- x
    Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ Twitter DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
HUAWEİ VİSİON - KULLANICI KULUBÜ
1246 Cevap52310 Görüntüleme30 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Linkli Mesajlar Yazdır
Sayfa: <<     12 13 14 15 16 [18] 20 21      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

196 Mesaj
4 Ekim 2013; 17:14:02 

ya bu konuda yada başka bir vision konusunda bir arkadaş youtube linki verip rootlamayı paylaşmıştı bir araştır istersen. direk kvk rom'unu rootlayabiliyorsun

Bu mesajda bahsedilenler: Ege..

Macbook Pro, iPad Air, Apple TV 3, iPhone 5, Nexus 5

280 Mesaj
5 Ekim 2013; 1:17:09 

istanbulda kapaklı kılıf bulabileceğim biyer var mı ?

Yenileceğinden korkan, daima yenilir. I. Bayezid

Çalışmak,Çalışmak ve tabii ki yine Çalışmak...

11 Mesaj
5 Ekim 2013; 23:14:32 

Senkarnizasyon işareti bu işaretliyse tel. inteernetteyken mail hesaplarını senk. ediyor.

Bu mesajda bahsedilenler: denmus2011

125 Mesaj
8 Ekim 2013; 0:39:45 

telefonu ses tuşlarıyla açmak için wake all , ekrana basıp kapatmak için screen off and lock uygulaması var onu kurun ardından telefonun altındaki ışıklı kısımdan en sağdaki arama düğmesine uzun basın screen off seçin

bu durumdan itibaren kitlerken 1 saniye arama düğmesine basacaksınız açarken ses açma :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nisanci93 -- 8 Ekim 2013; 1:45:05 >

247 Mesaj
8 Ekim 2013; 12:39:10 

Arkadaşlar isound programıyla sadece zil sesini arttırmak için hangi ayarları yapmam gerekiyor ?

2424 Mesaj
8 Ekim 2013; 19:43:41 

quote:

Orijinalden alıntı: macrinius

Arkadaşlar isound programıyla sadece zil sesini arttırmak için hangi ayarları yapmam gerekiyor ?

Ayarlamak için;
-"Virtual room effect" seçili olsun
-Altta "virtual room" ayarını 6 yapın
-"Eq settings" i selective seçin

Bu ayarla ses bayağı iyi
İsterseniz volümü 10 a kadar yükseltebilirsiniz, sorunsuz çalışıyor...
ses bayağı farkediyor...

Sus artık yeter!
Sır perdelerini pek o kadar yırtma.
Çünkü bize, kırıkları sarıp onarmak, sırları örtmek yaraşır.

247 Mesaj
9 Ekim 2013; 12:26:17 

quote:

Orijinalden alıntı: webcin

Ayarlamak için;
-"Virtual room effect" seçili olsun
-Altta "virtual room" ayarını 6 yapın
-"Eq settings" i selective seçin

Bu ayarla ses bayağı iyi
İsterseniz volümü 10 a kadar yükseltebilirsiniz, sorunsuz çalışıyor...
ses bayağı farkediyor...

Teşekkür ederim. Ses baya arttı.

Yalnız volume değil de virtual room'u arttırınca çok farkediyor.

9 Mesaj
9 Ekim 2013; 20:08:10 

Değerli kullanıcılar telefonla çektiğim videoları bilgisayara atamıyorum hi suiteen ne yaptıysam olmuyor sadece bluetootla alabiliyorum oda zahmetli telefonla çektiğim videoları nasıl masa üstü bilgisayara atabilirim yardımlar için teşekkürler

8412 Mesaj
9 Ekim 2013; 20:10:04 

quote:

Orijinalden alıntı: ali velimmm

Değerli kullanıcılar telefonla çektiğim videoları bilgisayara atamıyorum hi suiteen ne yaptıysam olmuyor sadece bluetootla alabiliyorum oda zahmetli telefonla çektiğim videoları nasıl masa üstü bilgisayara atabilirim yardımlar için teşekkürler

hi suite gerek yok. usb ile telefonunuzu pc ye bağladığınızda usb depolama belleğini açın. telefon flash bellek olarak gözükür. oradan direkt kopyalarsınız.

