Şimdi Ara

Dünyanın yeni en incesi olacak Vivo X3 Ağustos'ta piyasaya çıkıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
814
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Dünyanın yeni en incesi olacak Vivo X3 Ağustos'ta piyasaya çıkıyor

Huawei Ascend P6 modeli 6.2mm kalınlığı ile dünyanın en ince akıllı telefonu ünvanını elinde bulundursa da, hemşehrisi BBK yakında bu ünvanı elinden almaya hazırlanıyor.

Vivo serisi ile tanıdığımız BBK, sadece 6mm kalınlığa sahip Vivo X3 modeli üzerinde uzun zamandır çalışıyordu. Çin'den gelen bilgiler Ağustos ayı itibariyle modelin resmi olarak lanse edileceği yönünde. Böylece Huawei Ascend P6'nın liderliği fazla uzun sürmeyecek. 

Bu kadar ince bir kasaya BBK'nın nasıl bir donanım sığdıracağı bilinmiyor ancak bataryanın nispeten daha ince ve daha güçsüz olacağı tahmin ediliyor. Modelin sunduğu donanım özellikleri ve satış politikası ise Ağustos ayındaki resmi lansman sonrasında belli olacak.  

• Harika görünüyor ama batarya çöp olur o ayrı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu aletleri katlayıp cebe koymadıktan sonra,esnek güneş paneli koymadıktan sonra incelip durmayın,pil koymuyorsunuz sonra içine

• Bu su geçirir
  • 10 mm olsun bataryası uzun ömürlü olsun, çok ısınmasın, ne diye uğraşıyorlar bilmiyorum ki ince yapacağız diye.

• quote:

Orijinalden alıntı: Dampierre

10 mm olsun bataryası uzun ömürlü olsun, çok ısınmasın, ne diye uğraşıyorlar bilmiyorum ki ince yapacağız diye.

HTC Butterfly S :)

• Kamera çıkıntısı var bence onu kalınlığa dahil etmeliler. Yoksa haksızlık olur huawei ascend p6ya.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi qazrfv -- 31 Temmuz 2013; 13:45:32 >
  • Tasarım on numara.
  • quote:

10 mm olsun bataryası uzun ömürlü olsun, çok ısınmasın, ne diye uğraşıyorlar bilmiyorum ki ince yapacağız diye.

bkz:http://www.gsmarena.com/motorola_droid_maxx-5604.php
    8.5mm 3500 mAh

• kamerasında çıkında var muhtemelen ordan ölçüm yapmaları gerekiyo

• bataryası da olacak mı ?

• Bu kadar ince olmasına gerek var mı ? Açıkcası kullandığım iPhone 5 bile bana çok ince geliyor 4S'ten sonra.

• İncelik olayına pek takılmamak lazım.
  • htc andırıyor..
  • 5 mm yapın cebinde hissetmesin, 4 mm yapın rüzgar alıp uçursun , 1 mm yapın tel.gorunmesin sonra kral çıplak desinler...

• Önemli olan işlevi değil mi :)
  • bataryadan kısıp ince olacaksa ne anlamı kaldıki

• Cok begendim telefonu kesinlikle alinir. Zaten hangi smartphone'u kullandiysam gunde iki kez sarj ediyorum, degisen birsey yok benim icin.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.