Şimdi Ara

*BAYRAMA ÖZEL 330 TL CORE I5 - 8 ÇEKİRDEKLİ İŞLEMCİ+ ANAKART

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
3
Favori
1.307
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Kocaeli
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • * AMD FX 8 ÇEKİRDEKLİ X8 8120 3.1Ghz AM3+ 16MB Black Edition İşlemci, 32nm (4.5 GHZ civarlarında kullanılabiliyor denemedim ama nette ulaşabilirsiniz garantilidir)

Sıfır fiyat:

http://urun.gittigidiyor.com/bilgisayar/amd-fx-series-8120-3-1-ghz-16mb-55722404

Sadece işlemciyi alırsanız 270 TL'dir

** MSI 760GM-P23 (FX) AMD 760G + SB710 Micro ATX DDR3 AMD - AM3+ Motherboard (kutu ve içeriği mevcuttur son bios yüklenmiştir)

Sıfır fiyat:

http://www.novabilgisayar.com/bilgi.asp?ID=8308

İkiside şuan kullandığım uyumlu parçalardır KARGO DAHİL ikili fiyatı 330 TL 'dir Komple sistem olarak almak isterseniz dükkanıma da bakabilirsiniz

*** MSI 970A-G46 AMD 970+SB950 AM3+ DDR3 2133MHz(O.C.) SATA 3.0 USB 3.0 4 RAM SLOTLU Anakart

İşlemciyle beraber bu ürün alınırsa fiyat KARGO DAHİL 400 TL DİR

CORE I5 İKİLİ

Wibtek B75-M Intel B75 LGA1155 DDR3 1600MHz mATX Anakart(10/04/2013 Çizgimarket faturalı ve full kutulu) (sata 3,usb 3.0,32GB'a kadar ram destekli)
    Intel Sandybridge i5-2400 Core i5 Quad-Core Processor (3.10GHz, 6MB Cache, Socket 1155) (harici cooler master özel sessiz soğutucuyla gönderilecek)

KARGO DAHİL İKİLİ FİYAT 360 TL'dir

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cohannan -- 3 Ağustos 2013; 20:31:33 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Mckhan

Siteler kampanyalar yapabilir fiyatım verdiğiniz fiyatlar dahilinde yine ucuzdur.Anakart p23 aynı model değil p21 ile İlgilendiğiniz için teşekkür ederim
  • arkadaşıma katılıyorum o linkleri hiç vermeseydiniz daha iyi olurdu

evet fiyatlarınız sıfırdan daha makul olabilir ama

340 tl ortalamaya satılan bir işlemci için bulabildiğiniz en yüksek fiyatı sıfır link olarak vermeniz enteresan

ana kart için verdiğiniz linkte stok yok

tabii siz şimdi bunları ilan baltalamak oalrak algılarsınız ya neyse hayırlı satışlar
  • Bu arkadaşla alışveriş yapabilirdim bu davranışı güvenimi tamamen sarstı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • reklama gel bayrammı geldi ya :D şu ramazanı bayramı kullananları kınıyoruz
  • Bayramlar da olmasa nasıl alırlar bu fiyatlara tabi.
  • Arkadaşlar bayram geldi ve bazı arkadaşlarımız harçlık almakta.Bu harçlıklarla dahi alınabilmesi için fiyatı indirdim bayrama özel in anlamı budur lütfen art niyet aramayınız.Ayrıca asla ilanı baltalamak gibi düşünmem değer verip yorum yapmışsınız aksine mutlu olurum.Görüşleriniz benim için çok değerli teşekkür ederim saygılarımla ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cohannan -- 4 Ağustos 2013; 13:17:30 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.