Şimdi Ara

HUAWEİ VİSİON - KULLANICI KULUBÜ (31. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.254
Cevap
18
Favori
63.315
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Telefonu ses düğmeleriyle stand by modundan çıkarmak için aşağıdaki programı kullanabilirsiniz

Biraz önce markette konuyla ilgili arama yaparken buldum, gayet güzel çalışıyor

https://play.google.com/store/apps/details?id=org.firezenk.wakeall&hl=tr

• Arkadaşlar aldığımız iki telefonda da biraz uzun işlem yaptığımızda bayağı ısınıyor. sizdekilerde öylemi?

telefondan f/p olarak çok memnunum.
  • Yeni bir şey daha buldum bu konuda mı yoksa diğer konuda mı hatırlayamıyorum; bazı arkadaşlar whatsApp vb programlardan mesaj geldiğinde ekranın aydınlanmasının mümkün olup olmadığını sormuşlardı. Biraz önce araştırırken aşağıdaki programı buldum Program çalışıyor, whatsapp la deneme yaptım, mesaj geldiğinde ekran aydınlanıyor.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.nlucas.notificationtoasterlite&hl=tr

Programı yükledikten sonra telefonun ayarlarından erişebilirlik ayarlarına gidin ve notifierpro free ye izin verin. Programın ayarlarında whatsapp vb. programlar seçili olarak geliyor.

Bu arada bu telefonu aldığımdan beri cep telefonunda android kullanıyorum, verdiğim programların istediği izinleri vermemizin sorun yaratıp yaratmayacağını deneyimli arkadaşlardan öğrenmek isterim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eozkaya -- 9 Ağustos 2013; 1:57:29 >

• Isınması normal. Yani sorun yok.
  • Hocam çok yararlı şeyler bulmuşsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Telefon bir haftadir elimde, on panelde logo olmayanlardan geldi. Performans olarak tatmin edici fakat bazen zorlayica takiliyor ve yeniden badlatmam getekiyor. Bu sabahsa ilk defa hemde alarma iki dk kala kendini resetledi Allah‘tan o sirada yari uyaniktim ve sese kalktim. Bunuda gectim S3 bile kendinu resetleyebiliyormus onlarca yazi okudum ama kamerasi toz aliyor daha bir hafta oldu kenarlarda cannimi sıkacak kadar toz zerreciği birikti ve iç kısimda. söküp temizleyemiyoruzda garantisi var diye. daha once huawei 8110 vardi onunda kamerasi 2 senede tozdan kullanilmax duruma gelmisti. Sizce geri iade etmeli mitim? Orjinal filmi söküp attim yerine baska taktim hb. giciklik yapar mi? Ama sifirlanmis cihazlari bize bildirmeden sifir orjinal diye satmadini iyi biliyorlar. on yuzde logo olmayisi bile iade sebebidir zaten . Siz ne dersiniz ozellikle kameranin caminin icten tozlanmad hususunda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uk.87 -- 9 Ağustos 2013; 11:23:03 >
  • Arkadaşlar Hb world card kampanyasından puanlar hesabınıza geçti acaba haberi olan var mı
  • Türkçe destekli JellyBean klavye için :

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.jlsoft.inputmethod.latin.jelly.free&hl=tr

Programı kurduktan sonra yönergeleri izleyin, kolay bir şekilde kurulup aktif edilebiliyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eozkaya -- 9 Ağustos 2013; 19:01:48 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: eozkaya

Yeni bir şey daha buldum bu konuda mı yoksa diğer konuda mı hatırlayamıyorum; bazı arkadaşlar whatsApp vb programlardan mesaj geldiğinde ekranın aydınlanmasının mümkün olup olmadığını sormuşlardı. Biraz önce araştırırken aşağıdaki programı buldum Program çalışıyor, whatsapp la deneme yaptım, mesaj geldiğinde ekran aydınlanıyor.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.nlucas.notificationtoasterlite&hl=tr

Programı yükledikten sonra telefonun ayarlarından erişebilirlik ayarlarına gidin ve notifierpro free ye izin verin. Programın ayarlarında whatsapp vb. programlar seçili olarak geliyor.

Bu arada bu telefonu aldığımdan beri cep telefonunda android kullanıyorum, verdiğim programların istediği izinleri vermemizin sorun yaratıp yaratmayacağını deneyimli arkadaşlardan öğrenmek isterim.

