Şimdi Ara

TOYOTA AMA HANGİSİ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
1.212
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ARKADAŞLAR 2 AY GİBİ BİR SÜRE SONRA TOYOTA ALMAK İSTİYORUM.BU SÜRE ZARFINDA ARŞTIRMAK VE DENEYİMLERİNİZDEN FAYDALANMAK İSTİYORUM.ŞUAN İÇİN AURİS ELEGANT BANA CAZİP GELİYOR.SİZCE NEYE BAKMALIYIM,NE ALMALIYIM?TEŞEKKÜRLER.

• avensis
  • merhaba,
    düz vites kullanırım diyorsanız kesinlikle avensis elegant extra
  • Corolla 1.6 dizel gelmeyecek.

1.6 dizel makine avensis e haziran 2014 te geliyor.
    Yine
    1.6 dizel auris e 2014 haziran

1.6 dizel versoya 2014 OCAK ta geliyor.

Bu durumda corolla diye diretmenin bir alemi yok arka suspansiyonlari tam bagimsiz olmayan bir alete
    O paralaparalar verilmez kaldi ki cam tavan da yok.
    Auris cok sahane bir surus deneyimi sunuyor ve tipi bence cok guzel ki ben auris sahibiyim.1.6 cvt lpg li.
    Avensis kesinlikle kusursuza cok yakin bir araba ve alacaksaniz dizelini beklemeyin derim cunku dizeli ucuk bir fiyatttan gelir.benzinli alinip lpg takilabilir
    Eger aileniz genisse verso dusunurseniz kesinlikle 1.6 dizeli bekleyin derim ki benim ikinci aracim 3 yillik versi 1.6 valvematic lpg li benzinli bike muthis performans veriyor dizeli düşünemiyorum.
    Corolla bence olmamis ki ben bi onceki kasa corollanin 2010 dizel ini sifir alip 50 bin km kullandim diyebilirim ki yenisinin dizeli sessizlik olarak olmus genislik olmus ama bagimsiz olmayan suspansiyon ve hiz sabitleyici olmamasi cam tavan olmamasi 10 senedir ayni donanimlari isitip isitip onumize koymalari nedeniyle ve ustelik versoyu verip yeni corolla yi almak gibi bir niyetim varken kesinlikle toyotanin bu ac gozlu tüccar tipindeki türk yöneticilerinin güttügü politikaya bir DERS olsun diye ALMADIM ALMAYACAGIM.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.