Şimdi Ara

★ ★ ★ SAMSUNG GT-S6310 (YENİ YOUNG) ANA BAŞLIK VE DESTEK KONUSU ★ ★ ★ (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
531
Cevap
2
Favori
18.378
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    sendeki simkart 128likmiydi degilse birde oyle dene

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • folder mountu yukle oyun dataları varsa.birde greenfiy die uygulama var pil suresini uzatıo biraz
    birde xposed framework die modlama programı var batarya barını ve uygulama ikonlarını degiştirebilion şeffaf status bar falan yapabilion.eskiye döndürme de çok kolay oluo uygulamaya girip tiki kaldırıon açıp kapatıon tel eski şeylerine geri dönüyor örn;
     ★ ★ ★ SAMSUNG GT-S6310 (YENİ YOUNG) ANA BAŞLIK VE DESTEK KONUSU ★ ★ ★

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DIDYMA -- 11 Mart 2014; 2:41:07 >

• bu framework uygulamasını rehberi ram'e kiltlemek için denedim. fakat rehberi ram e sabitlemek için zaten rehber kadar da program tüketim yapıyor. bende kaldırdım eski haline çevirdim :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: hardcrss

sendeki simkart 128likmiydi degilse birde oyle dene

yok hocam 64 kb kart oda internette araştırdım bazı kişiler avea geçince 3g de reset başladı demiş onun üzerine denedim ve bizzat bende yaşadım sorunu çok ilginç gerçekten
  • Uzun zamandır uğraştığım 3g sorununu çözdüm sonunda sorun yazılımsal 3g aktif iken senkronizasyon ve stok e-posta bildirimlerini açınca cihaz günde 1 yada 2 günde 1 kendini resetliyor senkronizasyonu kapattım e-posta hesabını kaldırdım reset sorunu ortadan kalktı (2g modda hiçbir sıkıntı yok senkronize vs ) onun yerine outlook uygulaması ile push mail alabiliyorum...forumu araştırma yaparken okuyanlar bilgi sahibi olması için yazıyorum bunları
  • bsliali kullanıcısına yanıt
    hm iyi bari sorun demek ki 3g deyken senkronizenin açık olmasından kaynaklanıyo.bende açtım senkronzeyi bkalım rest atçak mı

• quote:

Orijinalden alıntı: delimotor

hm iyi bari sorun demek ki 3g deyken senkronizenin açık olmasından kaynaklanıyo.bende açtım senkronzeyi bkalım rest atçak mı

stok eposta push mailleri de açın öyle test edin
  • bsliali kullanıcısına yanıt
    açtım zaten.bakalım genel bi sorun mu yoksa sadece senin cihazda mı var

• quote:

sonucu 2-3 gün sonra yazarsınız merakla bekliyorum
  • quote:

varmı reset hocam son durum nedir
  • yok hiç olmadı rest bide @hardcrss arkadaş denesin bence

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DIDYMA -- 21 Mart 2014; 19:36:53 >
  • quote:

yok hiç olmadı rest bide @hardcrss arkadaş denesin bence

onda arada oluyormuş reset sorunu...neyse artık yapacak bir şey yok teşekkürler ilgin için

zaten artık senkronize kapalı olarakta resetlemeye başladı herhalde benim cihazda problem var yada uygulamalar işlemciyi çok zorluyor resetliyor kendini bilemiyorum artık 2g devam telefon değiştirene kadar yapacak bir şey yok reset atınca şarjı'da sapıtıyor zaten 2g devam edicem mecbur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bsliali -- 22 Mart 2014; 9:07:08 >
  • Arkadaşar bi sorunum var. Telefonumla youtube google chrome gibi sitelere girdiğimde 'Ağ ile ilgili bir sorun oluştu' hatası alıyorum.fabrika ayarlarına döndürdüm düzeldi fakat bugün başıma yine geldi.Yardımcı olursanız sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: LTR

Arkadaşar bi sorunum var. Telefonumla youtube google chrome gibi sitelere girdiğimde 'Ağ ile ilgili bir sorun oluştu' hatası alıyorum.fabrika ayarlarına döndürdüm düzeldi fakat bugün başıma yine geldi.Yardımcı olursanız sevinirim.

youtube devlet tarafından yasaklandığı için artık mobil uygulamalara girmiyor.
  • hardcrss kullanıcısına yanıt
    Evt ama facebookada girmiyor az önce fabrika ayarlarına döndürdüm donanımhabere filan girebiliyorum mozilla yükledim galiba chrome 4.1.2 de flash player desteklemeyecekmiş..
  • quote:

Orijinalden alıntı: bsliali

markette bir uygulama güncelleme gizlemesi oluyor mu ya ? chrome son güncelleme ile 111 mb a çıktı şaka gibi resmen telefonda yer kaplıyor hiçte kullanmıyorum fabrika sürümüne döndürüp güncelleme uyarısını iptal etme şansım varmıdır bilgisi olan varmı ?

gel rootla telefonu kurtul hepsinden :)

• quote:

quote:

markette bir uygulama güncelleme gizlemesi oluyor mu ya ? chrome son güncelleme ile 111 mb a çıktı şaka gibi resmen telefonda yer kaplıyor hiçte kullanmıyorum fabrika sürümüne döndürüp güncelleme uyarısını iptal etme şansım varmıdır bilgisi olan varmı ?

en sonunda onu yaptıracaklar zaten sildim yeniden kurdum 76 ya düştü herhalde eski dosyaları birikmişti bakalım gidiyoruz böyle bu samsung adamı telefondan soğutacak resmen o kadar gereksiz uygulama koymuş ki içine sonra android kasıyor diyorlar

• quote:

quote:

quote:

en sonunda onu yaptıracaklar zaten sildim yeniden kurdum 76 ya düştü herhalde eski dosyaları birikmişti bakalım gidiyoruz böyle bu samsung adamı telefondan soğutacak resmen o kadar gereksiz uygulama koymuş ki içine sonra android kasıyor diyorlar

bende de kac gundur yeterli alan yok uyarisi veriyordu. cektigim fotolari kendi hafizasina da kopyalamis sildim 300 mb yer acildi.

• quote:

quote:

quote:

quote:

bende de kac gundur yeterli alan yok uyarisi veriyordu. cektigim fotolari kendi hafizasina da kopyalamis sildim 300 mb yer acildi.

zaten toplasak 200-300 mb gereksiz uygulama çıkacak chrome olsun google+ olsun google play gazete google play müzik youtube samsung sinema car curt zorla yüklü duruyor zaten kuracak olsam ben yüklerim hepsini dayatıyorlar resmen o kadar uygulama yüklüyorlar üstüne touchwiz bindirip telefon kasıyor oluyo saf android yapıp düşük profilli telefon bir türlü çıkarmadı şu google acaba nasıl olacak çok merak ediyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bsliali -- 3 Nisan 2014; 16:18:23 >

• 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.