Merhaba,
    Öncellikle Wake All programını bulup önerdiğiniz için çok teşekürler.
    Bildirim geldiğinde ekranın yanması ile ilgili paylaştığınız eklenti kişisel verilerin okunması ile ilgili izin istiyor ki bence çok sakınalı.Çok işime yarayacak bir uygulama olsada istediği izinden ötürü yüklemedim.
    Şimdi fark ettim Wake All açıkken telefonun ışığı sönmesine rağmen kilitlenmiyor.Kilitlemek için tekrar tepe tuşuna basacaksak anlamı kalmıyor malesef.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -dehşet- -- 9 Ağustos 2013; 23:05:17 >

• bilgisayardaki anti vürüs programı ile telefonu taratabilirmiyiz yani virüs bulsa silermi 1 virüs buldu nod 32 .apk dosyası olarak bende sd karttan sildim elimle şimdi silinmişmidir telefonun ana yerinden
  • Tuş kilidi açılırken titremeyi kaldırabilen var mı?

• bazi arkadaslar yazmislar hoparlorden az ses geliyor falan diye. benim ahizeden hic ses gelmiyor,arkadaki hoparlorde hicbir sorun yok ama ahizede ses yok,telefonla konusurken hoparlore alinca karsidakinin sesi geliyo ama ahize kismindan gram ses gelmiyor. lutfen biri yarsim etsin donanimsal mi yazilimsal mi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ephenda -- 10 Ağustos 2013; 0:20:28 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ultrAslan-BH

Tuş kilidi açılırken titremeyi kaldırabilen var mı?

Şifre koyun o zaman titremiyor :)

• quote:

tus kılıdı uygulaması yerıne widget locker kurdum
    tıtremıyor

ozellestırılebılır

tus kılıdı acmanın yanında
    telefonun menusune gırmeden

dırek arama ekranına
    mesajlara
    kameraya
    ve
    ses kaydetmeye kısayol yaptım ılk ekrandan

HUAWEİ VİSİON - KULLANICI KULUBÜ

örnek bir resimde ekliyeyim
    ileri derecede özelleştirilebilir kilit ekranı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi McOrco -- 10 Ağustos 2013; 2:01:09 >

• Rom'lu telefonlar için ram miktarını swap alanı olarak artırmanın yolunu anlatmışlar, üşenmesem deneyecektim fakat fazla oyun oynayan biri değilim ihtiyacı olanlar ram'i bu yolla artırabilir diye tahmin ediyorum.

Anlatım için tıklayınız.
  • arkadaslar lutfen birisi bana yardimci olabilir mi!!?

• quote:

Orijinalden alıntı: -dehşet-

quote:

Orijinalden alıntı: eozkaya

Yeni bir şey daha buldum bu konuda mı yoksa diğer konuda mı hatırlayamıyorum; bazı arkadaşlar whatsApp vb programlardan mesaj geldiğinde ekranın aydınlanmasının mümkün olup olmadığını sormuşlardı. Biraz önce araştırırken aşağıdaki programı buldum Program çalışıyor, whatsapp la deneme yaptım, mesaj geldiğinde ekran aydınlanıyor.

Merhaba,
    Öncellikle Wake All programını bulup önerdiğiniz için çok teşekürler.
    Bildirim geldiğinde ekranın yanması ile ilgili paylaştığınız eklenti kişisel verilerin okunması ile ilgili izin istiyor ki bence çok sakınalı.Çok işime yarayacak bir uygulama olsada istediği izinden ötürü yüklemedim.
    Şimdi fark ettim Wake All açıkken telefonun ışığı sönmesine rağmen kilitlenmiyor.Kilitlemek için tekrar tepe tuşuna basacaksak anlamı kalmıyor malesef.

ekranı kapatmak içinhttps://play.google.com/store/apps/details?id=com.katecca.screenofflock&hl=tr bu proğramı kullanın

• quote:

Orijinalden alıntı: McOrco

quote:

tus kılıdı uygulaması yerıne widget locker kurdum
    tıtremıyor

ozellestırılebılır

tus kılıdı acmanın yanında
    telefonun menusune gırmeden

dırek arama ekranına
    mesajlara
    kameraya
    ve
    ses kaydetmeye kısayol yaptım ılk ekrandan

HUAWEİ VİSİON - KULLANICI KULUBÜ

örnek bir resimde ekliyeyim
    ileri derecede özelleştirilebilir kilit ekranı

Ekran görüntüsünü nasıl alıyorsunuz

• Tuş ışıklarını kapatabilen bir uygulama var mı?
  • Artik biri cevap yazabilir mi lutfen!!!!

• 
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.