdi Ara

iOS 7 hızlı ayarları taklit eden Control Center Android uygulaması Apple'ın şikayeti üzerine kaldırıldı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
425
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Apple'ın iOS 7 işletim sistemini duyurmasının akabinde, iOS 7 ile gelen önemli özellikleri taklit eden pek çok Android uygulaması ortaya çıktı. Bunlardan birisi de Control Center.

iOS 7 işletim sisteminde bazı ayarlara hızlı bir şekilde ulaşabildiğiniz hızlı ayarlar menüsü, Control Center ile Android işletim sistemine de sunulmaya başlamıştı. Ancak Apple uygulamayı şikayet ederek pek çok tasarım patentini barındıran işletim sisteminin bir özelliğini yetkisiz olarak kopyaladığını Google'a iletti.

Google da geliştirici Hi Tools Studio girişimine uyarı göndererek sözkonusu hak ihlali nedeniyle uygulamayı Play mağazasından kaldırdığını bildirdi. 

Girişim uygulamayı yeniden mağazada listeletmeyi başardı. Ancak Google'ın ikinci kez uygulamayı yasaklaması bekleniyor.

• MIUI birçok rom gelistiricisi ve birçok app geliştiricisi de Apple'i sikayet etseydi o zaman, çalmadiklari şey kalmadi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PwaGG -- 1 Ağustos 2013; 4:08:44 >
  • Bu aralar Apple herşeyi şikayet etmeye başladı. Bu şekilde bir yere varılmaz Apple.
  • Apple telif haklarından para kırmaya çalışıyor. Her bir şeye sırf hak olsun diye patent aldı. (BAKINIZ: Yuvarlatılmış köşelerin tasarım patentini aldı. Ne kadar saçma?)
  • bildirim barı var zaten bu uygulamaya ne hacet :)

• Apple hala kendini tahtından eden androidi tam anlamıyla öğrenememiş galiba. Bilinmeyen kaynaklar diye bir şey var.
    Buyrun bu da bu neymiş diye merak eden olursa control center indirmek için link:http://www.nextwap.net/load/file/11560/Control_Center_Pro_iOS_7_Style_APK_1.4_Android.html
    Not: Şahsen ben denemedim. :)
  • bunlar yakında bizide şikayet eder dikkat beyler
  • quote:

Orijinalden alıntı: Allah Diyen Tirbüşon

MIUI birçok rom gelistiricisi ve apo geliatiricileri de Applei sikayet etseydi o zaman. Çalmadiklari şey kalmadi.

aynen çal herşeyi androidten dandirik ayar arayüzünden git şikayet et

• Kendi taklit edebiliyor ama başkası Apple ı taklit edemiyor.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.hi.tools.studio.control.center

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EstrEmO -- 1 Ağustos 2013; 2:45:46 >
  • En azından hücresel veri ayarını koymayı akıl etmişler apple kendi salaklığına baksın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.