Yeni Toyota Corolla Sahibinden.com'a Düşmüş
85 Cevap3166 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: <<      [2]
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

2911 Mesaj
1 Ağustos 2013; 18:42:30 

Adam harbi troll yaaa.

Actigi konular, attigi mesajlar tam trolluk baska birsey degil.

Biz bunu dedik diye mesajimiz siliniyor provoke ediyormusuz ama adam alanen trolluk yapiyor provoke olmuyor. Sevgili yonetici kardes nasil bir kafa yapisi ile olaylari degerlendiriyorsunuz ben anlamiyorum.

Yaptigim hic bir sey icin pisman degilm. Pisman olacak hic birsey de yapmadim.

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
1 Ağustos 2013; 18:51:24 

quote:

Orijinalden alıntı: TrMhMt

Adam harbi troll yaaa.

Actigi konular, attigi mesajlar tam trolluk baska birsey degil.

Biz bunu dedik diye mesajimiz siliniyor provoke ediyormusuz ama adam alanen trolluk yapiyor provoke olmuyor. Sevgili yonetici kardes nasil bir kafa yapisi ile olaylari degerlendiriyorsunuz ben anlamiyorum.

Nickin tanıdık geldi.
Trol diye kimden bahsediyorsunuz.
Adminlere isyan etmek için forum destek diye bir bölüm var.Sağ üst koşe twitter ibaresinin solunda kalıyor.
Oradan savunmanızı yapabilirsiniz.

2911 Mesaj
1 Ağustos 2013; 19:02:27 

Kimden bahsettigim alanen ortada. Sizin alinmaniza gerek yok.

Bu mesajda bahsedilenler: Math.

Yaptigim hic bir sey icin pisman degilm. Pisman olacak hic birsey de yapmadim.

5239 Mesaj
1 Ağustos 2013; 19:05:43 

önceki corolla'ya göre çok farklı bir tasarım anlayışı var. 61.000 tl normalde tabiki yüksek ama polo'ya, auris'e, fiesta'ya bakınca da normal aslında

784 Mesaj
1 Ağustos 2013; 19:10:39 

quote:

Orijinalden alıntı: zotacing

Bu arabanın içine laf eden cidden art niyetli veya trolldür.

Art niyetli veya troll değilim. Ben beğenmedim aracın içini. Zevk meselesi bu.
Fikrinizi bu şekilde belirtmeniz çok ağır olmuş.

Bir şey biliyorum, o da hiçbir şey bilmediğimdir. Sokrates

2069 Mesaj
1 Ağustos 2013; 22:27:37 

quote:

Orijinalden alıntı: extreme_oki

quote:

Daha S60'ın segmentini bilmiyorsun, gelmiş yorum yapıyorsun.

quote:

Orijinalden alıntı: WaRToX

Adam S60'la;

honda civic
renault fluance
mitsubishi lancer
ford focus
opel astra
hyundai elantra
mazda 3

kıyaslamış ya laaa :))

Ankara'da adama gülerler böyle durumda....

EDIT: imla

her arabayı c segmentine sedan modellerine göre yazmışım sen s40 yazacağıma s60 yazmış olmamı anlamaman senin bişeyden anlamadığını gösterir kardeş

Doğru yazaydın KARDEŞ... ;)

Milletin her mesajının imla hatasını düzeltmek bize düşmez, S40 yazaydın da bileydik...

Birde S40 dediğin araçla rakipleri kıyasla bakalım.. Hatta S40 dediğin üretimden kalkdı..

Dünya çapında Volvo V40, Mercedes A, BMW 1 ve Audi A3 arasında yapılan kıyaslamaları oku bakalım kim lider gelmiş KARDEŞ?

Sonrada sen tut Volvo'yu bunlarla karşılaştır bakalım KARDEŞ... Senin bahsettiğin Volvo markasının o kıyaslamada işi olmaz güzel KARDEŞİM...

Allah'a emanet, iyi forumlar..

VOLVO 1.6D Dynamic
Ankara

1151 Mesaj
2 Ağustos 2013; 1:21:39 

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: extreme_oki

quote:

Daha S60'ın segmentini bilmiyorsun, gelmiş yorum yapıyorsun.

quote:

Adam S60'la;

honda civic
renault fluance
mitsubishi lancer
ford focus
opel astra
hyundai elantra
mazda 3

kıyaslamış ya laaa :))

Ankara'da adama gülerler böyle durumda....