Hp G62-B01ET
Logitech Anywhere Mx
Huawei Ascend G7

9 Mesaj
9 Ekim 2013; 20:40:31 

quote:

Orijinalden alıntı: hardcrss

hi suite gerek yok. usb ile telefonunuzu pc ye bağladığınızda usb depolama belleğini açın. telefon flash bellek olarak gözükür. oradan direkt kopyalarsınız.

çok teşekkürler

7978 Mesaj
13 Ekim 2013; 17:46:57 

Dostlar bayramda elimde olacak şekilde nereden bulabilirim telefonu. HB bayramdan sonra veriyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

sɹǝʇ nq ʞǝʇɹıq ɐp ɐpunloʎ ʎǝsɹǝɥ ıʞuɐs

83 Mesaj
15 Ekim 2013; 14:48:38 

quote:

Orijinalden alıntı: ali velimmm

çok teşekkürler

usb depolama belleği ni nerden açcam acaba telefondanmı bilgisayarımda CD ROM ve Çıkarılabilir Disk die 2 tane şey gözüktü çıkarılabilir diske tıklıınca bir sürücü yerleştir dio hafıza kartına giremiorum yardımcı olurmusunuz

556 Mesaj
15 Ekim 2013; 21:34:30 

Usb den pc ye bagladiginzda telefonun ekranina sdcard izni gelir ona onay verirsenin görursnz

...ADIYAMAN Üniversitesi...

.::İlham Verici Yenilik Kalıcı Mükemmellik::.

.:: Asus ZenFone5 Kullanıcı Kulübü ::.

83 Mesaj
16 Ekim 2013; 0:18:37 

quote:

Orijinalden alıntı: tecnikadamoguz01

Usb den pc ye bagladiginzda telefonun ekranina sdcard izni gelir ona onay verirsenin görursnz

Hallettim arkadaşlar herkeze teşekkürler

1 Mesaj
18 Ekim 2013; 11:31:39 

cnn türk vb uygulamaları tam root yetkisine sahip olunca kaldırabilirsiniz. menüde uygulamaların yeri değişmez çünkü android 2.7 de böyle bir özl yok ancak ev ekranında (launcer) de uygulamaları sürükleyerek yerleri değistirilebilir son olarak ev ekranında basılı tutunca klasörler yeni klasör ekleyebilirsiniz ve klasörün adını değistirebilirsiniz başka sorularınız için buraya yazabilirsiniz.

Bu mesajda bahsedilenler: ultrAslan-BH

169 Mesaj
19 Ekim 2013; 13:58:57 

arkadaşlar wifidan bir ağa baglaniyorum sinyal gücü mükemmel lakin bu wifi simgesi yesile donmedigi icin kullanamiyorum sebebi nedir acaba acil yardim lazim.

308 Mesaj
19 Ekim 2013; 22:15:47 

Beyler birazdan sipariş vermeyi düşünüyorum. Cihazdan memnun musunuz?
Şurdan sipariş vercem. http://urun.gittigidiyo...xid=14489-145823-2357-0

1 Mesaj
20 Ekim 2013; 14:27:50 

Şimdi ben konuyu tamamen okumama rağmen net bir cevap bulamadım U8850 vision telefonum evdeki koblosuz modemi hiç bulmuyor sorunun modemde olduğunu zannediyordum ama başka telefonlarla modemi görüp bağlana biliyor. Ben de telefonu ilk aldığımda bağlanıyordum ama şimdi bağlanamıyorum. Fabrika yarlarını döndürdüm, elle ağ eklemeyi denedim v.b. denedim ama olmadı konu hakkında bilgisi olan varsa ve yardım edebilirse şimdiden teşekkürler

12 Mesaj
20 Ekim 2013; 16:48:17 

bu telefon fifa 12 subway gibi oyunlarda kasma yapıyormu ?

