Şimdi Ara

★ ★ ★ SAMSUNG GT-S6310 (YENİ YOUNG) ANA BAŞLIK VE DESTEK KONUSU ★ ★ ★ (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
532
Cevap
2
Favori
18.364
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    uygulamaları tasiyamion ama datalarını taşıyabiliosun gl to sd prosu ile rootlu olması lazım tel .zaten kolayca rootlanio asphalt 7(1.05gb) yukldm dataları taşıdım hala 1gb yer war dahlide
    flash desteklior gayette iyi çalışıyor ışte fotolar
    acunn adresndn maç özeti

★ ★ ★ SAMSUNG GT-S6310 (YENİ YOUNG) ANA BAŞLIK VE DESTEK KONUSU ★ ★ ★

star tv adresinden canlı tv izleme

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: delimotor

uygulamaları tasiyamion ama datalarını taşıyabiliosun gl to sd prosu ile rootlu olması lazım tel .zaten kolayca rootlanio asphalt 7(1.05gb) yukldm dataları taşıdım hala 1gb yer war dahlide
    flash desteklior gayette iyi çalışıyor ışte fotolar
    acunn adresndn maç özeti

star tv adresinden canlı tv izleme

asphalt 7 performansı nasıl oynatıyormu cihaz oyunu ?
  • bsliali kullanıcısına yanıt
    ewt oynatıyor çok az bi kasma var rahat oynadım ben oyunu

• quote:

ewt oynatıyor çok az bi kasma var rahat oynadım ben oyunu

teşekkürler cevap için
  • Beyler bize ne zaman güncelleme gelir acaba ya Samsung bizi çöpe attı galiba telefon fazla satılmadı diye
    alt segment cihaz oldugu icin geç çıkcak güncelleme haliyle

• daha önceki s5360 telefona 4 tane güncelleme geldi Türkiye için o yüzden sordum
    hmm kucuk guncelleme dion ewt gelmedi cıktgndan beri belkide sorun olmadığı için cıkarmiolar

• quote:

hmm kucuk guncelleme dion ewt gelmedi cıktgndan beri belkide sorun olmadığı için cıkarmiolar

valla birkaç sorun var cihazda gözlemlediğim örneğin görüşme yaparken telefonu kulağa götürdüğünde konuşma süresi takılı kalıyor mesela 10.saniyede ekran açıldı kapandı diyelim kapatınca 10 saniye gösteriyor müzik açıp ekranı kapattığımızda 10-20 saniye telefon hiçbir şekilde uyanmıyor sadece ses tuşları çalışıyor şarj mesela %65 de kapatıp açtığımızda %55 e inebiliyor bir kapatıp açmaya %10 az gösteriyor kamera yerine video moduna alınca kamera çok kararma yapıyor şu an aklıma gelenler bunlar kullanıma engel değil ama yazılımsal problemler inşallah en kısa sürede güzel bir güncelleme alabiliriz
    şarj sorununda öncesini anlamadım.şarj şeyi normal bence her telefonda olur çünkü açıp kapattıgında devre elemanları tekrar enerjilenır.bide android sistemi devreye flan grior nrmal bence şarj durumu.
    ewt aynen karanlık gosterior kamera bi telefonla karşılaştırdım baya karanlık.aslında foto içınde karanlık biraz ama video moduna göre iyi.inş lensten falan deildir yazılımsaldır yoksa böle kullamak zorunda kalırız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DIDYMA -- 13 Kasım 2013; 2:41:20 >
  • quote:

şarj sorununda öncesini anlamadım.şarj şeyi normal bence her telefonda olur çünkü açıp kapattıgında devre elemanları tekrar enerjilenır.bide android sistemi devreye flan grior nrmal bence şarj durumu.
    ewt aynen karanlık gosterior kamera bi telefonla karşılaştırdım baya karanlık.aslında foto içınde karanlık biraz ama video moduna göre iyi.inş lensten falan deildir yazılımsaldır yoksa böle kullamak zorunda kalırız

Yakın zamanda düzgün bir güncelleme gelir inşallah biraz zor ama bakalım :-)

• arkadaşlar telefon bugün hızlı şarjı azalmaya başladı pil durumuna baktığımda Google play hizmetleri %23 şarj yemiş ve telefonu açık durduğu boyunca uyku moduna girmesini engellemiş bunu nasıl kapatabilirim bir ayarı birşeyi varmı acaba
    dondur g.play hizmetlerini tel rootlu mu acaba
    greenify uyglamısını dene ama root istiyor

• quote:

dondur g.play hizmetlerini tel rootlu mu acaba
    greenify uyglamısını dene ama root istiyor

root ile işim olmadı olmazda :) ilk kez oldu acaba ayarları falanmı değiştirdim diye sordum bakalım şarj dolsun yeniden başlatıcam tekrar yapacak mı bu durumu
  • büyuk ıhtimal normale döner ya
    root nedn yapmıosun bsey olmuyor tele

• quote:

büyuk ıhtimal normale döner ya
    root nedn yapmıosun bsey olmuyor tele

biliyorum ya eski telefona yapmıştım chanfire 3d beats audio vs yüklemiştim ancak rom işleri ile uğraşmadığım için gereksiz gelmişti bunada uygulama gereği duymadım hiç bana gereksiz geliyor tabi kendi görüşüm bu :)
  • Galaxy S4 Mini
    Galaxy S3 Mini
    Galaxy Ace 3
    Galaxy Ace 2
    Galaxy S Advance
    Galaxy Core
    Galaxy Fame
    Galaxy Fresh

4.4 alacak cihazlar sızmış sözde fotoğraflı haber var bizim telefon yok ama 512 ram ile fame var listede ilginç bir durum tabi amiral gemi dışındaki modeller bunlar s4 s3 zaten var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bsliali -- 6 Aralık 2013; 18:44:56 >
  • fame e geliosa s6310a kesin gelmesi lazım donanım olarak daha güclü 768mb ram war s6310 da fame de 512mb.ikiside tek çekirdek birde.sadece famenin kamerası yuksek

• quote:

fame e geliosa s6310a kesin gelmesi lazım donanım olarak daha güclü 768mb ram war s6310 da fame de 512mb.ikiside tek çekirdek birde.sadece famenin kamerası yuksek

zaten s3-s4 note serisi dışında kimseye vereceklerini sanmıyorum zaten güncelleme vereceğine yeni model çıkartır onlara yükler bu samsung
  • guncellemeye takilmamak lazim gelsede duzgun calismaz

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.