EDIT: imla

her arabayı c segmentine sedan modellerine göre yazmışım sen s40 yazacağıma s60 yazmış olmamı anlamaman senin bişeyden anlamadığını gösterir kardeş

Doğru yazaydın KARDEŞ... ;)

Milletin her mesajının imla hatasını düzeltmek bize düşmez, S40 yazaydın da bileydik...

Birde S40 dediğin araçla rakipleri kıyasla bakalım.. Hatta S40 dediğin üretimden kalkdı..

Dünya çapında Volvo V40, Mercedes A, BMW 1 ve Audi A3 arasında yapılan kıyaslamaları oku bakalım kim lider gelmiş KARDEŞ?

Sonrada sen tut Volvo'yu bunlarla karşılaştır bakalım KARDEŞ... Senin bahsettiğin Volvo markasının o kıyaslamada işi olmaz güzel KARDEŞİM...

zorunamı gitti yorumum KARDEŞ volvo funcılığı yapma bana sen volvoyu gözünde çok büyütmüşün KARDEŞ çok artist artist konuşuyon KARDEŞ bin tane cümlenin içinden bi tane cümleyi seçme KARDEŞ her araba segmenti neyse odur KARDEŞ b ise b dir c ise c dir d ise d dir KARDEŞ volvoyu sen premium yapmışsın kafanda güzel kardeşim başkasının malını kendi malınmış gibi benimseyip ahkam kesmeye gerek yok kardeşim dünya çapınca volvoyu diğer premiumlarla karşılaşmasını bana gönderme yapmana gerek yok sende forumu iyice oku her markanın aracı vw modelleriyle kıyaslanıyo vw en çok oyu alıyo ben sen gibi tutupta vw nereeeee volvo toyota nereee demiyorum bugün vw golf senin v40 dediğin veya mercedes a serisi veya bmw 1 serisi veya audi 3 serisi araçlardan daha çok satış adetine sahip bir marka hepsindende en iyi puanlarla ayrılan marka passatı tartışmaya bile gerek yok golf ün kıyaslanmadığı araba kalmadı o zaman senin dediğin gibi golfü kıyaslaya kıyaslaya bu arabaylamı kıyaslayacaz diyelim her arabanın segmenti neyse onunla kıyaslanır cılkını çıkartmamak şartıyla

Volkswagen Golf 7 2012 Türkiye Facebook

2236 Mesaj
2 Ağustos 2013; 1:43:34 

quote:

Orijinalden alıntı: L.J

İç mekan tasarımı berbat, aracın tasarımı da iç açıcı değil kesinlikle. Benzinli manuel bir araç 61bin TL, alana hayırlı olsun.

61bin TL verip benzinli araç alacak olsam ağzına kadar dolu ve otomatik bir araç bakardım şahsen.

Civic çok daha şık bir araç en dolu otomatiği 59bin TL.
Mazda3 en dolu ama çok fena dolu benzinli otomatik 59bin TL.
Ford Focus 1.6 atmosferik PowerShift en dolusu 52bin TL
Astra Sedan 1.6 Otomatik 51bin TL
Jetta 1.4 TSI Highline DSG 61bin TL

Bu piyasada bu tasarım ve motorla bence hiç şansı olmaması lazım isimden kazanıyor an itibariyle satıyorsa bile kesinlikle mantıklı bir araç değil.

Alamancı falan değilim aracım Mazda, kesinlikle Toyota'yı da severim ama Corolla'nın hiçbir övülecek yanı yok şu an şu fiyatla.

hocam öyle ama iç mekanı en geniş 2 eli en kuvvetli ve şu an en az yakan benzinli kardeşim aldı şu an şehiriçi ortalaması benim dizel c max le aynı

........2013 Ford C- max 1.6 TDCI beyaz titanium x paket + otm. park.........

.........1993 Renault toros 1.4 buz beyazı 130.000.......

2265 Mesaj
2 Ağustos 2013; 2:13:34 

quote:

Orijinalden alıntı: undefined2

ördek gibi bakan halojenleri mi istersin, eşek bağlasan durmaz rezil iç mekanını mı...

golf resmen ucuz bu adi araçlar yanında...

aynen öyle vw ni eleştirirdim ama bu japonların kalitesiz tasarım yoksunu tipsiz arabalarını pahalı fiyatlara gördükçe vw ne haksızlık yaptığımı düşünmeye başladım.

9721 Mesaj
2 Ağustos 2013; 3:39:35 

quote:

Orijinalden alıntı: ensnksr

quote:

Orijinalden alıntı: L.J

İç mekan tasarımı berbat, aracın tasarımı da iç açıcı değil kesinlikle. Benzinli manuel bir araç 61bin TL, alana hayırlı olsun.