110 Mesaj
20 Ekim 2013; 17:59:36 

Rus kvk romunu yükledim ama foursquare yükleyemiyorum cihazla uyumlu değil diyor nasıl çözerim bilgisi olan var mı?

158 Mesaj
21 Ekim 2013; 0:00:05 

Yapar başkan.

Bu mesajda bahsedilenler: emrecan12bjk

Olduğu kadar olmadığı kader. Hayallerimin peşindeyim. 2014 | YGS/LYS

125 Mesaj
21 Ekim 2013; 1:06:21 

telefonumu satma kararı aldım. 2.el galaxy note buldum. ona geçeceğim :)

ürünün linki : http://forum.donanimhab...215/f_//tm.htm#82861215

222 Mesaj
21 Ekim 2013; 13:40:13 

quote:

Orijinalden alıntı: hadi_bea

Şimdi ben konuyu tamamen okumama rağmen net bir cevap bulamadım U8850 vision telefonum evdeki koblosuz modemi hiç bulmuyor sorunun modemde olduğunu zannediyordum ama başka telefonlarla modemi görüp bağlana biliyor. Ben de telefonu ilk aldığımda bağlanıyordum ama şimdi bağlanamıyorum. Fabrika yarlarını döndürdüm, elle ağ eklemeyi denedim v.b. denedim ama olmadı konu hakkında bilgisi olan varsa ve yardım edebilirse şimdiden teşekkürler

android sistemler wpa mı wep mi şifreleme sistemlerinden tam hatırlamıyorum birisini bulamaz bulsada bağlanmaz modemin ayarlarını değiştirin

3 Mesaj
21 Ekim 2013; 13:59:45 

benim telefonum sadece ara yüzde çalışıyor.ne yapmalıyım.önceden ikisinede geçiyordu.garantiye göndermelimiyim

110 Mesaj
22 Ekim 2013; 14:46:01 

Sadece arayüzde çalışıyor derken? İki launcher yüklü telefonda. Birisini varsayılan yapmışsınızdır muhtemelen. Şu an hangi launcher ile çalışıyorsa ayarlar-uygulama yöneticisinden o launcherı bulun ve varsayılanı temizle diyin. Sonra ana ekran tuşuna bastığınızda hangi launcher ile çalıştırmak istediğinizi soracaktır.

110 Mesaj
22 Ekim 2013; 14:47:27 

Elimde şu an vision var fakat üzerine az bir parayla xperia neo v alma şansım var cihazı gördüm çok temiz kullanılmış 2 ay garantisi kalmış ama. İkisini de kullamış olan var mı, sizce bu takası yapayım mı?

29 Mesaj
22 Ekim 2013; 17:49:02 

Hepsi burada.com dan dün teslim aldım, internete çok rahat ve hızlı giriyor, benim gibi orta yaşlı bir gencinde :) az buçuk uğraşması sonucunda telefon üzerinden televizyonumda (LG 47LA640S + SİHİRLİ KUMANDA) interneti de kullandım, başardım diyeyim bari :) telefon hafif ısınıyor, kışın iyide yazın bence sorun olabilir :) şarjı ilk gün ailecek kapanın elinde kalmasından ve rehberin yeni telefona taşınması hammaliyesinden olsa gerek, çabuk bitti gibime geldi, yinede bu şarj işini eski kullanıcılar daha iyi bilirler, sizleri yanıltmayayım, android olayına hiç girmeyeyim zira o konuda zır cahilim ama ekrana dokununca dalgalanan su görüntüsü insanın çok hoşuna gidiyor :) önceki telefonum F480İ idi, bu yeni telefonu kullanmakta çok zorluk çekmeyeşime rağmen, alışmak zaman alacak gibime geliyor, valla insan eski telefonunu arıyor, avucumun içi gibi biliyordum, bunda ise kaybolacak gibi oluyorum :) kullandıkça tecrübelerimi yazarım, henüz koruyucu jelatin veya kapak dediklerinden almadım, neden gerektiğini de anlamadım, sanki telefonla odun mu kırıcam, toprak mı kazacam :)

MUTLU OLMAK İSTİYORSAN, MUTLU EDECEKSİN.

