Şimdi Ara

F1 Challenge 99-02 de online yarışmak isteyen herkes içeri, # Güncel (13. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
319
Cevap
0
Favori
11.414
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Minardi Asitech motorumla Monaco da test sürüşüm klavye tabi

İşte yarış zamanında yıl 2002 herşey var Pilot desen Kralları var araç desen şimdikinden dah hızlı adeta uçan spin atan heryere toslayan heycan adrenalin bakın video sonunda Webber nasılda Minardiyle podyum görünce seviniyor Ozamanlarda seğredenler bence çok şanslı 1 yarış bile olsa şimdiki yarışlar artık heycen adrenalin gözü kara pilotlar hiç yok şimdinin tek artısı araçların birbirine yakınolması ama hız ve heycen yok.Montayanın şumayeri deli gibi gelip hereyi göze alıp resmen aracı üstune surmesi bence supermiş tek kelimeyle...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EsEs_FaN -- 9 Ekim 2013; 12:34:56 >

• quote:

Orijinalden alıntı: frigyalı

Minardi Asitech motorumla Monaco da test sürüşüm klavye tabi

kusursuz bir tur olmamış,hataların var bence

• bne de gelirim akşamları server açan olursa
  • quote:

Orijinalden alıntı: Erhan_TR

bne de gelirim akşamları server açan olursa

sadece hafta sonları açıyorum, genellikle cumartesi günleri saat 12:00 dan sonra
  • quote:

Orijinalden alıntı: alonsof1

quote:

sadece hafta sonları açıyorum, genellikle cumartesi günleri saat 12:00 dan sonra

???

Bugün hafta başımı alonso??Aç server 50 tur atalım kim iyiyse alsın
    Alonso banmı yedin yine kayboldunaniden japonyadamsın yoksa F1 için?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EsEs_FaN -- 13 Ekim 2013; 16:10:19 >

• Zamanında ne oynamıştık.Çok güzel ortam vardı.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: alonsof1

quote:

???

Bugün hafta başımı alonso??Aç server 50 tur atalım kim iyiyse alsın
    Alonso banmı yedin yine kayboldunaniden japonyadamsın yoksa F1 için?

yok kardeşim ya ban falan bi kere yedik bidaha yemem bu hafta sonu açacaktım ama,bayram işleri felan vardı yani onun için açamadım

• tamam,sonraki yarışta 50 tur atalım bakalım, şöyle pit stoplu falan
  • quote:

Orijinalden alıntı: Painkiller.

Zamanında ne oynamıştık.Çok güzel ortam vardı.

Bu oyun zamanı olmaz gel katıl müsaitsen kardeş burda eğleniyoruz ...

Tmm 20 olsun auto vites +hasar başvuraları herkes yapsın 5 adam olsak sağlam yeterli zaten zevkli oluyor yarışmak :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EsEs_FaN -- 14 Ekim 2013; 16:46:32 >

• quote:

Tmm 20 olsun auto vites +hasar başvuraları herkes yapsın 5 adam olsak sağlam yeterli zaten zevkli oluyor yarışmak :)

aynen

• F1 TARIŞ TAKVİMİ :

16
    Hindistan GP
    Jaypee
    27 Ekim, Pazar, 11:30
    Sonuç

17
    Abu Dabi GP
    Yas Island
    3 Kasım, Pazar, 15:00
    Sonuç

18
    Amerika GP
    Austin
    17 Kasım, Pazar, 21:00
    Sonuç

19
    Brezilya GP
    Interlagos
    24 Kasım, Pazar, 18:00

YArışçılar nerde bittimi kimse yokmu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EsEs_FaN -- 21 Ekim 2013; 12:26:17 >
  • quote:

F1 TARIŞ TAKVİMİ :

16
    Hindistan GP
    Jaypee
    27 Ekim, Pazar, 11:30
    Sonuç

17
    Abu Dabi GP
    Yas Island
    3 Kasım, Pazar, 15:00
    Sonuç

18
    Amerika GP
    Austin
    17 Kasım, Pazar, 21:00
    Sonuç

19
    Brezilya GP
    Interlagos
    24 Kasım, Pazar, 18:00

YArışçılar nerde bittimi kimse yokmu?

hayır bitmedi,sadece bayram nedeniyle bu hafta yarışamadık,haftaya cumartesi,pazar 26-27 ekim günleri açıp yarışırız,bişey olmazsa

• Lig yapıyomuyuz ? :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: SerhatCeylan

Lig yapıyomuyuz ? :D

Lig'i biraz zor yaparız,çünkü doğru dürüst adam yok, en beş kişi olsa yaparız ama zor,sadece hafta sonları yarışıyoruz, lig de 5-6 kişi olursa yaparız olabilir.
  • ha alonso aeo halletıysen ekran kartını taktıysan artık server aç bak yarın açtın açtın açmadın ben açarım oyunu unuttuk ekran kartında sorununvar bize soylemıyorsun bu lastık sorunu gibi birşey aslında

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EsEs_FaN -- 26 Ekim 2013; 18:20:06 >
  • quote:

ha alonso aeo halletıysen ekran kartını taktıysan artık server aç bak yarın açtın açtın açmadın ben açarım oyunu unuttuk ekran kartında sorununvar bize soylemıyorsun bu lastık sorunu gibi birşey aslında

olm senin nerden haberin oluyo laa benimi takip ediyon ,,yaw pc çöktü,hdd yi ve ekran kartını değiştirdim bide format attırdım ,ondan açamadim serveri şimdi tüm programları yükledim yarin yarişirik nvidiadan amd ye gectim oda fena degil iyi,neyse yarın açarım serveri yarısırız , pc fisek gibi oldu ,costu bilgisayar

• alonsof1 kullanıcısına yanıt
    here yerde ekran kartım diyorsun herkes bilebilir forumu gezerse neyse sorun yoksa artık yarısalara hazırlanalım az ısınma turları atalım bari ...
  • quote:

here yerde ekran kartım diyorsun herkes bilebilir forumu gezerse neyse sorun yoksa artık yarısalara hazırlanalım az ısınma turları atalım bari ...

sen server aç benim modem resetlendi,yani portlarda gitti bu hafta sen aç ben gelim
  • Ordamsın alonso yeni bitti vettel ona baktım alonso baya çabaladı ama okadar gücü o hala hulkenbergle uğraşsın Vettel uçuyor.
  • GELEN buyursun açık server

Vettel99-02 şifre:1965
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.