61bin TL verip benzinli araç alacak olsam ağzına kadar dolu ve otomatik bir araç bakardım şahsen.

Civic çok daha şık bir araç en dolu otomatiği 59bin TL.
Mazda3 en dolu ama çok fena dolu benzinli otomatik 59bin TL.
Ford Focus 1.6 atmosferik PowerShift en dolusu 52bin TL
Astra Sedan 1.6 Otomatik 51bin TL
Jetta 1.4 TSI Highline DSG 61bin TL

Bu piyasada bu tasarım ve motorla bence hiç şansı olmaması lazım isimden kazanıyor an itibariyle satıyorsa bile kesinlikle mantıklı bir araç değil.

Alamancı falan değilim aracım Mazda, kesinlikle Toyota'yı da severim ama Corolla'nın hiçbir övülecek yanı yok şu an şu fiyatla.

hocam öyle ama iç mekanı en geniş 2 eli en kuvvetli ve şu an en az yakan benzinli kardeşim aldı şu an şehiriçi ortalaması benim dizel c max le aynı

Yakıt ekonomisine ben çok bakmıyorum, nihayetinde bu paraya aldığın araba muadilleri ile arasında o kadar fiyat farkı var, o fiyat farkını benzine yatırırsın mantığı oluşuyor. Eyvallah az yakabilir, içi de geniş olabilir ama rakipleri ile çok mu fark var da bu kadar fiyatı şişik. Yine de dediğim gibi alana hayırlı uğurlu olsun ben yanından geçmem şahsen:)

Eğer bunu okuyorsan, bu uyarı senin için. Bu anlamsız forum imzasından okuduğun her kelime hayatından harcanan diğer bir saniye demek. Yapacak başka işlerin yok mu? Hayatın gerçekten bu kadar boş mu da bu anları daha iyi geçirebileceğin bir yol düşünemiyorsun? Yoksa saygı duyduğun ve inandığın bu otoriteyi ortaya koyanlardan çok mu etkilendin? Okuman gereken her şeyi okur musun? Düşünmen gereken her şeyi düşünür müsün? Sana alman gerektiği söylenen her şeyi satın alır mısın? Evinden çık, karşı cinsten biriyle tanış, gereksiz alışverişleri ve mastürbasyonu bırak. İşinden ayrıl, bir kavga başlat, yaşadığını kanıtla. Eğer insanlığını ispat edemezsen, bir istatistik olarak kalacaksın.
Artık uyarıldın...

104 Mesaj
2 Ağustos 2013; 7:11:30 

Corolla'yı 2 hafta önce Cumartesi bizzat test ettik. Bu araçla ilgili olumsuz yorum yapan arkadaşların aracı bir gidip test etmesi lazım. VW'nin boşline Golf'ü bu aracın yanında sinek kalır. Toyota yapabileceğinin en mükemmelini yapmış. Birkaç eksiklik ve hata var ama yol tutuşu, atmosferik motorunun müthiş performansı beni benden aldı. VW fanları Corolla'yı toros'a benzeteceklerine DSG'lerine baksın.

2014 YGS//LYS

BİM Fan Club

3694 Mesaj
2 Ağustos 2013; 8:53:57 

O klima ızgaraları nedir öyle yav? Tofaş'tan sökülüp takılmış sanki..

Geç geldi desinler geçmiş olsun demesinler!..

Boy, pos, saç, sakal, bıyık eşkaldir, mühim olan onları taşıyan bedendeki kimlik, kimlikteki saygınlık, vicdandaki doğruluktur.

Uzaklaştırılmış
2 Ağustos 2013; 12:26:58 

quote:

Orijinalden alıntı: batuhankaralar

Corolla'yı 2 hafta önce Cumartesi bizzat test ettik. Bu araçla ilgili olumsuz yorum yapan arkadaşların aracı bir gidip test etmesi lazım. VW'nin boşline Golf'ü bu aracın yanında sinek kalır. Toyota yapabileceğinin en mükemmelini yapmış. Birkaç eksiklik ve hata var ama yol tutuşu, atmosferik motorunun müthiş performansı beni benden aldı. VW fanları Corolla'yı toros'a benzeteceklerine DSG'lerine baksın.