12 Mesaj
22 Ekim 2013; 18:52:31 

bu telefon hangi oyunları oynatıyor ? fifa 12 kasar diyenler var başka fikri olan ?

556 Mesaj
22 Ekim 2013; 18:56:46 

uModern combat 4 ve real reacing 3 oynatiyor sorun yok ama kvk romu kullaniyorsan zor biraz

12 Mesaj
22 Ekim 2013; 19:08:07 

quote:

uModern combat 4 ve real reacing 3 oynatiyor sorun yok ama kvk romu kullaniyorsan zor biraz

daha yeni telefonu sipariş verdim daha gelmedi romu nasıl değiştiricem ki orjinal rom ile bütün oyunlar kasar mı yani ?

556 Mesaj
22 Ekim 2013; 19:12:23 

Şoyle yani hocm orjinal romda kvk uygulasi oldugu icin ram daha cabuk doluyor rootlayip onlari silrsen sorun olmaz bende 2 vision var biri rootlu orjinal rom oburu Jb rom tam stabil olmasada

12 Mesaj
22 Ekim 2013; 19:34:36 

quote:

Şoyle yani hocm orjinal romda kvk uygulasi oldugu icin ram daha cabuk doluyor rootlayip onlari silrsen sorun olmaz bende 2 vision var biri rootlu orjinal rom oburu Jb rom tam stabil olmasada

peki fifa 12 ve subway surfers ta kasma yaşadın mı ?

212 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
Neredesin Sen
22 Ekim 2013; 20:52:45 

quote:

Orijinalden alıntı: snkrl

Elimde şu an vision var fakat üzerine az bir parayla xperia neo v alma şansım var cihazı gördüm çok temiz kullanılmış 2 ay garantisi kalmış ama. İkisini de kullamış olan var mı, sizce bu takası yapayım mı?

Kardeşimde Xperia Neo var, bende Vision.Neonun ahize sesi daha yüksek, hoparlörü daha kaliteli.Kamerası daha iyi.Visionun ekranı ise daha parlak.Hatırladığım kadarıyla hafızası da daha yüksek.Bence öyle bi takasa hiç gerek yok.Tabi yine senin kararın.

31 Mesaj
23 Ekim 2013; 10:46:22 

Arkadaşlar,

telefonu yeni aldım ve güzel bir telefona benziyor. benim sıkıntıkm ve çözemediğim konu bluetooth ayarları.

bluetooth açık ve kulaklığı tanıyor. normalde bu durumda otomatikmen arama yapıldığında kulaklıktan konuşulması gerekir ama ne yazıkki her seferinde manuel olarak aramalarda bunu seçiyorum. bu nasıl düzeltilir. fikri olan varmı?

3 Mesaj
23 Ekim 2013; 10:48:56 

sağolun sorunu çözdüm daha evvel vodafone 945 telefon vardı onda bu kadar detay yoktu yavaş yavaş kullanmasını öğrenicez

Bu mesajda bahsedilenler: snkrl

5 Mesaj
23 Ekim 2013; 20:13:25 

Arkadaşlar ben telefonu alalı 2 ayı biraz geçti,telefonu dün akşam şarja taktım(Başka bir kablo ve akıllı şarj cihazı denen cihazın usb sine takıp onu da prize takarak) ilk şarj alıyor görünüyordu ancak sabah kaltığımda baktım ki telefon açılmıyor. Aç/kapa tuşu tepkisiz. elimde şu an bir ceset var sanki. Böyle bir problem yaşayan var mı? Bataryayı tak çıkar düzelir önerileri geliyor ancak batarya entegre :) vidaları açınca çıkabildiği yazıyor ama olmazsa kvk ya göndermek zorunda kalırım. Açmış olmam garanti kapsamı dışına çıkarır mı? Telefon pc/priz vs hiçbir kaynaktan güç almıyor! Deli olmak üzereyim. Bir de telefonu hepsiburadadan aldım garantiye nasıl gönderebilirim?

556 Mesaj
23 Ekim 2013; 20:51:05 

Kardesm pc ye takip bir 10 dk beklet eger ne pc den nede, rlden tepki almazsan kvk yolu gozukuyor

Bu mesajda bahsedilenler: renas.kaya

Uzaklaştırılmış
44 gün cezanın,
25 gün 2 sa. 54 dk. kadarı kaldı.
25 Ekim 2013; 19:20:26 

Bugün telefonumu bir arkadaşa sattım. Ses sorunu benim için büyük problemdi, onun dışında çok memnundum. Her şey için çok sağ olun arkadaşlar.

163 Mesaj
27 Ekim 2013; 22:49:33 

telefona jelybean kurdum fakat telefonum biraz önce kendi kendine bir ekrana döndü en altta android yazıyor ve arkada pullu dalgalanan bir resim var. telefonu açıp kapatamıyorum hiçbir işlem yapamıyorum. normal bi telefon olsa bataryayı çıkarıp yeniden başlatırdım ama bunda batarya gömülü. gücü nasıl kesebilirim acaba???

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gurkan1985 -- 27 Ekim 2013; 22:50:10 >

2424 Mesaj
28 Ekim 2013; 15:27:51 

quote:

Orijinalden alıntı: gurkan1985

telefona jelybean kurdum fakat telefonum biraz önce kendi kendine bir ekrana döndü en altta android yazıyor ve arkada pullu dalgalanan bir resim var. telefonu açıp kapatamıyorum hiçbir işlem yapamıyorum. normal bi telefon olsa bataryayı çıkarıp yeniden başlatırdım ama bunda batarya gömülü. gücü nasıl kesebilirim acaba???

Ses açma tuşu ile güç tuşuna beraber bastınız mı 10 sn kadar

Sus artık yeter!
Sır perdelerini pek o kadar yırtma.
Çünkü bize, kırıkları sarıp onarmak, sırları örtmek yaraşır.

235 Mesaj
31 Ekim 2013; 9:09:14 

Benim telefonu da çocuk yüksek bir yerden düşürdü ve ekran çatladı. Dokunmatiği çalışıyor ama ekranı değiştireceğim yinede. Bakalım kaça mal olacak bize....

___SADE___ Herkes aynı fikirdeyse, hiç kimse yeterince düşünmüyor demektir.
2005 PRİMERA TEKNA

130 Mesaj
31 Ekim 2013; 9:35:36 

telefonu dün hepsi buradadan aldım. sim kartımı takıp içe aktar dediğimde %100 oluyor ama rehberdekiler yine gözükmüyor. biri beni aradığında yada ben birini numarasını girerek aradığımda isim görünüyor ama rehberde kimse yok. hard reset atsam bu sorun çözülürmü. yardımlarınızı bekliyorum

Havalı silahlarla ilgili her türlü sorularınız için pm atabilirsiniz

385 Mesaj
31 Ekim 2013; 20:25:21 

iyi gunler akilli telefonlarda sim kart icindeki numaralar direk olarak gozukmez eger numaralara ulasmak istiyorsaniz rehbere girin sonra secenekleri acin sonra sim karttan ice aktari secin.
sim kart icindeki numaralar gozukecektir .
telefon hafizasina eklemek istediginiz numaranin basindaki artiya basarsaniz hallolur.
tekrar soyliyim eger numaralarin basindaki artiya basmazsaniz o numara yine rehberde gozukmez.

Hayat yaşamaya değerdir.