Kimse dsg sorunsuz demiyor zaten

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

1604 Mesaj
2 Ağustos 2013; 12:47:41 

fiyat 59'a düşmüş

Focus 2,5 - 2011 1.6 100 bg - TeleflexGFI LPG

Güzel olmayan otomobil, iyi bir otomobil değildir. (Ettore Bugatti)

Uzaklaştırılmış
2 Ağustos 2013; 15:32:02 

quote:

Orijinalden alıntı: Mazotşist

fiyat 59'a düşmüş

55 e kadar dusebilir bence

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

48 Mesaj
2 Ağustos 2013; 17:18:14 

ankarada sabah ve akşam trafiğinde bulunmama rağmen henüz göremedim aracı

1000 Mesaj
2 Ağustos 2013; 18:20:14 

59bin'e düşüş durumda.

Mercedes - Benz w212 FL - E180 1.6 cgi 7g-Tronic 2013 GEÇİCİ:Audi A4 2.0TDI Multitronic 2010
Hyundai i30 Style Plus 1.6 crdi otm. 2009

468 Mesaj
2 Ağustos 2013; 20:42:31 

Bu corollanın dışı hiç hoşuma gitmedi özellikle önü çok tuhaf japonların klasik dizaynını yansıtmışlar

Bedava peynir, sadece fare kapanında bulunur

666 Mesaj
2 Ağustos 2013; 21:57:44 

Arkadaşlar araç çok güzel de sanki arka tampon olmamış, şalvar gibi duruyor

839 Mesaj
2 Ağustos 2013; 22:00:45 

O değilde arka stoplar bildiğin elantra

97 Mesaj
7 Ağustos 2013; 17:27:39 

CVT araç arayanlar için Yeni Corolla.

1022 Mesaj
11 Ağustos 2013; 17:20:59 

quote:

Orijinalden alıntı: undefined2

ördek gibi bakan halojenleri mi istersin, eşek bağlasan durmaz rezil iç mekanını mı...

golf resmen ucuz bu adi araçlar yanında...

Bu nasıl bir eleştiri stili ya ayıp bişey. Yani ben simdi toyota biniyorum ve bu vatandaşa göre eşeği bile bağlasan durmaz bir arabayı kullanıyorum sana 14 gün uzaklaştırma az bile bilader senin gibileri ömür boyu kovacaksın böyle yerlerden. insan biraz yazdığı cümlelerin ne anlama geldiğine bakar insaf.

vedat61

1022 Mesaj
11 Ağustos 2013; 17:23:26 

quote:

Orijinalden alıntı: Stones

Bölüm yetkilisi ne demek bu forumda acaba bir açıklama yaparsanız sevinirim.

vedat61

1022 Mesaj
11 Ağustos 2013; 17:25:58 

quote:

Orijinalden alıntı: -Juhziz-

alana hayırlı olsun

kendimi adıma konuşursam, ben olsam almazdım

sizde hangi araç var sorabilirmiyim.

vedat61

1101 Mesaj
11 Ağustos 2013; 17:43:02 

quote:

Orijinalden alıntı: vedat61

quote:

Orijinalden alıntı: -Juhziz-

alana hayırlı olsun

kendimi adıma konuşursam, ben olsam almazdım

sizde hangi araç var sorabilirmiyim.

altımda iki araba var .... babamın rr (benim de sayılır...)

birde renault latitude executive 2013 1.5dCI + cam tavan + prestij var (bana ait)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Juhziz- -- 11 Ağustos 2013; 17:46:29 >

-

3694 Mesaj
11 Ağustos 2013; 23:37:14 

quote:

Orijinalden alıntı: vedat61

quote:

Orijinalden alıntı: Stones

Bölüm yetkilisi ne demek bu forumda acaba bir açıklama yaparsanız sevinirim.

Bölümle ilgili sorumlu kişi demek.

Ayrıca, yorum yaparken veya alıntı yaparken, mesajları tek bir kalemde birleştirirseniz sevinirim.

Veya nicklere bildirim yaparak ta cevap verebilirsiniz. Diğer türlü üst üste mesaj yazmak, hem görüntü kirliliği açısından hem de forum kuralları gereği uygun değildir..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Stones -- 11 Ağustos 2013; 23:39:20 >

Geç geldi desinler geçmiş olsun demesinler!..

Boy, pos, saç, sakal, bıyık eşkaldir, mühim olan onları taşıyan bedendeki kimlik, kimlikteki saygınlık, vicdandaki doğruluktur.
Sayfa:   <<      [2]
Tüm forumlar » [Motorlu Araçlar Dünyası] » Motorlu Araçlar Konu Dışı » Yeni Toyota Corolla Sahibinden.com'a Düşmüş
Sayfa: <<      [2]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.328