130 Mesaj
31 Ekim 2013; 22:37:12 

quote:

Orijinalden alıntı: PcMaP

iyi gunler akilli telefonlarda sim kart icindeki numaralar direk olarak gozukmez eger numaralara ulasmak istiyorsaniz rehbere girin sonra secenekleri acin sonra sim karttan ice aktari secin.
sim kart icindeki numaralar gozukecektir .
telefon hafizasina eklemek istediginiz numaranin basindaki artiya basarsaniz hallolur.
tekrar soyliyim eger numaralarin basindaki artiya basmazsaniz o numara yine rehberde gozukmez.

dediginizi yaptim ancak altta kisi secili gibi birsey yazmasina ragmen yine gozukmuyor.

385 Mesaj
3 Kasım 2013; 19:46:10 

dediğiniz hatayı anlamadım..
çekebilirseniz fotoğraf video falan size daha kolay yardım edebilirim.

Hayat yaşamaya değerdir.

130 Mesaj
3 Kasım 2013; 20:23:46 

quote:

Orijinalden alıntı: PcMaP

dediğiniz hatayı anlamadım..
çekebilirseniz fotoğraf video falan size daha kolay yardım edebilirim.

içe aktara bastım. aktarılıyor dedi %100 oldu o pencere kapandı ama rehberde haala numaralarım gözükmüyor

149 Mesaj
3 Kasım 2013; 22:06:12 

cihaz kılıf içinde ve masada geri tuşu çalışmıyor,bunu düzeltebilmem mümkünmü.

2012 Grand c-Max tdci titanyum x paket otomatik park Buzbeyazı

11 Mesaj
9 Kasım 2013; 18:32:39 

sim karta telefonları nasıl ekliyoruz acaba ...

421 Mesaj
12 Kasım 2013; 11:22:38 

quote:

Orijinalden alıntı: nisanci93

telefonu ses tuşlarıyla açmak için wake all , ekrana basıp kapatmak için screen off and lock uygulaması var onu kurun ardından telefonun altındaki ışıklı kısımdan en sağdaki arama düğmesine uzun basın screen off seçin

bu durumdan itibaren kitlerken 1 saniye arama düğmesine basacaksınız açarken ses açma :)

Çok güzel tavsiyeler çok güzel oldu şimdi telefon teşekkürler ..

En İyisi Benim;Babamdan Sonra ..
ByresidentevilEfe Editon ..

956 Mesaj
12 Kasım 2013; 17:49:40 

Ayarlar kısmında -uygulamaları sd karta yükle- diye bir seçenek vardı,bulamadım.Bu ayar nerde bilen var mı?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

609 Mesaj
13 Kasım 2013; 21:03:11 

Arkadaslar babama yeni aldik bu telefonuda ahize sesi cok dusuk konusurken ses az geliyor bunu rootsuz yukselticek bir program varmi ? Acil yardim ederseniz sevinirim eger yukseltemessem telefonu iade edicem

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi limak07 -- 13 Kasım 2013; 21:07:05 >

247 Mesaj
13 Kasım 2013; 21:52:21 

quote:

Orijinalden alıntı: limak07

Arkadaslar babama yeni aldik bu telefonuda ahize sesi cok dusuk konusurken ses az geliyor bunu rootsuz yukselticek bir program varmi ? Acil yardim ederseniz sevinirim eger yukseltemessem telefonu iade edicem

İsound programını yükleyerek sesi arttırabilirsin. Üst taraflarda ayarlarıyla ilgili bilgi var.

Ben bu şekilde sesi arttırdım.

Yalnız benim sadece zil sesiyle ilgili sorunum vardı. Kulaklıktan gelen ses düşük değildi.

158 Mesaj
13 Kasım 2013; 22:24:16 

Kulaklıktan gelen ses düşük bence.

Olduğu kadar olmadığı kader. Hayallerimin peşindeyim. 2014 | YGS/LYS

280 Mesaj
13 Kasım 2013; 23:17:45 

3d den launcher a geçince duvar kağıdı da değişti. şimdi duvar kağıdını seçince yatay şekilde oluyor. panelleri kaydırdıkça duvar kağıdı da kayıyıyor. sabit dikey duran haline nasıl dönebilirim.